Top 10 Besucherstühle Stapelbar – Židle do recepce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CLP

#ad

CLP Židle pro návštěvy Canada B s polstrováním a potahem z umělé kůže I židle do čekárny s loketní opěrkou a kovovou konstrukcí, barva: černá

#ad
CLP #ad - Cca rozměry: celková výška: 84 cm | celková šířka: 59 cm | celková hloubka: 58 cm | výška sedáku: 49 cm | sedák š x h: 51 x 42 cm | výška opěradla: 37 cm | hmotnost: 10 kg. Tato židle je ideální pro čekárny, červená, žlutá, šedá, oranžová, hnědá, konferenční místnosti a ostatní čekárny.

Díky vysoce kvalitnímu polstrování sedáku a opěradla můžete na této židli pohodlně zůstat celé hodiny. Sedák potažený umělou kůží se velmi snadno udržuje a lze jej snadno čistit vlhkým hadříkem. Loketní opěrky jsou rovněž opatřeny polstrováním a nabízejí tak dodatečný komfort.

Moderní design židle je kompatibilní s téměř každým stylem zařízení. Ty zabraňují poškrábání a případnému poškození vašich podlah. Vyberte si z až deseti různých barev: modrá, krémová, černá, zelená, bílá. Tato konferenční židle stojí stabilně a stabilně na lakovaném kovovém rámu, který je opatřen chrániči podlahy.
ZnačkaCLP #ad
VýrobceCLP #ad
Výška33.07
Délka22.83
Hmotnost22.05
Šířka23.23
Číslo dílu152375301

2. FYLICA

#ad

Schwarz, FYLICA Besucherstuhl Konferenzstuhl Mittlere Rückenlehne Empfangsstühle mit Schlittenfuß für Konferenz-/Patienten-/Konferenzraum 1

#ad
FYLICA #ad - Verdickte rohre verstärken die stabilität, während Nylonpads auf der Unterseite Ihre Böden vor Kratzern schützen. Weite anwendungdieser beistellstuhl ist eine gute Wahl für Büroleute, um ein Treffen im Konferenzraum zu veranstalten, ideal für Wartezimmer, Empfangsraum und Büro. Hervorragende belüftung verhindert Wärme- und Schweißbildung nach längerem Sitzen.

Er bietet optimalen Komfort und Unterstützung für den täglichen Gebrauch. Easy to assembledieser armlose büro-gästestuhl wird mit einer Bedienungsanleitung und allen notwendigen Werkzeugen geliefert, was eine reibungslose, mühelose Installation in nur 15-20 Minuten ermöglicht. Maximale kapazität: 300 lbs. Mit größerer dichte und elastizität behält es seine Form und verteilt den Druck gleichmäßig - so wird eine Verformung nach längerem Gebrauch vermieden. Ergonomisches designdas geschwungene design dieses empfangsstuhls passt sich der natürlichen Krümmung Ihrer Wirbelsäule an und entlastet effektiv den Rücken und die Taille, die durch stundenlanges Sitzen entstehen.

Atmungsaktives mesh-gewebedie rückenlehne besteht aus hochwertigem, atmungsaktivem Mesh-Gewebe, das für optimale Elastizität sorgt. Genießen sie kontinuierlichen Komfort und Unterstützung, egal zu welcher Jahreszeit. Heavy-duty sled metal basedas gestell des schlittens ist aus hochwertigem, galvanisiertem Metall gefertigt und zeichnet sich durch Korrosionsbeständigkeit und lange Haltbarkeit aus. Komfortabler sponesitzdas mit hochdichtem schwamm gefüllte sitzkissen bietet dauerhafte Unterstützung und Komfort.
ZnačkaFYLICA #ad
VýrobceFYLICA #ad
Výška11
Délka28
Hmotnost20
Šířka15
Číslo díluyc03gx
Modelkayc03gx

3. CLP

#ad

CLP Židle pro návštěvy Ken s kvalitním polstrováním a látkovým potahem I stohovatelná židle s robustní kovovou konstrukcí a polstrovaným opěradlem, barva: krémová

#ad
CLP #ad - Idle je pohodlné sezení pro každodenní použití. V případě nepoužívání lze židli stohovat a skladovat skladně. Je ideální pro čekárny, veletrhy, konferenční místnosti a další čekárny.

Stylová stohovací židle v klasickém designu! tato konferenční židle spojuje jednoduchou eleganci s prvotřídními vlastnostmi sezení. Cca rozměry: výška: 83 cm | Šířka: 53 cm | hloubka: 53 cm | výška sedáku: 44 cm | Max. Díky výběru barev si můžete vybrat svůj osobní favorit z až osmi různých barev: šedá, krémová, modrá, červená, zelená, černá, hnědá, oranžová.

Nosnost: 120 kg | Hmotnost: 4 kg. Stabilní 4nožní konstrukce je vyrobena ze stabilního černého lakovaného kovu. Vysoké opěradlo a příjemně polstrovaný sedák zajišťují trvalý komfort při sezení. Sedací plocha a opěradlo židle do čekárny jsou potaženy snadno udržovatelnou látkou a lze je snadno čistit vlhkým hadříkem.
ZnačkaCLP #ad
VýrobceCLP #ad
Výška32.68
Délka20.87
Hmotnost8.82
Šířka20.87
Číslo dílu151401804

4. Mendler

#ad

Nohy chrom, látka/textil – sedadlo černé, stohovatelná konferenční židle, Mendler 4dílná sada židle pro návštěvy T401

#ad
Mendler #ad - Rozměry v x d x Š: 83 x 58 x 49 cm | materiál: potah sedadla: 100% polyester – opěradlo: plast | Barva: sedací plocha: černá – opěradlo: černá – podnožka: chrom.

Elegantní a moderní, mladé a dynamické - všechny pojmy, které přijdou na mysl při prohlížení této klasicky navržené konferenční židle. Ergonomicky tvarované opěradlo | chromované nebo černé nohy | potah sedadla ze 100% polyesteru | snadná montáž | židle pro návštěvy | ochrana podlahy | opěradlo snadno omyvatelné. 12 100 59626 tms pro řízení kvality v Německu. Majitel značky tÜv-süd qm iso9001 certifikovaný č. Zakřivené opěradlo a nohy doplňují zdařilý celkový obraz židle pro návštěvníky.
ZnačkaMendler #ad
VýrobceMendler #ad
Výška32.68
Délka22.83
Hmotnost43.03
Šířka19.29
Číslo dílu42304

5. CLP

#ad

Barva: šedá, CLP Konferenční židle Ken chrom s kvalitním polstrováním a potahem z umělé kůže I stohovatelná židle s robustní kovovou konstrukcí v chromovém vzhledu

#ad
CLP #ad - Vysoké opěradlo a příjemně polstrovaný sedák zajišťují trvalý komfort při sezení. Cca rozměry: celková výška: 79 cm i celková šířka: 54 cm i celková hloubka: 48 cm i výška sedáku: 44 cm i sedák š x h: 52 x 42 cm I výška opěradla: 35 cm I max.

Stylová stohovací židle v klasickém designu! tato konferenční židle spojuje jednoduchou eleganci s prvotřídními vlastnostmi sezení. Nosnost: 120 kg I Hmotnost: 5 kg. Vyberte si svého oblíbeného až z osmi různých barev: hnědá, červená, zelená, oranžová, krémová, šedá, černá nebo bílá. V případě nepoužívání lze židli stohovat až na čtyři židle a skladovat ji úsporně.

Stabilní 4nožní konstrukce je vyrobena ze stabilního kovu v chromovém vzhledu. Je ideální pro čekárny, veletrhy, konferenční místnosti a další čekárny. Idle je pohodlné sezení pro každodenní použití. Sedací plocha a opěradlo židle do čekárny jsou potaženy umělou kůží nenáročnou na údržbu a lze je snadno čistit vlhkým hadříkem.
ZnačkaCLP #ad
VýrobceCLP #ad
Výška31.1
Délka18.9
Hmotnost11.02
Šířka21.26
Číslo dílu152606408

6. CLP

#ad

6dílná sada Návštěv prostory KEN

#ad
CLP #ad - 6x stapelstühle in klassischem design! diese konferenzstühle verbinden schlichte Eleganz mit erstklassigen Sitzeigenschaften. Die hochwertig gepolsterte sitzfläche und rückenlehne der Warteraumstühle sind mit pflegeleichtem Stoff bezogen.

Die stühle sind bequeme sitzgelegenheiten für den täglichen Gebrauch. Die hohe rückenlehne und die angenehm gepolsterte Sitzfläche gewähren einen dauerhaft hohen Sitzkomfort. Belastbarkeit: 120 kg | Gewicht: 4 kg pro Stuhl. Sie eignen sich ideal für Wartezimmer, Messen, Konferenzräume und andere Wartebereiche. Ca. Maße: höhe: 83 cm | breite: 53 cm | tiefe: 53 cm | sitzhöhe: 44 cm | Max.

Bei nichtnutzung können die Stühle gestapelt und platzsparend gelagert werden. Berzeugen sie sich selbst von den vorzügen dieses stuhl-Sets. Das 4-fuß-gestell ist aus stabilem Metall gefertigt und sorgt für einen sicheren Stand. Wählen sie eine ihren wünschen entsprechende Farbe aus unserem Bestellsortiment: blau, grau, creme, grün, braun, orange, rot oder schwarz.
ZnačkaCLP #ad
VýrobceCLP #ad
Výška32.68
Délka20.87
Hmotnost8.82
Šířka20.87
Číslo dílu151024508

7. CLP

#ad

Barva: krémová, CLP 6dílná sada židle pro návštěvy Ken umělá kůže I stohovatelná židle s robustní kovovou konstrukcí I polstrovaná židle s opěradlem

#ad
CLP #ad - Konstrukce se 4 nohami je vyrobena ze stabilního kovu a zajišťuje bezpečné stání. Vyberte si požadovanou barvu z našeho sortimentu: šedá, hnědá, zelená, červená, černá, krémová, modrá, oranžová nebo bílá.

Cca rozměry: výška: 83 cm | Šířka: 53 cm | hloubka: 53 cm | výška sedáku: 44 cm | Max. Jsou ideální pro čekárny, veletrhy, konferenční místnosti a další čekárny. Přesvědčte se sami o přednostech této sady židlí. Kvalitně polstrovaný sedák a opěradlo židlí do čekárny jsou potaženy umělou kůží, která se snadno udržuje. 6 × stohovací židle v klasickém designu! tyto konferenční židle spojují jednoduchou eleganci s prvotřídními vlastnostmi sezení.

Nosnost: 120 kg | hmotnost: 4 kg na židli. Vysoké opěradlo a příjemně polstrovaný sedák zajišťují trvale vysoký komfort při sezení. Idle jsou pohodlné sezení pro každodenní použití. V případě nepoužívání lze židle stohovat a skladovat skladně.
ZnačkaCLP #ad
VýrobceCLP #ad
Výška32.68
Délka20.87
Hmotnost8.82
Šířka20.87
Číslo dílu151703604

8. pro.tec

#ad

Pro.tec Konferenční židle 6dílná sada šedá kov umělá kůže skládací

#ad
pro.tec #ad - Značkové zboží výrobce pro. Tec. Barva šedá. Hloubka sedáku 50 cm. Vnější rozměry výška 80 cm × šířka 46 cm. Materiál rám – kov | polstrování – umělá kůže.
Značkapro.tec #ad
Výrobce[pro.tec] #ad
Výška31.5
Délka19.69
Hmotnost50.71
Šířka18.11
Číslo díluVariante_Bürostühle_S503

9. CLP

#ad

CLP Židle pro návštěvy Ken s kvalitním polstrováním a látkovým potahem I stohovatelná židle s robustním kovovým rámem a polstrovaným opěradlem, barva: modrá

#ad
CLP #ad - Polstrovaná sedací plocha a opěradlo židle do čekárny jsou potaženy robustní látkou se snadnou údržbou 100% polyester. Stabilní a stabilní konstrukce se skládá z černě lakovaného kovu. Cca rozměry: celková výška: 83 cm | celková šířka: 53 cm | celková hloubka: 53 cm | výška sedáku: 44 cm | max.

Idle je pohodlné sezení pro každodenní použití. Vysoké opěradlo a příjemně polstrovaný sedák zajišťují vysoký komfort sezení. Je ideální pro čekárny, veletrhy, konferenční místnosti a jiné čekárny. Idle pro návštěvy ken – stylová stohovatelná židle v klasickém designu. Tato konferenční židle spojuje jednoduchou eleganci s prvotřídními sedacími vlastnostmi.

Při nepoužívání lze křeslo stohovat a skladně uložit. Nosnost: 120 kg | zvláštnost: stohovatelné | sedadlo: látka 100% polyester | materiál konstrukce: kov. Tento model je k dostání až v osmi barvách: hnědá, krémová, oranžová, červená, zelená, šedá, černá nebo modrá. Vyberte si svého osobního favorita z naší nabídky.
ZnačkaCLP #ad
VýrobceCLP #ad
Výška32.68
Délka20.87
Hmotnost8.82
Šířka20.87
Číslo dílu152351210

10. CLP

#ad

CLP Konferenční židle Ken chrom s kvalitním polstrováním a látkovým potahem I stohovatelná židle s robustním kovovým rámem v chromovém vzhledu, barva: šedá

#ad
CLP #ad - Stylová stohovatelná židle v klasickém designu. Vysoká zádová opěrka a příjemně polstrovaný sedák zajišťují trvalý komfort sezení. Při nepoužívání lze křeslo stohovat až na čtyři židle a skladně uložit.

Stabilní 4nohá konstrukce je vyrobena ze stabilního kovu v chromovém vzhledu. Je ideální pro čekárny, veletrhy, konferenční místnosti a jiné čekárny. Vyberte si svého osobního favorita z až osmi různých barev: modrá, zelená, šedá, hnědá, krémová, oranžová, červená nebo černá. Cca rozměry: celková výška: 79 cm i celková šířka: 54 cm i celková hloubka: 48 cm i výška sedáku: 44 cm I sedák š x h: 52 x 42 cm I výška opěradla: 35 cm I max.

Tato konferenční židle spojuje jednoduchou eleganci s prvotřídními sedacími vlastnostmi. Sedací plocha a opěradlo židle do čekárny jsou potaženy látkou se snadnou údržbou a lze je snadno čistit vlhkým hadříkem. Idle je pohodlné sezení pro každodenní použití. Nosnost: 120 kg I hmotnost: 5 kg.
ZnačkaCLP #ad
VýrobceCLP #ad
Výška31.1
Délka18.9
Hmotnost11.02
Šířka21.26
Číslo dílu152607308