Top 10 Kabelloses Headset mit Mikrofon – Náhlavní soupravy k PC

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech G

#ad

Logitech G Bezdrátová herní myš 502 LIGHTSPEED + Logitech G435 Lightspeed bezdrátová herní náhlavní souprava Bluetooth

#ad
Logitech G #ad - Vysoce výkonný design: nový design a integrované vnější pouzdro umožňují další snížení hmotnosti na podporu nejnovějších technologií. Senzor hero 25k: profesionální senzor nabízí až 25 600 dpi a pixelově přesný výkon bez jakéhokoliv vyhlazení, filtrování nebo zrychlení.

Lehký: díky lehké konstrukci váží bezdrátová herní náhlavní souprava pouze 165 g a lze ji tak pohodlně nosit po celý den. Všestranný: logitech g435 je první bezdrátová náhlavní souprava se světelným signálem a nízkou latencí Bluetooth, která nabízí více svobody při hraní na PC, chytrých telefonech a na Playstation.

Bezdrátová technologie lightspeedd: profesionálové v e-sport důvěřují bezdrátovému technologickému ekosystému Lightspeed pro prvotřídní, ultra rychlý a spolehlivý herní výkon. Vynikající kvalita zvuku: díky integrovaným mikrofonům Dual Beamformingen, které eliminují potřebu mikrofonu a snižují hluk na pozadí, lze hlasy slyšet hlasitě a zřetelně.
ZnačkaLogitech G #ad
VýrobceLogitech G #ad

2. HyperX

#ad

HyperX Cloud II Gun Metal Herní headset pro PC/PS4/Mac

#ad
HyperX #ad - Certifikováno teamspeak a optimalizováno pro Skype a další vedoucí chatovací programy. Optimální pro profesionální hráče: pasivní eliminace hluku díky uzavřeným sluchátkům. Rozsah dodávky: hyperX Cloud II Gaming sluchátka gun metal. Zástrčka pro ps4/mac-pc/xbox one/mobile nutný adaptér ovladače a mobilní zařízení. Kompatibilita: usb přípojka pro pc a mac. Audio zážitek: hardwarově řízený virtuální prostorový zvuk; komfortní: 100% paměťová pěna na ramínku a náušníky z umělé kůže.
ZnačkaHyperX #ad
VýrobceHyperX #ad
Výška3.54
Délka4.33
Hmotnost0.71
Šířka4.33
Číslo dílu4P5L9AA
ModelkaKHX-HSCP-GM
ZárukaDvouletá záruka.

3. Jabra

#ad

Jabra Evolve 40 UC Stereo Headset – Unified Communications Headphones for VoIP Softphone with Passive Noise Cancellation – USB-C able with Controller – Black

#ad
Jabra #ad - Jednoduchá správa volání: dálkové ovládání integrované v kabelu vám umožňuje uskutečňovat hovory nebo ztlumit – přes 3, 5mm jack jack se můžete navíc připojit ke svému koncovému zařízení.

Pasivní potlačení hluku pro větší koncentraci: Hlasité hlasy a zvuky jsou efektivně tlumeny – pracujte optimálně, nezávisle na okolí. Rozsah dodávky: jabra evolve 40 uc stereo on-ear headset, 5 mm jack konektor, usb kabel s řízením volání, 3, neoprenové pouzdro - hmotnost: 171 g - barva: Černá. Zvyšte svou produktivitu: červené busylight se automaticky aktivuje, když se ocitnete v rozhovoru – lze jej zapnout i ručně.

Optimalizováno pro všechny běžné platformy unified communications – tato náhlavní souprava nejen vypadá stylově, ale nabízí díky měkké umělé kůži náušníkům a nastavitelným třmenům také nejvyšší komfort při nošení.
ZnačkaJabra #ad
VýrobceJabra Enterprise #ad
Výška2.94
Délka0.16
Hmotnost0.38
Šířka3.95
Číslo dílu6399-829-209
Modelka6399-829-209
Záruka2 roky výrobce

4. Plantronics

#ad

Plantronics Blackwire 5220 Binaural Kopfband Schwarz, Kunstleder, Metall, Rot, Headsets Call Center/Büro, Kunststoff, Schaltfläche

#ad
Plantronics #ad - Plantronics blackwire 52 2 0 verwendung: suchzentrierung büro kopfhrer-art: stereophonisch. Farbe: schwarz. Frequenz: 2 0 – 2 0000 hz frequenzbereich des mikrofons: 100 – 8000 hz. Rot anschlusstechnik: kabellos. Includedcomponents. Bauform: kopfband. Usb-anschluss: usb typ a kopfhreranschluss: over-ear. Produkt.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška8
Délka2
Hmotnost0.36
Šířka4
Číslo dílu207576-01
Modelka207576-03
ZárukaHerstellergarantie: 2 Jahre

5. Plantronics

#ad

Zoomem a dalšími, kabelová náhlavní souprava USB-A – sluchátka se dvěma ušima stereo s ramenem mikrofonu – spojení s PC/Mac přes připojení – kompatibilní s týmy, Plantronics – Blackwire 3220

#ad
Plantronics #ad - Ideální pro: uživatele, kteří přecházejí na PC pro telefonování, webináře, konferenční hovory a jiné aplikace. Připojení: jednoduché spojení s PC nebo Mac přes USB A port.

Celodenní pohodlí: lehký a stabilní kovový třmen hlavy nabízí přizpůsobivý, pohodlný střih. Globální záruka a způsob nošení: 2 roky záruka po celém světě; model hlavového třmenu se dvěma sluchátky. Zvukový výkon: Čistý, přirozený a sytý zvuk díky širokopásmovému audiu, mikrofonu s potlačením hluku a rozšířenému digitálnímu zpracování signálu DSP. Technologie soundguard: akustické omezení pro ochranu proti úrovni hlasitosti nad 118 dBA.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška5.08
Délka1.14
Hmotnost0.26
Šířka6.1
Číslo dílu209745-201
ModelkaBlackwire C3210
Záruka2 roky

6. Jabra

#ad

Bezdrátový stereo headset s Jabra Air Comfort – mikrofon s potlačením hluku a ANC – certifikováno pro MS Teams, kompatibilní s jinými platformami – černý, Jabra Evolve2 55

#ad
Jabra #ad - Bezproblémová spolupráce: naše náhlavní souprava evolve2 55 je certifikována pro týmy Microsoft a má vlastní tlačítko pro snadný rychlý přístup – během schůzek se rozsvítí 360° Busylight. Jednoduché plug and play: propojte svůj laptop s přednastaveným adaptérem Link 380 USB Bluetooth – ovládání hovorů přímo na náhlavní soupravě pomocí nastavitelného ramene mikrofonu se ztlumením zvuku.

Vysoká kvalita hovoru: aktivní potlačení hluku efektivně snižuje hluk v pozadí – 2 vysoce kvalitní mikrofony snižující hluk zlepšují přenos hlasu. Součástí dodávky je: 1x bezdrátová stereo bluetooth sluchátka jabra evolve2 55 s Link 380 USB-C Bluetooth adaptérem, hmotnost: 130 g, USB-C kabelem a pouzdrem, barva: Černá.

Výrobek je dodáván s 2letou zárukou – nutná registrace. Komfort a flexibilita: jabra air comfort s nadhlavovým třmenem snižujícím tlak a rotujícími sluchátky nabízí maximální komfort při nošení – spojení se 2 zařízeními až 30 m s duální konektivitou.
ZnačkaJabra #ad
VýrobceJabra #ad
Výška2.56
Délka6.89
Hmotnost0.29
Šířka7.28
Číslo dílu25599-999-899
Modelka25599-999-899
ZárukaDvouletá záruka.

7. Jabra

#ad

Jabra Evolve2 55 – bezdrátová mono náhlavní souprava s Jabra Air Comfort – mikrofony s potlačením hluku a ANC – kompatibilní se všemi platformami UC jako Zoom a Google Meet – černý

#ad
Jabra #ad - Vysoká kvalita hovoru: aktivní potlačení hluku efektivně snižuje hluk v pozadí – 2 vysoce kvalitní mikrofony snižující hluk zlepšují přenos hlasu. Výrobek je dodáván s 2letou zárukou – nutná registrace.

Vysoký komfort a flexibilita: lehký hlavový třmen s otočným, flexibilním sluchátkem zajišťuje vynikající komfort při nošení – spojení se 2 zařízeními až 30 m s duální konektivitou. Bezproblémová spolupráce: headset evolve2 55 je plně kompatibilní s platformami UC jako Zoom, Google Meet a další – během schůzek se automaticky rozsvítí 360° Busylight. Jednoduché plug and play: propojte svůj laptop s přednastaveným adaptérem Link 380 USB Bluetooth – ovládání hovorů přímo na náhlavní soupravě pomocí nastavitelného ramene mikrofonu se ztlumením zvuku.

Součástí dodávky je: 1x bezdrátová sluchátka jabra evolve2 55 mono bluetooth s Link 380 USB-C Bluetooth adaptérem, hmotnost: 76 g, USB-C kabelem a pouzdrem, barva: Černá.
ZnačkaJabra #ad
VýrobceJabra #ad
Výška2.56
Délka6.89
Hmotnost0.17
Šířka7.28
Číslo dílu25599-889-899
Modelka25599-889-899
ZárukaZwei Jahre Garantie.

8. cametv

#ad

S potlačením hluku mikrofonu ENC a funkcí vypnutí zvuku, plně duplexní interkomový komunikační systém, balení 2 ks, bezdrátová sluchátka KAluminium 8 Intercom, vzdálenost až 1500 stop, Came-TV

#ad
cametv #ad - Prvotřídní potlačení hluku a jasná kvalita zvuku speciálně vyvinutý mikrofon s úzkým vzorem snímání snižuje hluk pozadí, aby komunikace zůstala jasná a soustředěná. Mikrofon boom můžete také otáčet až o 270 stupňů. Sluchátka je vybavena krytím ip63 pro odolnost proti vodě a prachu a zajišťuje výjimečný výkon v různých prostředích a zajišťuje dlouhou životnost tím, a spusťte rameno mikrofonu, že účinně chrání před prachem a odolává stříkající vodě.

Bezdrátová plně duplexní interkomová komunikace a spolehlivý dosah až 450 m/1500 stop bezdrátové plně duplexní interkomové náhlavní soupravy KAluminium 8 od CAME-TV jsou koncipovány pro každý tým nebo skupinu, která musí během akcí zůstat v kontaktu. Univerzální nb-6l baterie a výdrž více než 10 hodin výdrž hlavního setu master může trvat 10 hodin a výdrž vzdálené náhlavní soupravy asi 13 hodin. Funkce vypnutí zvuku a odolnost vůči počasí ip63 okamžitě připraveno k použití: zvedněte rameno mikrofonu, abyste jej jednoduše ztlumili, abyste mohli hovořit.

Bezdrátová sluchátka intercom came-kaluminium 8 mají baterii ve stylu NB-6L, kterou lze obvykle zakoupit na místě. Pro komunikaci zůstaňte vždy v kontaktu se svým týmem. S prvotřídním výkonem aec, který zaručuje autentickou a jasnou kvalitu zvuku pro efektivní týmovou práci. To je užitečné zejména při dlouhých akcích nebo pracovních směnách. Prvotřídní měkký a pohodlný polštářek na sluchátka: bezdrátová sluchátka intercom mají velké a pohodlné polstrování uší, takže uživatelé mohou naše náhlavní soupravy pohodlně nosit po delší dobu.
Značkacametv #ad
VýrobceCAME-TV #ad
Hmotnost0.55
Číslo díluKUMINIK8-2KIT-US
ModelkaCAME-KUMINIK8
Záruka1 rok záruka

9. NOTESNEE

#ad

NOTESNEE USB-Headset mit Mikrofon

#ad
NOTESNEE #ad - Leicht und tragbar, musikhören, Spiele, Videokonferenzen/Callcenter/VoIP/Teams/Skype/Zoom/Webinare. Außerdem ist das büro-headset mit einer vielzahl von Geräten kompatibel, Tablets, Mac, einfach Plug-and-Play – keine Software oder Treiber erforderlich. Das leichte design und die weichen Ohrpolster sorgen für eine perfekte Passform.

Einfach zu bedienen ein schlankes und kompaktes usb-headset mit praktischem usb-direktanschluss für einfache lautstärkeregelung, Lautsprecherstummschaltung und LED-Anzeige. Zuverlässige usb-verbindung und breite kompatibilität: vereinfachen sie ihre arbeitseinrichtung mit unserem computer-headset mit mikrofon, einschließlich Windows 7/8/10/XP, sich während Meetings zu bewegen. Darüber hinaus eignen sie sich für Online-Kurse, perfekt für unterwegs. Das kopfband ist robust und bruchfest, während die Kabel so konstruiert sind, können Sie sich gerne an uns wenden. Perfektes anruferlebnis: das headset für computer mit mikrofon für die arbeit verfügt über eine integrierte fortschrittliche Soundkarte und eine passive Rauschunterdrückungsfunktion, kann Geräusche in größtem Maße herausfiltern, sodass Sie jedes Gesprächsdetail leicht erfassen und effizienter mit Anrufern interagieren können.

Unübertroffener komfort: für diejenigen, die lange stunden arbeiten, ist dieses usb-headset mit mikrofon eine ausgezeichnete Wahl. Genießen sie komfortables Allwetter-Hören mit hervorragender Atmungsaktivität. Globale garantie: unsere usb-kopfhörer mit mikrofon sind aus hochwertigem tpe-material gefertigt, dass sie sich nicht verheddern und widerstandsfähig gegen Beschädigungen sind.
ZnačkaNOTESNEE #ad
VýrobceNOTESNEE #ad
Hmotnost0.48
Číslo díluW886G-USB4
ModelkaW886G-USB4

10. Arama

#ad

Arama USB Headset mit Mikrofon für PC Geräuschunterdrückung & HD Sound USB Headset mit Mikrofon für Laptop Computer Mac Business Skype Zoom UC Webinar Call Center Home Office

#ad
Arama #ad - Mit einer 2-jährigen garantie auf alle Headsets, müssen Sie sich nie um die Qualität Ihres USB Business Headsets kümmern. Verbindet mit: für profis, die eine verbindung zu einem PC/Mac/Laptop für eine konsequent ausgezeichnete Freisprecheinrichtung benötigen.

Kompatibel mit microsoft Teams und anderen führenden UC-Plattformen. Seelenfrieden: mikrofonstummschaltung und lautstärkeregler im Kabel für einfachen Zugriff. Usb-plug-and-play: der usb-anschluss sorgt für eine reibungslose bereitstellung, hochwertigen Klang direkt von Anfang an, dass Sie Sprachklarheit genießen können, indem Sie sicherstellen, 1, 6 m langes Kabel bietet Flexibilität zum Bewegen.

Audioleistung: integriert mit optimiertem breitband-audio – geräuschunterdrückendes Mikrofon – zusammen mit verbesserter digitaler Signalverarbeitung DSP für kristallklare Gespräche. Akustischer stoßschutz ASP zum Schutz Ihres Gehörs. Haltbarkeit und komfort: ein leichtes Metall-Stirnband bietet Haltbarkeit und ein weiches Memory-Protein-Ohrpolster sorgen für Komfort den ganzen Tag.
ZnačkaArama #ad
VýrobceArama #ad
Číslo díluArama
ModelkaA802USB