Top 10 Chair Leg Protectors – Gumové podložky pod nábytek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SAVITA

#ad

6,4 cm, silikon pro postel, klavír hnědý, stůl, pohovku, kulatý chránič židlí, skříň, 8 ks silikonových krytek na nohy židlí, gumové nohy nábytku

#ad
SAVITA #ad - Materiál: naše krytky na nohy židlí jsou vyrobeny z měkkého, což zabraňuje tomu, s dlouhou životností a šetrný k životnímu prostředí, který je lehce elastický, flexibilního a trvanlivého gumového materiálu, aby nábytek nechal na podlaze všechny důlky nebo nevzhledné značení.

Před nákupem prosím potvrďte velikost. Toto množství může splnit vaše každodenní použití. Lze použít také pro grand Piana a vzpřímené klavíry. Vhodná velikost: nohy s gumovým nábytkem o průměru 6, vhodné pro čtvercové a kulaté nohy židlí, 4 cm, pojmou většinu velikostí nábytku. Obsah produktu: obdržíte 8 kusů kulatých silikonových krytek na nohy židlí o průměru asi 6, 4 cm.

Iroké použití: naše nábytkové pokusy se hodí pro většinu nábytku, stoly počítače, zahradní židle, barové stoličky, jídelní stoly, kovové bistro židle, jako jsou nohy postele, kuchyňské židle atd. Ideální design: tyto silikonové krytky na nohy židlí mají určitou míru pružnosti a chrániče nohou gumového nábytku zabraňují poškrábání a poškození povrchu podlahy a zabraňují sklouznutí nábytku nebo klavírních kol.
ZnačkaSAVITA #ad
VýrobceSAVITA #ad
Výška1.57
Délka6.69
Šířka4.72
Číslo díluB24102
ModelkaB24102

2. FUX

#ad

Kluzné podložky na nábytek, různých velikostí a barev, černá, 20 kusů plastových obdélníkových zátek, ochranné krytky vnější rozměr trubky: 50 x 40 mm, chrániče nohou židlí, tloušťka stěny: 3 mm, lamelových zátek

#ad
FUX #ad - Montáž: zátky se jednoduše zasunou do trubky, resp. Rozměry: deska hlavy d x Š = 50, 0 x 40, 3 mm; rozměr lamely d1 x b1 = 43, 8 mm; výška v = 5, 3 x 30, 0 mm; rozměr dříku d x š = 40, 1 mm; délka dříku L = 14, 7 x 34, 7 mm.

20 kusů lamelových kolíků pro obdélníkové trubky. Vhodné pro vnější rozměry trubky 50 x 40 mm a tloušťku stěny trubky 3 mm. Materiál: robustní plast polyetylen pe je odolný vůči teplotě, povětrnostním vlivům a světlu a je tak prakticky nezničitelný. Vyrobeno v německu – značkové zboží fux vyrobeno v německu – záruka spokojenosti: Pokud nebudete spokojeni, vrátíte peníze bez problémů.
ZnačkaFUX #ad
VýrobceFUX #ad
Číslo dílu20TR/50 40/3 S

3. DECARETA

#ad

Lamelová zátka pro čtyřhrannou trubku 25 x 25 mm, DECARETA 20 kusů trubkových zátek lamelové zátky plastové kryty nohou černé čtvercové zátky pro čtvercové trubky čtyřhranné trubky

#ad
DECARETA #ad - Multifunkční: použijte kryty nohou pro čtyřhranné trubky, abyste umožnili bezproblémové klouzání nábytku a podlahy a nábytku před poškrábáním a jiným poškozením.

Dobrý materiál: výrobek je z kvalitního plastu pe materiálu, silný a s dlouhou životností, odolnost proti nárazu, odolný proti vlhkosti, dobrá stabilita čtyřhranné trubky. Může také účinně snížit hluk. Vícevrstvý design: Čtvercové plastové zátky mají 3 vrstvy, aby se zvýšila životnost zátek, prodloužila životnost nábytku nebo strojů. Krytky nohou lze jednoduše zasunout do trubky nebo zasunout. Snadná instalace: velikost: 25 x 25 mm. Iroké použití: krytky jsou vhodné pro kovové výrobky, skříně, dveře, regály, nábytek, zábradlí, kancelář, stroje, stoly, pohovky, židle, perfektní pro domácnost, ocel, továrnu atd.
ZnačkaDECARETA #ad
VýrobceDECARETA #ad
Číslo díluDECARETA
ModelkaDECARETA

4. SlipToGrip

#ad

SlipToGrip Bett- und Möbelstopper 4 Pack Black

#ad
SlipToGrip #ad - Patentierte universelle tiefe v-form abs-möbel- und bett-stopper. Einfach zu bedienen: dieser patentierte radstopper sollte unter allen Ihren vier Rädern des Bettes oder Möbelstücks platziert werden und er bewegt sich nicht. International products have separate terms, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions.

Wir sind in den usa ansässige Heimprodukte. Wir entwickeln und entwerfen die Produkte, indem wir Ihre Bedürfnisse und Bedenken hören. Es ist so starr, dass es die Steifigkeit Ihrer Feinde schlagen kann, aber es ist auch leicht zu saugen und zu reinigen. Wir kümmern uns immer um Kundenfragen und gehen darüber hinaus, um Sie mit unserem Kundenservice zufrieden zu stellen.

Mit unseren exklusiven, ergonomisch gestalteten quadratischen V-förmigen Rolluntersetzern mit solidem rutschfestem Gummischutz, der fast jedes Möbelstück mit Rollen hält und verhindert, dass Ihre Böden verrutschen. Kompakte größe, 6 cm, passend für alle räder: jeder erstaunliche möbel- und bettstopper misst 6, 3 x 7, passt fast auf alle Räder mit einer tiefen V-Form für festen Halt der Räder und hält für ein und für immer. Eingetragene marke in den usa und bewährte qualitätsprodukte.
ZnačkaSlipToGrip #ad
VýrobceSlipToGrip #ad
Číslo díluBlack
ModelkaBlack

5. SlipToGrip

#ad

Bettstopper, patentiert 4 Pack Brown, V-Form

#ad
SlipToGrip #ad - Verhindert kratzer: vollgummi-Design, das den Boden nicht schädigt und Kratzer durch Rollen verhindert. Es ist so starr, dass es die Steifigkeit Ihrer Feinde überwinden kann, aber es ist auch leicht zu saugen und zu reinigen.

Kompakte größe, 6 cm, 6 x 7, passend für alle räder: jeder tolle Möbel- und Bettstopper misst 7, passt fast auf alle Räder. Patentierter universal-radstopper von iprimio bringt seine ergonomisch geformten Radstopper für Ihre Betten und Möbelräder, die Hartholz, Keramik, Fliesen und alle harten Böden schützen. Einfach zu bedienen: dieser zum patent registrierte radstopper sollte unter allen Ihren vier Rädern von Bett oder Möbeln platziert werden und er wird sich nicht bewegen.
ZnačkaSlipToGrip #ad
VýrobceSlipToGrip #ad
Číslo díluBrown
ModelkaBrown

6. WOHNGENIE

#ad

19–25 mm, WOHNGENIE Kryty na nohy židle z průhledného silikonu s robustní plstí – trvanlivé chrániče nohou židlí v různých výrobcích – S/M/L a velikosti balení sady 16/32 ks 16

#ad
WOHNGENIE #ad - Chrániče podlahy jsou k dispozici ve velikostech balení 16 kusů 4 židle nebo 32 kusů 8 židlí. Počet 16/32 | s našimi různými velikostmi sady máte vždy po ruce odpovídající počet ochranných krytek. Velikost s-l | krytky na nohy nábytku jsou k dostání v různých velikostech, velikost m: ø 19-25 mm, aby bylo zaručeno pevné držení plstěných podložek.

Boční 360° filc chrání podlahu zejména u šikmých nohou židle a zajišťuje jednoduchý a tichý pohyb židlí. Mnohostranné | naše nábytkové kluzné podložky jsou ideální pro všechny kulaté nohy židlí, stoly, ať už rovné nebo mírně nakloněné. Hotovo. Chrániče nábytku lze použít také na postele, gauče atd. Jednoduše natáhněte ponožky na židli a natáhněte přes nohu židle.

Před zakoupením ponožek na nohy židle změřte: Velikost S: ø 14-19 mm, velikost L: ø25-37mm. Snadná montáž | nejsou nutné žádné nástroje. Německá značka | genius bydlení je německá firma s nejvyššími požadavky na kvalitu svých výrobků. Robustní | nová a inovativní technologie spojuje ochranný kryt ze silikonu neoddělitelně s plstěným kluzkem a zaručuje tak mimořádnou životnost.
ZnačkaWOHNGENIE #ad
VýrobcePaul Johne Vertrieb #ad
Číslo díluPJ101
ModelkaPJ101

7. THATSRAD

#ad

THATSRAD 32 kusů trubkových zátek čepiček lamelových zátek 50 x 50 mm koncové zátky čtvercové zátky kryt trubek plastové zátky pro kovové výrobky čtvercové trubkové zátky pro čtvercové trubky

#ad
THATSRAD #ad - Pro lepší ochranu podlah a nábytku. Idle, zábradlí, perfektní pro domácnosti, regály, skříně, dveře, stoly, továrny atd. Praktický plastový kryt tato čtvercová krytka sloupků z plastu se často používá pro nábytek s kovovými nohami, pohovky, kanceláře, jako např.32 plastových trubkových zátek balení obsahuje 32 plastových zátek pro nohy židlí, doporučujeme předem změřit velikost nábytkových nohou.

Snadná instalace pro instalaci tohoto čtvercového koncovky nohy židle není nutné lepidlo ani hřebíky. Plastové trubkové zátky jsou vyrobeny z pe plastu, velikost každé plastové zátky činí 50 x 50 mm, jsou odolné proti opotřebení, perfektní pro čtvercové nohy nábytku, nedeformují se snadno, mají dlouhou životnost, s dobrou protiskluzovou funkcí. Inné snížení hluku a ochrana podlahy použití této čtvercové trubkové zátky účinně chrání podlahu a nábytek před poškrábáním a jiným poškozením, což usnadňuje a zpříjemňuje přestavbu nábytku a do jisté míry také účinně snižuje hluk vzniklý během procesu přestavby.

Velmi snadná instalace. Třívrstvý designtato čtvercová noha židle je koncipována se třemi vrstvami, lze ji správně porazit, a při dlouhodobém používání snadno nespadne, díky kterým lze plastovou trubkovou zátku pevně zahušťovat s nohami nábytku, aniž by se zlomila, pokud je instalována, což zvyšuje její trvanlivost. Poté, co jste vybrali ten správný kus nábytku, lze plastový kryt trubky zasunout do duté trubky nebo vtlačit kladivem.
ZnačkaTHATSRAD #ad
VýrobceTHATSRAD #ad
Číslo díluTHATSRAD-01
ModelkaTHATSRAD-01

8. Lifeswonderful

#ad

16 kusů – všechny velikosti – čtvercové žebrované vložky ochranné krytky koncové krytky zarážky na židle nábytek nohy 25 mm – černá – od Lifeswonderful

#ad
Lifeswonderful #ad - Tvercové, žebrované plastové nožky jsou k dostání v různých velikostech – abyste zabránili nepohodlnému a nákladnému vracení, zkontrolujte prosím pokyny a před objednáním pečlivě změřte. Velikost se vztahuje na vnější rozměry trubky – viz obrázky, které ukazují, jak se měří. Balení 16 kusů – černé – vhodné pro trubku s vnější velikostí 25 mm. Vhodné pro tloušťky stěn mezi 1, 0 a 3, 0 mm. Vhodné pro čtvercové nohy stolu, židlí a nábytku z kovu, jakož i pro všechny ostatní duté čtyřhranné trubky z krabicového profilu.
ZnačkaLifeswonderful #ad
VýrobceLifeswonderful #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluSQ25INS-16
Modelka25mm Black

9. ERBO

#ad

Zabraňte, kryty nohou židlí na stůl, pletené chrániče nohou židlí, ERBO 8 kusů ponožek na židli, ochrana podlahy, elastické nábytkové ponožky, plsťové ponožky na nohy židlí, protiskluzové podložky

#ad
ERBO #ad - Vysoce kvalitní pletený materiálchránič nohou židlí je vyroben z vysoce hustého polyesterového vlákna + plstěné látky. Iroké spektrum použití nábytkové ponožky jsou velmi rozšířené na židle, kancelářský stůl, psací stůl, skříň na spisy a další nábytek.

Redukce hluku a protiskluzové naše ponožky na židli chrání nábytek nebo podlahu a snižují nepříjemné zvuky při pohybu. Design ponožek na židli ponožky na nábytek jsou vyrobeny z kvalitní kulaté plsti, účinně chrání keramické dlaždice a jiné podlahy, snadno se čistí, zabraňují vlhkosti a plísním v bytě, aby se zabránilo poškrábání koberce a nohou nábytku.

Dvojité pletení a zesílení, vysoká elasticita, ruční řezání, vysoká hustota. Pro nábytkové ponožky o průměru 3 až 5 cmponožky na židli lze natáhnout a ručně tkané a hodí se pro většinu tvarů nohou, jako jsou kulaté, čtvercové a částečně tvarované nohy. Je to také dobrá nábytková dekorace. Už žádné nepěkné škrábance na podlaze, žádný strach z rušivých sousedů a bez náhodného sklouznutí.
ZnačkaERBO #ad
VýrobceERBO #ad
Číslo díluYZBHT01
ModelkaAOI83

10. Lifeswonderful

#ad

Lifeswonderful®, Gumové ochranné kryty na nábytek stoly, nohy židlí – mnohostranně použitelné – bílá – 22 mm – 4 kusy

#ad
Lifeswonderful #ad - K dostání také v barvách černá a šedá a v jiných velikostech do 32 mm – podívejte se prosím na naše další seznamy. Velikost se vztahuje na vnitřní průměr otvoru na ochranném krytu – pro informace o měření prosím vezměte na vědomí fotografii. Bílá, 22 mm velké a protiskluzové gumové ochranné krytky pro nohy stolu a další trubkové konstrukce. S robustními gumovými stranami a vyvýšením uvnitř k zesílení.
ZnačkaLifeswonderful #ad
Výrobcerubberferrules.co.uk #ad