Top 10 Govee Wall Panels – Náladové osvětlení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Vnitřní fungování s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee LED panely Glide Hexa, 10 RGBIC Smart nástěnné svítidlo, kreativní dekorativní Wi-Fi šestiúhelníkové LED světelné panely,

#ad
Govee #ad - Proměňte své oblíbené písničky v symfonii plynoucího světla a vychutnejte si fantastický okamžik. Bohaté živé efekty: vyberte si z efektů scény založených na přírodě, svátcích a dalších. Vizualizujte své písničky: 6 druhů režimů music sync nechá každý led nástěnný panel tančit v rytmu.

Jedinečné světelné efekty rgbic: každý led panel může zobrazit 6 různých barev současně, aby bylo dosaženo plynulých nebo barevných efektů. Ovládání aplikací a hlasem: zažijte komplexní funkce přes govee home app, a ovládání barev, včetně hudebních a scénických režimů, časovače a sdílení DIY efektů, jasu a efektů pomocí hlasových asistentů Alexa & Google Assistant. Transparentní skořepina rozsvítí světlo na stěnu a panely svítí fluorescenčně.

Přizpůsobte si svůj vzor na stěnu: vytvořte si vlastní modulární šestiúhelníkové rozložení LED panelu nebo si vyberte z našich doporučených designů. Ideální pro vnitřní dekoraci. Aplikace govee home app inteligentně rozpozná polohu šestiúhelníkových LED panelů pro plynulé duhové efekty v celém vašem designu. Vytvořte si personalizované osvětlení, které odráží váš styl a inspiruje k dalšímu nastavení.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška7.48
Délka15.47
Šířka4.72
Číslo díluB6061301DE
ModelkaH6061

2. Govee

#ad

Govee Nástěnné svítidlo, hudební synchronizace, WiFi RGBIC LED Lightbar pro hry, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Glide Wall Light, vícebarevné, s více než 40 dynamickými

#ad
Govee #ad - Najděte vícebarevné pohyblivé scény založené na různých emocích, přírodních prvcích a životních aktivitách. Vícebarevné osvětlení: naše patentovaná technologie rgbic umožňuje nástěnné svítidlo smart RGBIC zobrazit až 55 barev současně a celkem 16 milionů barev, což umožňuje nádherné barevné kombinace a plynulé vícebarevné efekty.

Reaguje na vaši hudbu: govee wifi led lightbar může díky zabudovanému mikrofonu a 12 živým hudebním režimům reagovat v reálném čase na každou hudbu a herní zvuk, takže vaše herní sezení a večírky zůstanou vždy osvětlené. Když je čas nechat obě ruce na klávesnici a myši, použijte Alexu a další hlasové asistenty k ovládání Govee Glide Wall Light hands-free.

Přizpůsobte si svůj tvar světla glide wall light: spojte 7 vyměnitelných segmentů nástěnných svítidel v libovolném pořadí a vytvořte tak tvar nástěnného svítidla, ložnici, který skutečně odpovídá vašemu vlastnímu stylu pro herní pokoj, obývací pokoj. Ovládání pomocí aplikace a hlasu: aplikace govee home nabízí ovládání a přizpůsobení. Dynamické světelné efekty: s více než 40 scénickými režimy na výběr můžete svou náladu zcela změnit jedním klepnutím.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška2.4
Délka13.86
Hmotnost2.58
Šířka7.4
Číslo díluB6062301DE
ModelkaB6062301DE

3. Govee

#ad

WiFi RGBIC trojrozměrný vnitřek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, DIY, ovládání přes aplikaci, Music Sync, pro hry, 10, Govee 3D LED světelné panely Glide Hexa Pro

#ad
Govee #ad - Inteligentní: s těmito inteligentními světly můžete vytvářet vlastní rozvržení, která odpovídají vaší osobnosti a náladě. Jeden adaptér podporuje až 25 panelů pro rozšíření vašich možností osvětlení. Myslete mimo krabici a udělejte každý souboj jedinečný s různými scénami, které můžete během hry vytvořit.

Vyberte si své oblíbené beaty a směr, intenzivní herní večery nebo jemnou náladu pro rande. Prohlédněte si svůj design v aplikaci a začněte kreativní proces. Světelné efekty rgbic vytvářejí jemné vrstvy světla a zajímavý průchod mezi světlem a stínem, které místnosti dodávají stylovou a uklidňující atmosféru. Ovládání aplikací a hlasem: zažijte komplexní funkce přes govee home app, časovače a sdílení DIY efektů, a ovládání barev, včetně hudebních a scénických režimů, jasu a efektů pomocí hlasových asistentů Alexa & Google Assistant.

Rozšiřte své možnosti stavby: Šestiúhelníkové světelné panely jsou koncipovány pro ty, kteří s osvětlením myslí mimo krabici. Hudební režim: můžete zažít koncertní osvětlení, kterým mají světla proudit, pro energické taneční večírky, aniž byste opustili domov. Pouze vy a váš souboj jste součástí tohoto pohlcujícího zážitku. 3d světla stimulují vaše smysly: díky dvoutónové technologii vstřikování vstřikování vytvoří ze tří částí stereofonního světla hru světla a stínů mezi barevnými přechody.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška15.63
Délka4.96
Hmotnost6.45
Šířka7.48

4. Govee

#ad

Nástěnné svítidlo stmívatelné vnitřní osvětlení pro obývací, Music Sync Home Decor WiFi nástěnná svítidla na party a dekorace, kompatibilní s Alexou lampou, Govee RGBIC LED nástěnné svítidlo uvnitř

#ad
Govee #ad - Vyšší jas a stmívatelnost: s 950 lumeny jsou tato nástěnná svítidla vhodná pro každodenní osvětlení. Vnitřní nástěnná lampa vylepšete svůj jas a vychutnejte si nástěnné osvětlení až 2 m. Osvětlení synchronizace hudby: náš super veselý hudební režim posune vaše večírky na vyšší úroveň.

Dynamické rgbic efekty alexa lampa: má vícebarevné rgb osvětlení, 16 milionů barevných možností a 49 přednastavených světelných efektů. Nástěnná svítidla se přizpůsobí vašemu osvětlení pro každodenní osvětlení nebo party. Nastavitelný kabel: vzdálenost mezi dvěma nástěnnými svítidly lze nastavit mezi 27 cm – 90 cm. Přizpůsobte si pomocí režimu diy: s naší multifunkční možností diy mohou uživatelé nastavit světelné efekty podle svých potřeb. Zatáhněte kabel pod paticí, a otočením vestavěné rukojeti jej zkrátíte, abyste jej prodloužili, nástěnné svítidlo uvnitř.

Díky zabudovanému mikrofonu vytvářejí tyto světelné kostky přesný efekt synchronizace hudby, takže vaše světla tančí na vaše oblíbené skladby. Aktualizovaný design: toto nástěnné osvětlení má osvětlení směřující nahoru a dolů, které je vhodné pro různé styly zařízení, lampy rgb. Toto led nástěnné svítidlo uvnitř používá také DIY pro nastavení světelných efektů podle vašich potřeb.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška1.97
Délka13.78
Hmotnost5.42
Šířka7.68
Číslo díluH6088301DE
ModelkaH6088301DE

5. Govee

#ad

Smart LED závěs, 86 + režimů, Govee Světelný řetěz Curtain Lights, vánoční venkovní, vodotěsnost IP65, kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa do, DIY světelný vzor, 520 RGBIC LED světelný řetěz

#ad
Govee #ad - Snadná instalace: existuje několik možností instalace těchto vodotěsných světelných řetězů ip65 ip44 adaptér a kontrolní box IP65. Je jedno, zda jste zodpovědní za místní festival nebo pořádáte party, tato DIY vánoční světla jsou praktickou volbou. Použijte dodávanou lepicí pásku, obývacích pokojů, heren, bezešvé hřebíky nebo háčky pro umístění závěsových svítidel do ložnic, exteriéru a dalších věcí.

Můžete také použít dreamview pro synchronizaci ostatních světel Govee a vytvořit tak jedinečný zážitek. Rozšířený hudební režim: s naším animovaným hudebním režimem můžete synchronizovat svůj seznam skladeb s LED světelným řetězem. Diy plátno: s 5 diy lněnými rovinami můžete svým světelným efektům propůjčit světelný závěs govee rozměr. Upozornění: funkce GIF funguje pouze s jednou sadou.

Světla govee podporují také hlasové ovládání přes Alexa a Google Assistant. 86+ dynamických scénických režimů: posilte tu nejlepší náladu pro každou dovolenou nebo zvláštní příležitost. Nádherné zobrazení vzorů: tato svítidla jsou velká 1, což umožňuje vyšší hustotu pixelů. Kromě toho lze 3 sady vzájemně synchronizovat, 5 x 2 m a obsahují 520 světelných koulí ve tvaru kapky, abyste vytvořili jasnější vánoční vzory. Můžete také nahrát vánoční obrázky a obrázky GIF pro veselé animace, abyste mohli ozdobit svůj prostor.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Číslo díluH70B13A1DE
ModelkaH70B13A1DE

6. Govee

#ad

Smart Home DIY kreativní dekorační světla s hudbou Sync & 40+ režimů scény, RGBIC LED herní světla, Govee Glide Y Lights, balení 7 ks, ložnice, Wi-Fi nástěnná svítidla do obývacího pokoje

#ad
Govee #ad - Aplikace a hlasové ovládání: zažijte hluboké funkce přes govee home app, včetně hudebních a scénických režimů, denního plánování a sdílení vlastních efektů. Umění díky designu: tam, kde se moderní setkává s futurismem, kombinují naše světla y kov a plast a vytvářejí tak krásnou dekoraci na vás.

Ideální na večírky a dekorace. Exkluzivní rgbic: s technologií rgbic od govee má každá hrana různé barvy světla, jako jsou ultra hladké plynulé plynulé nebo barevné přechody. Vizualizujte svůj audio: nechte svá světla tancovat s naším hudebním režimem na vaše seznamy skladeb. Vytvořte design, který se bude cítit jako umělecké dílo, které si můžete sami vytvořit. Více než 40 nádherných scénických režimů: vyberte si z celé řady scénických režimů a přizpůsobte se měnící se atmosféře ve vaší ložnici, obývacím pokoji nebo herně.

Funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant pro ovládání barev, jasu a efektů hands-free. Vyberte si z 8 režimů, které se hodí k náladě vaší oblíbené hudby. Ozdobte své stěny příjemnými barvami, aby se mezi led světelnými panely vytvářelo více efektů, které přinesou více radosti do vašeho života.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška0.71
Délka7.87
Hmotnost4.3
Šířka7.87
Číslo díluH6065301DE
ModelkaH6065301DE

7. Govee

#ad

Nastavitelný LED pásek, ovládání RGB aplikací, 11 hudebních her, herní a vánoční, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma, 64+ scén

#ad
Govee #ad - Upozornění: Světlo nelze splétat. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení. Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm.

Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit. Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. 84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev.

Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek. Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

8. SNADER

#ad

4, TV, Glide Wall Light, vícebarevné, funguje s chytrou aplikací a dálkovým ovládáním, s více než 60 dynamickými scénami, Smart LED Lightbar pro hry, synchronizace hudby, SNADER RGB nástěnné svítidlo

#ad
SNADER #ad - 3m lepicí etikety umožňují, aniž by spadla. Snadná instalace a bezstarostný nákup: před instalací očistěte stěny od prachu a nečistot. 2 metody ovládání: pomocí dálkového ovládání a aplikace lze ovládat 16 milionů barev světla a změny v rytmu hudby. Jednoduše přepněte světelné efekty více scénických režimů, pravidelně provádějte denní plány osvětlení, synchronizujte DIY barvy a hudbu a usnadněte vám používání světelné lišty.

Zaručujeme vám uspokojivý servis po nákupu. Dokáže reagovat na takty hudby, filmu a her a pohybovat se v taktu, aby bylo dosaženo nesrovnatelného zvukového a světelného zážitku. Synchronizace hudby: led svítidlo má integrovaný vysoce citlivý mikrofon, který synchronizuje nejen hudební přehrávač, ale také okolní zvuky. Je to dobré herní příslušenství pro dekoraci pokoje. Pokud máte více sad, můžete je sestavit podle svého preferovaného stylu, včetně jednoho kříže a dvou adaptérů ve tvaru V. Pohlcující zážitek: rgb světelná lišta dodá vašemu domácímu kinu větší hloubku barev a zajišťuje tak působivý zábavní systém.

Vytvořte si tvar svého nástěnného svítidla glide individuálně: připojte 4 vyměnitelné segmenty nástěnných svítidel v libovolném pořadí a vytvořte nástěnné svítidlo zcela podle svého vkusu pro hernu, ložnici nebo obývací pokoj. Pokud nejste spokojeni, aby světla přilnula ke stěnám, neváhejte se obrátit na náš obchod. S dechberoucími světelnými efekty, ať už posloucháte hudbu, hrajete hry nebo sledujete filmy, které můžete zažít pohlcující světelný zážitek, může výrazně zlepšit atmosféru a rozšířit vaši zábavu.
ZnačkaSNADER #ad
VýrobceSnader #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1.34
Šířka0.39

9. Govee

#ad

Govee Smart RGBIC nástěnné svítidlo uvnitř, nástěnné svítidlo stmívatelné vnitřní osvětlení pro, hudební synchronizace, WiFi nástěnná lampa na party, LED nástěnné svítidlo kompatibilní s Alexou

#ad
Govee #ad - Použijte své nástěnné svítidlo govee smart rgbiC a ozdobte svůj prostor nekonečnými kombinacemi, které můžete snadno přizpůsobit. A tak zcela přizpůsobit nástěnné LED svítidlo. Diy režim: s naším napínavým diy režimem máte plnou kreativní kontrolu nad svým nástěnným svítidlem RGBIC.

Music sync: změňte způsob, svatbách nebo jiných zvláštních příležitostech, jakým vaše nástěnné svítidlo rgbic svítí, pomocí našich energetických hudebních režimů. Všude tam, kde je umístíte, zůstanou na svém místě tak dlouho, jak je potřebujete. Rozšiřte svou hru světla na večírcích, zatímco vaše LED nástěnná lampa bude tančit s nejžhavějšími melodiemi. Několik režimů: použijte jedno tlačítko, abyste našli nejvhodnější režim osvětlení pro vaše nástěnné svítidlo rgbic, hudebních režimů, včetně scénických režimů, DIY režimů a dalších! Nástěnné svítidlo Smart RGBIC lze také stříhat pro více možností.

Upozornění: před řezáním světel vytáhněte zástrčku. S aplikací govee home app si můžete vybrat z milionů barevných možností, nastavit jas atd. Snadná instalace: nástěnné svítidlo govee smart rgbic lze přizpůsobit většině zaoblení a rohů a nabízí tak flexibilní možnosti instalace. Dynamické rgbic: objevte zářivou duhu barev se 16 miliony barevných možností a hloubkou světelného efektu až 100 cm.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška3.9
Délka10
Hmotnost2.42
Šířka7.4
Číslo díluH608B301DE
ModelkaH608B301DE

10. Govee

#ad

Fungují s Apple Home, Google Assistant, Alexa, 2m LED pásek pro skříň, chytré LED pásky, herní psací stůl, Govee RGBIC LED pásek M1 Matter kompatibilní

#ad
Govee #ad - Jasnější než kdy jindy: s 60 leds/m má govee m1 vyšší hustotu než většina rgb led páskových světel. Vyberte si z více než 200 scénických režimů pro mírně zvýšenou atmosféru. Led pásek m1 od govee poskytuje více než sedmnásobek jasu ostatních LED pásků a zajišťují tak silnější atmosféru pod vaší pohovkou nebo postelí.

Ovládejte inteligentní led pásky pomocí hlasových příkazů pro lepší a inteligentnější ekologický zážitek. Více diy režimů: govee home app umožňuje ovládání led proužků s 20 přizpůsobitelnými segmenty pro personalizované barevné displeje a ultra hladké světelné efekty a 17 animačních efektů, které upodají volný průběh vaší kreativitě. Technologie rgbic 4 v 1: led pásek govee rgbic má nezávislé ovládání ic, aby se na jednom led světelném řetězu zobrazilo více barev současně. První govee light, to podporuje materiál: led pásek funguje se všemi certifikovanými platformami Smart Home, včetně homekit, alexa, Google Assistant atd.

K dekoraci vašeho nábytku jako skříní, televizorů a herních stolů. Hlasové ovládání: podporuje hlasové ovládání alexa a google assistant přes wi-fi pro ovládání vašeho rgbic led strip Light M1, takže se můžete plně soustředit na zábavu. Vylepšená sada čipů 4 v 1 ukazuje přirozenější barvy, vyšší jas lumenů a sytější barevný výkon. Hudební režimy: díky integrovanému mikrofonu v ovládacím boxu může tento lightstrip zvuky synchronizovat s jinými Govee Lightpásky.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.14
Číslo díluH61E03D1DE
ModelkaH61E03D1DE