Top 10 Fitnessuhr Ohne App Und Handy – Krokoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRV

#ad

GRV Krokoměr hodiny fitness hodinky bez aplikace Bluetooth a mobilního telefonu pro chůzi

#ad
GRV #ad - Jasné a nápadné druhy písma jsou přizpůsobeny obrazovce s vysokým rozlišením, obsah fitness trackeru můžete jasně vidět i venku. Musíte pouze zvednout nebo otočit zápěstí, a obrazovka se okamžitě rozsvítí. Fitness tracker bez spojení se smartphonem tento fitness tracker lze používat nezávisle na sobě, vzdálenosti a kalorií.

Míra využití kapacity 90 mah baterie činí 7-10 dní a pohotovostní doba může činit až 30 dní. Jednoduše stáhněte náramek a zasuňte stranu kovovými kontakty pro nabíjení do USB přípojky. Režim spánku fitness tracker disponuje integrovaným senzorem spánku. Získáte tak vědecké údaje záznamy pro vaši činnost. Funkce senzoru zápěstí fitness tracker disponuje funkcí senzoru zápěstí. Automaticky vypočítá počet kroků, osobní informace, šířku kroku a jednotku.

Dlouhá výdrž baterie, dlouhá životnost fotoaparátu. Vysoce přesný záznam dat fitness tracker může vytvářet osobní informace, včetně pohlaví, věku, velikosti, hmotnosti a rozkroku a poté vypočítá vaše každodenní kroky, vzdálenost tréninku a spálené kalorie na základě Vámi poskytnutých informací. Promyšlený design vám ušetří více času a energie. Dlouhá výdrž baterie tento fitness tracker lze nabíjet přes usb. Když je zapnutý režim spánku, zaznamenává fitness tracker kvalitu dýchání lidského těla a tělesné informace.
ZnačkaGRV #ad
VýrobceGRV #ad
Výška0.67
Délka10.12
Hmotnost0.04
Šířka2.95
Číslo díluGRV-S1-BK
ModelkaS1

2. HUAKUA

#ad

časovač fitness hodinky pro chůzi a běh, monitor spánku, HUAKUA Krokoměr hodiny bez aplikace a mobilního telefonu 1,47 palců dotykový displej jednoduché chytré hodinky fitness tracker s počitadlem kalorií, stopky vodotěsné IP68

#ad
HUAKUA #ad - Použití magnetického nabíjení je pohodlnější. Je mnohem jednodušší počítat vaše celodenní kroky, ujetou vzdálenost a spálené kalorie. Kvalitní vodotěsnost podle ip68 vám umožňuje účastnit se více vodních aktivit a uspokojit vaše každodenní potřeby.

Chytré hodinky bez bluetooth Žádné bluetooth, jednoduché, není nutná aplikace ani mobilní telefon, váš spánek, ale výkonné chytré hodinky. Nejjednodušší fitness hodinky pro vás, pokud si nepřejete složitá nastavení. Snadné nastavení a ovládání pomocí úplného dotykového displeje a bočního tlačítka můžete měnit různé funkce čas, krokoměr, datum, kalorie, vzdálenost, kontrola spánku pomocí úplného dotykového displeje a postranního tlačítka. Silikonový gelový materiál, je pohodlný na dotek, vhodný pro starší osoby a děti.

Další funkce jako zesvětlení obrazovky, že vás objeví. Dlouhá výdrž bateriedoba nabíjení 2 hodiny umožňuje životnost až 5–7 dní. Příjemné na nošení a módní design 1, šetrný k životnímu prostředí a netoxický, 47palcový dotykový displej zviditelňuje obsah obrazovky. Multifunkční chytré hodinky má 2 sportovní režimy, budík, připomenutí pitné vody čekají na to, odpočítávání, vzpomínky na pohyb, stopky, mezi nimi chůzi a běh a 5 ciferníky na výběr.
ZnačkaHUAKUA #ad
VýrobceHUAKUA #ad
Výška0.39
Délka1.77
Hmotnost0.06
Šířka1.06
ModelkaS2

3. HUYVMAY

#ad

LED sportovní hodinky s budíkem, časovačem vzdálenosti, HUYVMAY Fitness Tracker krokoměr, 1 hodina USB nabíjení pro 21 dní používání, žádná aplikace bez mobilu, fitness hodinky bez Bluetooth, hodinky pro ženy a děti

#ad
HUYVMAY #ad - Nenoste hodinky při sprchování nebo plavání. Nabízíme také 12měsíční záruku na produkt a přátelský zákaznický servis 24/7. Nemusíte připojovat žádný smartphone. Usb nabíjecí & životnost 21 dní plné nabití těchto fitness krokoměru trvá jen 0, 5 – 1 hodinu, pak je můžete používat asi 21 dní.

Jednoduše sejměte elastický řemínek k hodinkám a nabíjejte hodinky pomocí USB nabíjecího kabelu. Záruka & servis nabízíme 30denní záruku vrácení peněz, abychom zajistili všem zákazníkům. Jednoduché ovládání tyto fitness hodinky nepotřebují žádnou aplikaci a bluetooth. Pokud do hodin omylem pronikne voda, osušte je při běžném používání přirozeným způsobem. Telefon není potřebná žádná aplikace, počitadlo kroků/vzdálenosti/kalorií, nabíjecí USB, velkým LED displejem, je to perfektní dárek pro děti a ženy.

Příjemný na kůži tento super měkký řemínek k hodinkám těchto digitálních hodinek je vyroben z potravinářského silikonu. Je energeticky úsporný. Velká čtvercová led obrazovka zobrazuje velký a světlý obsah, zobrazení je ve tmě zřetelně vidět. Díky povrchu řemínku k hodinkám šetrnému k pokožce je nošení hodinek zdravé a příjemné. Perfektní hodinky pro chlapce/dívky a ženy.
ZnačkaHUYVMAY #ad
VýrobceHUYVMAY #ad
Výška0.35
Délka8.86
Hmotnost0.06
Šířka1.5
Číslo díluT6S
ModelkaHUYVMAY T6

4. LEBEXY

#ad

LEBEXY Krokoměr hodinky, pro ženy i muže | fitness hodinky pro plavání sauny, jednoduché krokoměr bez bluetooth/bez aplikace / bez mobilního telefonu | fitness náramek pro snadné běhání

#ad
LEBEXY #ad - Vodotěsné při plavání a sauně s vodotěsností ip68 je v pořádku při dešti, potu nebo mytí rukou. Isté a nápadné druhy písma jasné a nápadné druhy písma jsou přizpůsobeny na obrazovce s vysokým rozlišením, obsah fitness trackeru můžete jasně vidět i venku.

Pokud je napájení prázdné, musíte svá data znovu nastavit. Dlouhá výdrž baterie tento fitness tracker lze nabíjet pomocí usb. Jednoduché a snadné používání tyto fitness hodinky mají 6 hlavních funkcí: zobrazení času/data, počítání ujeté vzdálenosti, počítání kalorií, počítání kroků, budík a stopky. Tyto hodinky můžete nosit i při plavání a v sauně. Jednoduše náramek sundejte a zasuňte stranu kovovými kontakty pro nabíjení do USB portu.

Je třeba nastavit pouze čas, výšku palce, hmotnost. Promyšlený design vám ušetří více času a energie. Bez aplikace a mobilního telefonu a bluetooth fitness hodinky nemusí propojit žádné telefony nebo aplikaci nebo Bluetooth. Prosím nabijte krokoměr včas. Tyto fitness hodinky se nabíjí po dobu asi 1 hodiny, můžete je používat více než 20 dní a pohotovostní doba může být až 90 dní.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad

5. Hearkent

#ad

Počitadlem kalorií a velkými LCD číslicemi zelené, s krokoměrem, není nutná žádná aplikace, Hearkent vodotěsné hodinky s krokoměrem pro seniory bez Bluetooth

#ad
Hearkent #ad - Světlé podsvícení: velký ciferník a číslice s led podsvícením. Vodotěsnost 50 m: vhodné pro mytí rukou a plavání. Perfektní pro turistiku, plavání a jiné outdoorové aktivity. Praktické pro použití v noci, kempování, snadno čitelné. Hodinky s krokoměrem bez bluetooth: tyto samostatné fitness hodinky nevyžadují spojení s aplikací nebo mobilním telefonem.

Nabízí celou řadu užitečných funkcí, hodinové zvonění, alarm, stopky, krokoměr, datum, počitadlo kalorií, zobrazení týdne, jako je čas, odpočítávací časovač. Materiál: naše hodinky pro seniory mají ekologický kryt, který je ozdoben elegantním kroužkem z ušlechtilé oceli. Poznámka: o pravidlech krokoměru: aby bylo možné efektivně odfiltrovat neplatné záznamy nepravidelnými pohyby rukou, jsou ignorovány všechny kroky pro jednotlivé nepřetržité pohyby kratší než 10 sekund pokud trvá déle než 10 sekund, 25 sekundy, předchozí čísla kroků se automaticky nahromadí.

Perfektní pro všechny, kteří hledají nekomplikované hodinky s krokoměrem, které fungují nezávisle na chytrém telefonu. Pokud se pohyb zastaví na více než 1, spustí se toto pravidlo znovu. Měkký a pohodlný pu pásek, který je vhodný pro starší lidi a děti.
ZnačkaHearkent #ad
VýrobceHearkent #ad
Výška1.57
Délka1.97
Hmotnost0.24
Šířka2.36
Záruka1 rok

6. Septoui

#ad

Počitadlo kalorií, iOS Android, dámské, 16 sportovních režimů, Septoui Fitness náramek tracker s měřičem tepu, IP68, vodotěsné, sledování aktivity, krevního tlaku, děti, krokoměr, fitness hodinky, chytré hodinky, sledování tepu, pánské

#ad
Septoui #ad - Fitness hodinky měřič srdeční frekvence chytré hodinky přijímají profesionální optická zařízení a čipy zpracování, algoritmus KI získává minimální/maximální/průměrnou srdeční frekvenci, krevní tlak a kyslík v krvi. Sledujte své zdraví v reálném čase. 16 sportovních režimů a gps spojené sportovní hodinky monitorují vaše sportovní údaje chůze, lezení, tenis, běh, jóga, fotbal, bruslení.

Následující den se probouzejte s jemnými a pohodlnými vibracemi. Inteligentní oznámení a kompatibilita pokud obdržíte hovor nebo zprávu twitter, facebook, android 5. 0 / vyšším, takže neztratíte žádné důležité informace. Aplikace "runmifit" je kompatibilní se smartphony s iOS 8. 0 / vyšším, whatsApp, Instagram atd. Multifunkční chytré hodinky krokoměr kroky, stopky, spálené kalorie, vzdálenost, uživatelsky definovaný ciferník, vodotěsné ip68, upozornění na sezení a voda, zdraví žen, budík, 16 sportovních režimů, zápěstí, oximetr, srdeční frekvence, krevní tlak, aktivní minuty, tělesná teplota a spánek, oznámení hovorů / SMS/SNS, dálkové ovládání, senzor GPStratratratratra.

Aktivujte režim "gps sport", turistika, jízda na kole, basketbal, fitness, spinning, badminton, běžecký pás, vzpírání, tanec, který v aplikaci zobrazuje ujetou vzdálenost a mapu trasy. Jednoroční záruka a nákup bez starostí! Spánkový monitor & budík fitness náramek sleduje váš hluboký, lehký a probuzený spánek celou noc, takže lépe porozumějete kvalitě spánku.
ZnačkaSeptoui #ad
VýrobceSeptoui #ad
Výška0.39
Délka9.45
Hmotnost0.05
Šířka0.79
ZárukaEin Jahr Garantie, Rückerstattung oder Ersatz.

7. LEBEXY

#ad

Fitness náramek, Krokoměr, černý, snadné ovládání, nůž, sledovač aktivity, krokoměr, fitness náramek s hodinkami, bez Bluetooth, krokoměr, měřič kalorií, počítadlo kalorií, test bez aplikace na běhání

#ad
LEBEXY #ad - Normální použití: 2-3 týdny. Dná aplikace. Silikagelové materiály, nejen dále snižují hmotnost, oba lehké a trvanlivé. 3d technologie senzoru zabraňuje chybnému počítání vašich kroků.

Pokud je napájení prázdné, musíte znovu nastavit svá data. Přístroj lze připojit přímo do počítače nebo USB portu elektronického zařízení, aby se nabíjelo. Módní design, ochrana životního prostředí a netoxické, jsou pohodlnější, ale také zlepšují propustnost. Baterie je nabitá za 1 hodinu. Krokoměr prosím včas nabijte. Není nutné spojení mezi mobilním telefonem a Bluetooth.

Ada lisovacích razítek vytváří vzduchové otvory, perfektní pro sportovní oblečení. Tento inteligentní počítadlo je multifunkční a pohybuje se kroky, vzdálenostmi, spálenými kaloriemi pro vaše tréninkové časy. Musí se nastavit pouze čas, výška palce, hmotnost. K nabíjení není zapotřebí žádný kabel.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad
Hmotnost0.07

8. ANCwear

#ad

1,83" HD fitness hodinky se srdeční frekvencí, krokoměrem, sportovní hodinky 120 sportovních režimů, pro Android iOS, ANCwear Fitness Tracker pánský Smart Watch, vodotěsnost IP68, spánkem, černý

#ad
ANCwear #ad - Podpora: 7 x 24 hodin e-mailového zákaznického servisu a 24měsíční záruka po zakoupení pro vás. Naše pánské hodinky disponují hd dotykovým displejem, nastavitelný jas, 83" a baterie 400 mah s velkou kapacitou inteligentní hodinky s 1, 83palcovou dotykovou obrazovkou, ať už je to silný chlad nebo horko, vynikající design a velká obrazovka, který je jasně viditelný i při přímém slunečním světle a nabízí vám lepší vizuální a obslužný zážitek.

Uživatelsky příjemné rozhraní a jednoduché nastavení těchto lehkých chytrých hodinek dělají ovládání hračkou. Pokud má sportovní sluchátka, problém s kvalitou nebo jiný problém s výrobkem, který vás zklamal, která jste si zakoupili, neváhejte nás kontaktovat. Jsme vám k dispozici během 24 hodin. 1, vysoké rozlišení. Tato cvičení vám pomohou trénovat efektivněji a vědecky a chytré hodinky mohou být vaším dobrým zdravotním asistentem.

Efektivní komunikace, okamžitý kontakt zprávy přijaté z vašeho mobilního telefonu facebook, sms, Twitter, instagram, WhatsApp atd.120+ sportovních režimů pánské outdoorové chytré hodinky splní vaše každodenní tréninkové potřeby se 120 sportovními režimy, chůze, basketbal, lyžování, lezení, jízda na koni, fotbal atd. Tyto digitální chytré hodinky jsou kompatibilní s ios 9. 0 a android 5.
ZnačkaANCwear #ad
VýrobceANCwear #ad
Číslo díluDE-107-Vater
ModelkaANC-107Schwarz-1

9. Amzhero

#ad

Sledování SpO2, výdrž baterie až 7 dní, sledování spánku, krokoměr, měření srdeční frekvence, dámské, Fitness tracker, pánské, vodotěsné do 5 ATM, 20+ tréninkových režimů

#ad
Amzhero #ad - Kromě toho tyto inteligentní fitness hodinky automaticky monitorují stav vašeho spánku hluboký spánek, takže zdravý spánek začíná nyní. Vibruje také, vibruje při důležitých událostech, aby vám připomněl sedavé činnosti, aby se zabránilo onemocněním krční a bederní páteře.

Monitorování zdraví a sledování spánkuzměřte své zdravotní ukazatele spo2, srdeční frekvence, probuzení a nabízí komplexní analýzu kvality spánku, lehký spánek, stres, menstruační cyklus žen atd. Nevhodné pro vysokou vlhkost vzduchu a korozivní místa, jóga, běžecký pás atd. 24/7. Výdrž baterie 15 dní a široká kompatibilita tento sledovač aktivity je vybaven baterií 250 mah s vysokou kapacitou, která se nabíjí po dobu 2 hodin a podporuje 15denní pohotovostní režim.

Velká kapacita, nízká spotřeba energie, delší životnost baterie. Ultra tenké a individuální ciferníky1, si můžete vybrat z více než 100 ciferníků v aplikaci a nahrát své vlastní fotografie, který se přizpůsobí vašemu zápěstí, 47palcový dotykový displej, inteligentní život na dosah ruky. Smart alerts via ble 5. 0 pokud je tracker přes ble5. 0 spojen s vaším mobilním telefonem, jako jsou příchozí hovory, textové zprávy a oznámení z aplikací sociálních médií na vašem zápěstí.
ZnačkaAmzhero #ad
VýrobceAmzhero #ad
Výška0.67
Délka10.16
Hmotnost0.2
Šířka3.11

10. HUYVMAY

#ad

1 hodina USB nabíjení na 21 dní používání, hodinky, HUYVMAY Dětský fitness tracker, vodotěsné s, fitness hodinky bez aplikace a mobilního telefonu, chlapci, krokoměr, dívky, digitální hodinky

#ad
HUYVMAY #ad - Uživatel jednoduše sundá elastický pásek k hodinkám a nabije hodinky přes dodávaný USB nabíjecí kabel. Usb doba nabíjení 1 hodina a 21 dní použití Úplné nabití těchto fitness krokoměrových hodinek trvá pouze 0, 5 až 1 hodinu, pak je lze používat asi 21 dní.

Multifunkční hodinky tyto fitness hodinky bez bluetooth se snadno ovládají díky 6 hlavním funkcím: zobrazení času/data/týdne, počítání kroků/vzdálenosti/kalorií, 3 skupiny vibračních budíků, výdrž baterie 21 dní, nabíjení přes USB, stopky. Perfektní hodinky pro chlapce a dívky. Velký čtvercový barevný led displej zobrazuje velký a pestrý obsah, který je ve tmě zřetelně vidět. V případě dotazů zašlete prodejci zprávu prostřednictvím objednávky na Amazonu. Kromě toho nabízíme 12měsíční záruku na produkt a přátelský zákaznický servis 24 hodin denně.

Malý dětský scenérie & dětský dárek světlý barevný displej na velké čtvercové led obrazovce vypadá hezky. Jednoduché ovládání tyto fitness hodinky pro děti nepotřebují žádnou aplikaci ani bluetooth, není třeba připojovat chytrý telefon. Pokud se do hodinek nedostane voda, abyste je mohli normálně používat. Proto je tato fitness vhodná pro děti. Lehké hodinky se 2 měkkými silikonovými knoflíky se hodí pro cvičení.
ZnačkaHUYVMAY #ad
VýrobceHUYVMAY #ad
Výška0.35
Délka8.86
Hmotnost0.05
Šířka1.5
Číslo díluT6S
ModelkaT6S