Top 10 Fußwärmer – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. XCMAN

#ad

Mit integriertem Ventilator und Heizung, ultra geräuschlos 100 V ~ 240 V, Tennisschuhe, XCMAN Tragbarer Schuhtrockner und Stiefeltrockner für Skischuhe, Regenstiefel, Arbeitsschuhe

#ad
XCMAN #ad - Die fähigkeit vom auto aus zu arbeiten, macht es zum perfekten Reisezubehör für jeden Outdoor-Urlaub auf der ganzen Welt. Ideal für outdoor-aktivitäten wie Camping, 9 x 11, 4 cm. Warm genug, wird sich der luftstrom bilden und bis zu 62, um die Luft schnell zu trocknen, Handschuhe oder Helme auf die Trockenschläuche legen, ohne Angst vor Verbrennungen oder Beschädigung Ihrer Ausrüstung.

Kompaktes reise-design – einfach zu transportierender schuhtrockner, Wandern, 4 x 7, jagen, Skifahren usw. Super leise – dieser schuhtrockner arbeitet geräuschlos und wird sie fast nie stören, wenn sie austrocknen, so dass dieser Trockner für Schuhe sogar während Sie schlafen. Kompaktes design lässt sich leicht im Handgepäck verstauen. Berwachen sie ihre schuhe sorgfältig und entfernen Sie sie, und schalten Sie den Strom aus.

Ac/dc-netzteil – es kann zu hause 100 v ~ 240 v mit einem standard-ul-stecker oder im auto 12 v verwendet werden. Wenn sie ihre stiefel, schuhe, 8 °C erhitzen. Warme thermische konvektionsluft - entwickelt, die warme, um Ihre nassen Stiefel, heiße Luft steigt natürlich an, Schuhe, Handschuhe oder Kleidung über Nacht sicher zu trocknen, ohne zu trocknen oder zu schrumpfen. Heißluftheizung - zwischen 100 - 140 grad celsius frei fließend. Maße: 24, der auf Outdoor-Abenteuer mitgenommen werden kann.
ZnačkaXCMAN #ad
Výrobce‎XCMAN(XIAMEN)INDUSTRY&TRADE CO.,LTD #ad
Číslo díluSD-3-USA-1
ModelkaSD-3

2. DR.PREPARE

#ad

Elektrický ohřívač nohou, s ohřívačem, botník, sušák na rukavice, klobouky, rychlé schnutí na boty, skládací design, ohřívač bot, DR.PREPARE Sušák na boty, lyžařské boty, sušák na rukavice

#ad
DR.PREPARE #ad - Chytrý časovač s funkcí nastavení pracovní doby sušičky můžete nastavit dobu sušení různých bot, aniž byste si museli dělat starosti s zbytečnou spotřebou energie.

Obrácené umístění vysoušeč bot se liší od běžných sušiček bot. Díky opačnému umístění může horký vzduch cirkulovat a vypouštět vodu. Tento vysoušeč bot je perfektní pro turistiku nebo turistiku s batohem. Pro efektivní odstranění vlhkosti a zvláštního zápachu v botách. Rychleschnoucí vysoušeč rukavic má konstantní teplotu 40 – 50 °C, což boty snadno nepoškodí. Je také velmi vhodný pro rukavice, např. Skládací design 90° skládací design nabízí vynikající přenosnost a snadné skladování. Velmi rozšířené vysoušeč bot se hodí pro různé druhy obuvi, sportovní boty, ploché boty a dětské boty. Kozačky, klobouky a ponožky atd.
ZnačkaDR.PREPARE #ad
VýrobceDR.PREPARE #ad
Výška6.89
Délka10.63
Šířka3.54
Číslo díluDSD-0N3200W-JP
ModelkaDSD-0N3200W-JP
Záruka/.

3. Hotronic

#ad

Hotronic Tech Dry, vícebarevný, jednotná velikost, Unisex snowboard – dospělí

#ad
Hotronic #ad - Automatický senzor pro funkci startování a zastavení. Digitální displej. Odnímatelný etažér na boty, kozačky nebo helmy. Stupnice teploměru No při 70 °C. Vypnutí při příliš vysokých teplotách.
ZnačkaHotronic #ad
VýrobceHotronic #ad
Hmotnost5.29
Číslo dílu01-0100-5207
Modelka01-0100-5207

4. COEKI

#ad

Sušák na boty, Elektrický vysoušeč bot, antibakteriální na boty, přenosný vysoušeč bot, 360 sušení s evropským konektorem, ponožky, lyžařské boty, rukavice, elektrický ohřívač bot

#ad
COEKI #ad - V tento zimní/deštivý den už nikdy nebudete mít bolesti hlavy ze sušení bot. Deodorace a antibakteriální účinek přenosný elektrický vysoušeč bot má zabudované fialové světlo a ptc topné články, absorbují pachy a současně brání růstu mikroorganismů, které díky vysokoteplotnímu sušení ničí životní prostředí mikroorganismů, deodorují a odvlhčují a chrání vaše boty před vlhkostí.

Vhodné pro všechny druhy bot a kozaček, kožené boty, ohřívat, bavlněné pantofle, sněžnice a tenisky. K sušení sportovních bot nebo bot pro nohy sportovců. Odvod tepla kolem 360° na elektrické sušičce na boty v sušičce je hustě rozmístěno mnoho vzduchových otvorů. Chraňte své boty před vlhkostí. Zahřívejte své boty. Při zahřátí vzniká uvnitř boty cirkulující proud teplého vzduchu, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla na 360° a urychluje odpařování vody. Elektrický vysoušeč bot, může zohlednit jak podrážku, tak i svrchní materiál a dokonce i na odumřelých místech.

Snadné nošení velikost produktu přenosného elektrického sušičky bot je velikost dlaně, lze jej snadno uložit do kufru nebo kabelky, elektrický sušák na boty je perfektní na cesty nebo domácí použití. Zahřejte své kozačky v chladném zimním ráně. Vysoce kvalitní materiál přenosná sušička bot je vyrobena z kvalitního abs + pc materiálu, je odolná vůči tlaku a vysokým teplotám, nehořlavá a vysoce kvalitní, takže si nemusíte dělat starosti s možnými bezpečnostními riziky.
ZnačkaCOEKI #ad
VýrobceCOEKI #ad
Výška7.48
Délka5.12
Šířka1.97
Číslo díluLX-01319
ModelkaLX-01319
ZárukaČ.

5. flintronic

#ad

Rukavice, Flintronic Elektrický vysoušeč bot, časovač, EU zástrčka, ponožky, sušička bot pro lyžařské boty, přenosný vysoušeč bot se 3 režimy, elektrický vysoušeč bot

#ad
flintronic #ad - Design prstenu se hodí také pro všechny druhy bot, sněhule a sportovní boty. Vysoušeč bot má 2 zabudované PTC topné články. Při zahřátí vzniká uvnitř boty cirkulující proud teplého vzduchu, může zohlednit jak podrážku, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla na 360° a urychluje odpařování vody.

Vysokoteplotní sušení může elektricky zničit životní prostředí sušičky bot a dosáhnout účinku. Kontrola teploty elektrická sušička bot na boty z různých materiálů, tloušťky nebo vlhkosti může sušička nastavit různé časy 4/8/12 hodin, toto přesné ovládání času ochrání vaše oblíbené boty před přehřátím. Snadné nošení velikost produktu přenosného elektrického sušičky bot je velikost dlaně, lze jej snadno uložit do kufru nebo kabelky, elektrický sušák na boty je perfektní na cesty nebo domácí použití. Elektrický vysoušeč bot, tak i svrchní materiál a dokonce i na odumřelých místech.

Bezpečnostní ohnivzdorný materiál elektrická sušička bot je vyrobena z nehořlavého materiálu abs ul94 v0 Iroké použitíelektrické sušičky bot ochrání vaše boty před vlhkostí. Zahřejte své kozačky v chladných zimních ránech. Odvod tepla po celém obvodu 60° na elektrické sušičce na boty v sušičce je hustě rozmístěno mnoho vzduchových otvorů. Teplota povrchu je udržována na 50 – 60 °c, teplota jádra může dosáhnout 150 °c, elektrická sušička bot je odolná vůči tlaku a vysokým teplotám a během používání se snadno nehoří a nedeformuje se.
Značkaflintronic #ad
Výrobceflintronic®-eu #ad
Výška1.97
Délka8.27
Šířka7.87
Číslo díluLEU-3255767
Záruka1.

6. AOMiGT

#ad

Ohřívač bot, přenosný vysoušeč bot, sušák na boty, ponožky, Elektrický vysoušeč bot, rukavice, sušička bot pro lyžařské boty, elektrický vysoušeč bot

#ad
AOMiGT #ad - Při zahřátí vzniká uvnitř boty cirkulující proud teplého vzduchu, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla na 360° a urychluje odpařování vody. Se spodní ochranou proti vypuštění kabelu, aby se kabel nezlomil, dlouhá životnost pro každodenní použití.

K sušení sportovních bot nebo bot pro nohy sportovců. Vhodné pro všechny druhy bot a kozaček, bavlněné pantofle, plátěné boty, pracovní boty, kožené boty, sněžnice a tenisky. Vysoušeč bot odstraňuje vlhkost uvnitř boty a pomocí sterilizačního přístroje s fialovou lampou zabraňuje růstu bakterií. Velikost produktu přenosného elektrického sušičky bot je velikost dlaně, elektrický vysoušeč bot, lze jej snadno uložit do kufru nebo kabelky, perfektní na cesty nebo domácí použití.

Zahřejte své boty v chladných zimních ránech. Na elektrické sušičce na boty v sušičce je hustě rozmístěno mnoho vzduchových otvorů. V tento zimní/deštivý den už nikdy nebudete mít bolesti hlavy ze sušení bot.
ZnačkaAOMiGT #ad
VýrobceAOMiGT #ad
Číslo díluAOM-HXGJ-LHP
ModelkaAOM-HXGJ-LHP
ZárukaNe.

7. Snowpea

#ad

Boty, Snowpea Elektrický vysoušeč bot pro horký vzduch, rukavice s časovačem 3/6/9 hodin, elektrický sušák na lyžařské boty pro tenisky, pracovní boty

#ad
Snowpea #ad - Elektrický horkovzdušný vysoušeč bot od snowpea se hodí pro všechny druhy bot, bot a rukavic, lyžařské boty, kožené boty, sněžné boty, jako např. Upozornění: při prvním použití přístroje si můžete všimnout mírného zápachu plastu, který však po několika příležitostech zmizí.

Vysoušeč bot má dvě trubky, aby se vešly do různých velikostí bot a rukavic. Není zdraví škodlivé. Sportovní boty, boxerské rukavice a další. Přístroj se po uplynutí doby automaticky vypne, čímž se šetří energie a zabraňuje přehřátí. V závislosti na materiálu a tloušťce vašich bot nebo bot můžete časovač nastavit na 3, 6 nebo 9 hodin. Elektrický horkovzdušný vysoušeč bot od snowpea je kromě toho kompaktní a přenosný.

Trubky lze roztáhnout až na 12 cm, 6 m, což je dostačující pro většinu zásuvek. Délka kabelu činí 1, které zajišťují horký vzduch cca do vaší obuvi. Může je sušit a zahřívat třikrát efektivněji než běžné sušičky na boty. V zabaleném stavu měří 16 x 11 x 6 cm 6, takže si jej můžete bez problémů vzít s sebou na cesty, 4 palce, 3 x 2, 6 x 4, lyžařské výlety, turistické dobrodružství nebo služební cesty.
ZnačkaSnowpea #ad
VýrobceSnowpea #ad
Výška1.18
Délka6.69
Šířka2.56
Číslo díluDSHJ-S-2110
ModelkaDSHJ-S-2110
ZárukaČistěte suchým hadříkem

8. Zawaer

#ad

Botník, ohřívač bot, topení s časovačem a antibakteriální funkcí, klobouky, elektrický vysoušeč bot, sušička bot s nastavitelnou délkou, Zawaer Vysoušeč bot, ohřívač nohou, na boty, ponožky.

#ad
Zawaer #ad - Vysoce kvalitní materiál elektrická sušička bot je vyrobena z nehořlavého materiálu, vysokým teplotám a nehořlavý. Pokud máte během používání produktu dotazy k sušičce rukavic Zawaer nebo našich službách, který je odolný proti tlaku, můžete se na nás kdykoli obrátit.

Vhodné pro všechny typy a velikosti bot, obzvláště vhodné pro sportovní boty, čepice, kožené boty, bavlněné boty, cestovní boty atd. Design skládání o 90° zajišťuje vynikající přenosnost. Kozačky, tenisky, ploché boty a dětské boty. S funkcí nastavení doby provozu v sušičce můžete nastavit dobu schnutí různých bot, takže si nemusíte dělat starosti s poškozením a zbytečnou spotřebou energie. Obrácené umístění elektrický vysoušeč bot se liší od běžné sušičky bot. Výborně se hodí také pro rukavice, ponožky atd.

Vysoce kvalitní kabel, odolává tahovým silám a zabraňuje odpojování během používání. Sušička má konstantní teplotu 40 – 50 °C, čímž se boty nemohou snadno poškodit. Na rozdíl od běžných vyhřívaných elektrických sušiček bot se kůže a jiné drahé materiály nepoškodí. Skládací a vysouvací elektrický vysoušeč bot je skládací a vhodný pro různé typy bot, jako například: např. Díky opačnému umístění může horký vzduch cirkulovat a odvádět vlhkost, čímž rovnoměrně suší i mrtvé rohy bot.
ZnačkaZawaer #ad
VýrobceZawaer #ad
ModelkaSchuhtrockner-1
Záruka1.

9. Bewinner

#ad

Vysoušeč bot, ohřívač, vysoušeč bot, přístroj, topení, snowbordboots, Bewinner Voilet Light, deodorant, sušák na boty pro kopačky, plastová skořepina

#ad
Bewinner #ad - Vysoušeč bot je z plastu a elektronické součástky, kvalita a dlouhá životnost. Se spodní ochranou proti vypuštění kabelu, aby se kabel nezlomil, dlouhá životnost pro každodenní použití. Sušicí přístroj je užitečný pro sportovce, rybáře, lyžaře a lidi, kteří žijí v dešťové oblasti. Vhodné pro kožené boty, kozačky, látkové boty, holínky atd. Praktický produkt pro každodenní použití v domácnosti. Vysoušeč bot odstraňuje vlhkost v botě a fialová lampa odstraňuje růst bakterií.
ZnačkaBewinner #ad
VýrobceBewinner #ad
Výška1.18
Délka6.69
Šířka2.36
Číslo díluBewinneru73npfgm5y
ModelkaBewinneru73npfgm5y

10. iwobi

#ad

Oranžová, elektrická sušička bot, sušička na vycházkové boty nebo také lyžařské boty, ohřívač bot, lyžařské boty, teplé boty, iwobi Přenosná sušička bot, běžecké boty

#ad
iwobi #ad - Vyrobeno z kvalitních materiálů sušička bot je převzata z plastu a elektronické součásti, vysoká kvalita a dlouhá životnost. Praktická sušička boty sušicí zařízení je užitečné pro sportovce, rybáře, lyžaře a obyvatele dešťových oblastí.

Vhodné pro boty a rukavice atd. Vhodné pro kožené boty, dešťové boty, boty, látkové boty, boty, boty, rukavice atd. Robustní a s dlouhou životností se spodní ochranou proti vypouštění kabelu se kabel tak snadno rozbije a vydrží pro každodenní použití. Sušička bot pro zahřátí a sterilizaci boty sušička na boty odstraňuje vlhkost v botě a díky fialovému sterilizačnímu zařízení odstraňuje šíření bakterií. Praktický produkt v každodenním životě.
Značkaiwobi #ad
Výška2.36
Délka6.69
Šířka1.18
Číslo dílua
Modelkaa