Top 10 Dino Eier Zum Ausgraben – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

Skvělá exkluzivně v obchodě Amazon, pedagogická hračka, NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií, dětská sada fosilií

#ad
National Geographic #ad - Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář.

Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další. Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, dláta, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, štětce a lupy!. Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa.

Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC – Velká náplň s drahokamy s 15 pravými drahokamy

#ad
National Geographic #ad - 16stránková barevná informační kniha ukazuje, jak se tvoří drahokamy a pomáhá mladým vědcům identifikovat kameny. Objevte cenné poklady a nechte své dítě zažít dobrodružství kopání ve skutečném dolu s drahokamy. Vše, co potřebujete, dlátem, abyste děti celé hodiny zaměstnali – s vykopávacím blokem, štětcem a lupou. Najděte 15 fascinizujících drahokamů jako pyrit, křemen, fluorit, tygří oko, ametyst, obsidián, aventurin a další.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.61
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERGEM
ModelkaNGSUPERGEM
ZárukaNo Warranty

3. National Geographic

#ad

Náhrobních nástrojů a zvětšovací sklo, NATIONAL GEOGRAPHIC Super drahokam vykopávací sada – 10 pravých drahokamů, vědecké sady pro děti 8-12, krystaly

#ad
National Geographic #ad - Kopání s dodávanými nástroji – děti používají nástroje jako opravdoví geologové: nástroj na vykopávání, kartáč na kopání a zvětšovací sklo pro detailní pohled na krásu kamenů. Vykopat 10 pravých drahokamů – tato sada drahokamů obsahuje 10 drahokamů, obsidián sněhové vločky, které mohou děti vykopat: ametyst, pyrit, geod, šedý achát, růženín, zelený fluorit, zelený aventurin, sodalit a tygří oko.

Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Začněte sbírat kameny – super vykopávací sada drahokamů je nejzábavnějším vstupem do sbírek hornin. List obsahuje fascinující fakta o každém drahokamu v pohřební cihly.

Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Identifikujte každý předmět – obsažena barevná identifikační karta, děti snadno rozeznají drahokamy ve své nové kolekci. Podporuje radost objevitelů, inspiruje lásku k pozemské vědě.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška9.76
Délka6.26
Hmotnost0.99
Šířka2.4
Číslo díluNGGEM10
ModelkaNGGEM10
ZárukaJsme hrdí na to, že vyrábíme výrobky nejvyšší kvality, které jsou podporovány výjimečným servisem.

4. Kosmos

#ad

Pro fanoušky středověku a malé archeology, experimentovací sada s kladivem a dlátem, pro děti od 7 do 10 let, vykopejte třpytivé mince a hrací kameny, KOSMOS 657994 rytířský poklad

#ad
Kosmos #ad - Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let. Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub.

Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad. Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti. Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

5. Kosmos

#ad

5 fascinujících ozdobných kamenů, kladivem a dlátem, experimentální sada pro děti od 7 let na téma geologie, vykopejte pravé minerály sami, Kosmos 657901 Sada na vykopávání minerálů

#ad
Kosmos #ad - Třpytivý křišťál, svítící růženín, aventurin, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem. Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let.

Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek. Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů. Vykopávejte, vyčistěte, dokumentujte – zde děti pracují jako správní vědci. Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech. Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, kopat, škrábat a divit, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.2
Šířka5.12
Číslo dílu657901
Modelka657901
ZárukaZákonná záruka

6. Kosmos

#ad

KOSMOS 658021 Experimentální sada T-REX v noci pro děti od 7 let, pravěk, fosilie, dárek, hluboko ukrytá v sádrovém bloku, suvenýr, dinosaury, vykopávky

#ad
Kosmos #ad - S kladivem a dlátem, pracujte jako prvotní výzkumník a následně všechny nálezy správně přiřaďte a postavte. Pro děti od 7 let. Pro vlastní vykopávání nebo jako progamový bod pro příští dětskou narozeninovou oslavu. Barevný návod přehledně vysvětluje všechny pohyby a obsahuje vzrušující doplňující informace o dinosaurech a fosiliích. Hluboce ukrytá v sádrovém bloku čeká na objev kostka T-Rex s 11 jednotlivými částmi. Skvělá experimentální sada od kosmos.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.22
Šířka5.12
Číslo dílu658021
Modelka658021
ZárukaZákonná záruka

7. Kosmos

#ad

KOSMOS 657888 Experimentální sada pirátského pokladu, hledač pokladů, vykopávací sada pro děti od 7 let, suvenýr, dárek, sádrový blok, geologie, nálezy

#ad
Kosmos #ad - Napínavá a pestrá kosmická vykopávací sada pro děti od 7 let – ať už samostatně nebo jako úkol pro příští dětskou narozeninovou oslavu. Barevný návod přesně ukazuje, jak systematicky postupovat jako archeolog při vykopávání a prozrazuje navíc zajímavá fakta o pirátech a jejich pokladech.

Kde je pirátský poklad? hluboko pohřbeni v pevném sádrovém bloku najdou dobrodružné děti skryté mince, zatloukat, barevné kameny, perly a dokonce přívěsek s lebkou! Kopat, škrábat nebo omítky navlhčit několika kapkami vody? Jednoduše vyzkoušejte a vrstvu po vrstvě vyzvedněte kořist kladivem a dlátem na světlo. Jakmile je kořist nalezena, hledači pokladů se naučí pomocí obrázků a krátkých textů, jak z nálezů vytvoří skvělý přívěsek na klíče.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.24
Šířka5.12
Číslo dílu657888
Modelka657888
ZárukaZákonná záruka

8. Lehoo Castle

#ad

Minerály, Lehoo Castle Sada na vykopávání pro děti, vykopávací sada pro chlapce a dívky, sada na vykopávání drahokamů s 12 geologickými kameny

#ad
Lehoo Castle #ad - Skutečné geologické dobrodružství pro děti: naše kameny a drahokamy vytvářejí prostředí, objevují pravé drahokamy a vystavují je. Plnobarevný výukový průvodce ilustruje, ve kterém mohou děti simulovat skutečného horníka, jak se drahokamy tvoří a těží a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý exemplář, který vykopává autentické drahokamy, které jsou pohřbeny v náhrobním kameni, jakmile je objeven.

Objevte drahokamy a krystaly: naše těžební sada pro děti s drahokamem obsahuje velký náhrobní kámen a vykopávací nástroje, pomocí kterých mohou malí geologové vykopat a najít pravé kameny. Koncentrace a kultivace: objevování a vytváření problémů spočívá v povaze dítěte. Vezměte si naši vykopávací sadu drahokamů pro děti a proměňte se z vašeho potížistu malým archeologem. Stem dÁrek pro dĚti od 5 let: vykopejte skály a vykopejte 12 pravých drahokamů, abyste našli fosilní překvapení.

Je to skvělý způsob, jak zlepšit vztah rodičů a dětí. Naše sady pro vědecké experimenty přimějí vaše dítě k tomu, aby bylo s touto hrobovou sadou trpělivé a opatrné, aby se zabránilo poškození drahokamů. Interaktivní čas pro vás a vaše dítě: trávte svůj čas se svými malými a pomozte jim dokončit vědecké vykopávací drahokamy, objevit tajemství pravých drahokamů a probudit jejich přání po objevování.
ZnačkaLehoo Castle #ad
VýrobceLehoo Castle #ad
Výška7.48
Délka6.3
Šířka2.76
Číslo dílu568-1
Modelka568-1
ZárukaNevhodné pro děti do 3 let

9. Kosmos

#ad

Kosmos 630485, Zářivý pterosaur v noci

#ad
Kosmos #ad - Vykopat cool přísavky kladivem a dlátem ze sádrového bloku. Od 7 let. Díky podstavci bude saurus středem pozornosti. Kostra v noci svítí dohromady má rozpětí křídel cca 46 cm.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKosmos #ad
Výška8.31
Délka5.24
Hmotnost0.44
Šířka2.28
Číslo dílu630485
Modelka630485

10. Japace

#ad

Chlapci, kladívka, STEM vědecká hračka vykopávání drahokamů, sada na pěstování krystalů, geody k rozbíjení, dívky, kladívko, Japace Sada na vykopávání pro děti, dárky

#ad
Japace #ad - Tyto magické objevy umožňují dětem získat vědecké poznatky a rozvíjet vášeň pro vědu. Zábavný a poučný dárek pro děti: tato vědecká výuková hračka splňuje britské bezpečnostní požadavky na hračky. S touto příručkou mohou děti provádět krok za krokem všechny experimenty a získat přitom zábavu i znalosti. Rodiče a děti mohou společně s rodinou prozkoumat fascinující svět vědy.

Odhalte vášeň vašeho dítěte pro vědu: rozluštte skrytý drahokam uvnitř kamene, nebo se obdivujte třpytivé krystaly uvnitř geode. Dětská hračka se perfektně hodí pro vánoční dárky, novoroční dárky, narozeninové dárky, dárky ke dni dětí, prázdninové dárky a víkendové aktivity. IlustorovanÉ a snadnÉ pŘÍruČky: naše příručka nabízí detailní a jasné ilustrace pro každou aktivitu stem v sadě pro vykopávky fosilií a drahokamů; obsahuje vysvětlení pro každý drahokam, úvod do geodů a návod k výrobě krystalů. Mimořádně kompaktní geologická stavebnice: tato stavebnice vědy o zemi obsahuje vše, štětec, brýle, sběratelský box na drahokamy, kladivo, aby se zaměstnaly a studovaly celé hodiny.

Naše hračka obsahuje také dvě balení krystalového prášku, které simulují fascinující proces růstu krystalů. Sada na vykopávání hornin pomáhá dětem držet se daleko od chytrých telefonů a počítačových her a věnovat se přírodě a vědě. Vytvoření vysoce kvalitního rodinného času: tato geologická vykopávací sada je interaktivní sadou aktivit ve formátu mint, kterou mohou využít nejen děti, ale také rodiče a členové rodiny k vytvoření obohacujícího rodinného zážitku.
ZnačkaJapace #ad
VýrobceJapace #ad
Výška3.5
Délka10.5
Šířka9.5
Číslo díluMDSC05
ModelkaMDSC05
Záruka1