Top 10 Fahrrad Giant 28 Zoll – Stojánky na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fischer

#ad

Fischer Unisex sidestativ strany nder 26 28 černá, 26-28 palců EU, černá

#ad
Fischer #ad - Rozsah dodávky: stojan na kolo a upevňovací díly. Díky praktickému nastavení výšky lze použít pro více velikostí rámů. Nosnost 30 kg. Bezpečné stání díky protiskluzové gumové noze. Zvláště vhodné pro elektrokola.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFISD6|#Fischer #ad
Číslo dílu85995
Modelka85995

2. Fischer

#ad

FISCHER 10446 stojan na jízdní kolo I uložení jízdních kol I stojan na kolo I parker na kolo

#ad
Fischer #ad - Rozměry: 83 x 35 x 11 cm. Hmotnost balení: 2. Stojan na kolo je ideální pro odkládání jízdních kol v domě, garáži nebo ve dvoře. 1 kg. Barva: Černá.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceNIGRIN #ad
Výška32.68
Délka13.78
Hmotnost0
Šířka4.33
Číslo dílu10446
Modelka10446
ZárukaZákonná záruka.

3. P4B

#ad

Boční stojan, černý, P4B Pro jízdní kolo

#ad
P4B #ad - Bez protidestičky. Barva tlačítka se může lišit od obrázku. Boční stojan na kolo lze snadno namontovat a jednoduše výškově nastavit, zcela bez nářadí. Stojan na kolo p4b výškově nastavitelný: praktický a pohodlný stojan na kolo v hezkém designu. Bezpečné odstavení vašeho kola díky protiskluzové plastové noze.
ZnačkaP4B #ad
VýrobceP4B #ad
Zárukazákonem

4. RBRL

#ad

73,7 cm, verstellbar, Rennrad, 18 mm, Fahrradständer, Mountainbike, Lochabstand, universal, für Fahrrad, mit Raddurchmesser: 61

#ad
RBRL #ad - Drücken sie die rote taste, um die Länge des Ständers einzustellen. Einfach zu installierende Halterung: Einfache Installation, zwei Schrauben und ein Schraubenschlüssel. Anwendbar für mehrere modelle: zwei Löcher, 18 mm Abstand in der unteren Gabel Rennrad/Mountainbike/Elektrofahrrad. Geeignet für verschiedene Fahrräder: 24-29 Zoll Fahrradmodelle. Die rutschhemmend verbreiterte Auflagefläche macht das Parken stabiler und verhindert das Rutschen.
ZnačkaRBRL #ad
VýrobceRBRL #ad

5. HENMI

#ad

Městská kola, protiskluzový boční stojan, trekkingová kola, jízdní kola pro, výškově nastavitelný stojan na jízdní kolo, stabilní stojan na horská kola, HENMI Stojan na jízdní kolo 24–29 palců

#ad
HENMI #ad - Ochranná plastová rukojeť: zabraňte poškrábání rámu vašeho kola. Stabilní: stojan na kolo henmi pevně drží řetězovou vzpěru v různých silničních situacích. Univerzální boční stojan: stojan na kolo vhodný pro všechny typy jízdních kol, jako jsou MTB, závodní kola, jízdní kola atd. Kompatibilita: výškově nastavitelný stojan na jízdní kolo pro velikosti od 24 palců do 29 palců. Protiskluzový: velké a protiskluzové nohy zabraňují převrhnutí kola.
ZnačkaHENMI #ad
VýrobceHENMI #ad

6. Fischer

#ad

FISCHER Unisex – Erwachsene Fahrradständer Fahrrad Hinterbauständer, Normal, Schwarz

#ad
Fischer #ad - Flexibel durch die befestigungsmöglichkeit am hinterbau gibt es viel Freiheit bei der Anbringung des FISCHER Fahrradständers, ohne dass er der Kette, dem Kettenschutz oder der Pedale im Weg steht.

Rutschfest mit seinem gummifuß gewährleistet der hinterbauständer in jeder Situation einen sicheren Stand. Passend: der fahrradständer ist passend für eine schraubenlänge von 2 cm und für einen Lochabstand von 18 mm sowie 40 mm. Bitte überprüfen Sie die Größe vor dem Kauf. Der seitenständer ist aus hochwertigem Aluminium gefertigt. Variabel der hinterbauständer lässt sich an der Kettenstrebe aller gängigen Fahrradtypen installieren.

Einfach alles für die montage benötigte Material gehört zum Lieferumfang des Hinterbauständers von FISCHER dazu. Verstellbar der fahrradständer von fischer ist größenverstellbar und für Räder zwischen 24 und 29 Zoll sowie mit Nabenschaltung geeignet. Somit ist der ständer stabil, langlebig und unempfindlich gegenüber Rost.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFISCHER #ad
Výška15.75
Délka2.17
Šířka3.15
Číslo dílu50323
Modelka50323
Záruka3 Jahre Herstellergarantie

7. Pletscher

#ad

ESGE /PLETSCHER Unisex – dospělí Pletscher Comp Zoom 18 mm stojan na jízdní kolo, černý, 1 velikost

#ad
Pletscher #ad - Kompatibilní s rámem s integrovaným upevňovacím bodem na zadní rámové vzpěře. T. C. Pro jízdní kola s 2šroubovým upevněním na zadní kolo, 18 mm C. Vhodné pro jízdní kola s kolečky 30, 5 cm až 50, 8 cm.
ZnačkaPletscher #ad
VýrobceESGE/PLETSCHER #ad
Hmotnost0.6
Číslo dílu50054
Modelka50054
ZárukaBez záruky výrobce

8. RBRL

#ad

RBRL Stojan na kolo z hliníkové slitiny, stabilní stojan na horská kola/závodní kola / MTB, boční stojan na jízdní kolo univerzální pro 26 – 29 palců, výškově nastavitelný s protiskluzovou gumovou

#ad
RBRL #ad - Silný protiskluzový gumový stojan: stojan na horské kolo rbrl má 3bodovou montážní strukturu, stabilní a trvanlivější. Stojan na kolo je také opatřen protiskluzovými rozpěrkami, která zajišťuje vyšší stabilitu, stabilní a nepoškrábe rám.

Protiskluzová noha: protiskluzový nosič jízdních kol používá kvalitní nylonové nohy, aby za všech okolností zajistil stabilní držení. Snadná instalace: stojan na kolo lze zcela jednoduše a rychle namontovat. Snadná instalace pomocí šestihranného klíče, stojan na kolo je vodotěsný a robustní. Stiskněte červené tlačítko pro nastavení délky, abyste zajistili, že je vhodný pro různé modely jízdních kol. Bezplatný dárek nástroje pro instalaci šestihranných šroubů.

Robustní a s dlouhou životností: držák na kolo je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny, která je odolná vůči korozi, seismická a nedá se snadno deformovat a lze ji použít za každého počasí. Nastavitelný: délku stojanu na kolo lze nastavit bez nářadí. Zvětšené a rozšířené opěrné nohy zajišťují, že držák je stabilní, má dlouhou životnost. Je vhodný pro většinu 24–29palcových montainbiků.
ZnačkaRBRL #ad
VýrobceRBRL #ad
Výška14.92
Délka2.91
Šířka6.02
Číslo díluKA-56L
ModelkaKA-56L

9. Ursus

#ad

Ursus King zadní stojan 26-28 palců 18 mm rozteč otvorů, hliník, černý

#ad
Ursus #ad - Ursus king rear zadní stojan | číslo modelu: 78VN00R-A01. Pro 26–28 palců | barva: Černá | maximální nosnost: 35 kg. Vysoká stabilita díky extra velké plastové noze | vzdálenost otvorů 18 mm | bez protidestičky.
ZnačkaUrsus #ad
VýrobceUrsus #ad
Výška3.39
Délka15.67
Hmotnost0.77
Šířka3.46
Číslo dílu78VN00R-A01
Modelka78VN00R-A01

10. RBRL

#ad

29" horská kola/závodní kolo/MTB, RBRL Stojan na kolo nový 40 mm vzdálenost otvorů hliníková slitina zadní strana stojan na jízdní kolo 24"

#ad
RBRL #ad - Montáž stojanu na kolo je velmi jednoduchá a rychlá. Vysoká kompatibilita: tento stojan na kolo je použitelný pro všechna horská a silniční vozidla s 40mm distančními otvory na rámu a elektrokole. Pokud máte dotazy k našim produktům, pošlete nám prosím e-mail a my se s vámi co nejrychleji spojíme.

Protiskluzová noha: protiskluzový nosič jízdních kol používá kvalitní nylonové nohy, aby za všech okolností zajistil stabilní držení. Stiskněte červené tlačítko pro nastavení délky, abyste zajistili, že je vhodný pro různé modely jízdních kol. Před nákupem zkontrolujte velikost 24"-29". Odolá zatížení 30 kg. Zvětšené a rozšířené opěrné nohy zajišťují, že držák je stabilní, má dlouhou životnost.

Robustní a s dlouhou životností: držák na kolo je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny, která je odolná vůči korozi, seismická a nedá se snadno deformovat a lze ji použít za každého počasí. Nastavitelný: délku stojanu na kolo lze nastavit bez nářadí. Snadná instalace: stojan na kolo rbrl je vybaven dvěma šestihrannými šrouby různých velikostí M5 & M6. Rozšíření 32–40 cm.
ZnačkaRBRL #ad
VýrobceRBRL #ad
Hmotnost0.75
Číslo dílukR-79
ModelkakR-79