Top 10 Kreativset Mädchen 6 Jahre – Malířské sady pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Creativity for Kids

#ad

Creativity for Kids Faber-Castell Hide and Seek Rock Painting Kit 6161

#ad
Creativity for Kids #ad - Tedy obsahuje 30 + waterproof Transfer Designs and 4 zlato přenos. Intended for AGES 6 and up. Sada obsahuje 10 river rocks, water resistant Paint, and 2 Brushes. Hide and seek sukně painting is a Fun co to Spread Positivity All Around. Make a sukně, hide it, find a sukně, Snap a PIC, and re Hide for Others.
ZnačkaCreativity for Kids #ad
Výška9.75
Délka2.13
Hmotnost2
Šířka9.75
Číslo dílu6161000
Modelka6161000

2. Sentosphere

#ad

Sentosphere, Aquarellum GM Delfíni

#ad
Sentosphere #ad - Děti se díky sadám akvarelu seznámí s velkým spektrem barevných výuek. Několikrát přelakováním lze veselé a barevné motivy vytvářet podle vlastního přání.

Tak dosahují i začátečníci akvarelu zcela skvělých výsledků. Sada se skládá ze 3 předloh pro malování 32, palety, kvalitního akvarelového štětce, 5 x 25 cm pro vlastní tvorbu, 9 inkoustových flakonů a pipety. Kompletní malířská sada pro děti s veselými motivy delfína k vybarvování akvarelovou barvou. Tajemstvím je speciálně upravený velinový papír, který nechává barvu držet pouze na zamýšlených plochách. Včetně návodu k vnímání barev. Vhodné pro děti od 8 let. Zaměstnání s kreativními materiály podporuje koncentraci, přesnost a stimuluje fantazii.
ZnačkaSentosphere #ad
VýrobceSentosphere #ad
Výška1.97
Délka11.81
Hmotnost0.93
Šířka7.87
Číslo díluFBA_3906220
Modelka3906220
ZárukaZákonná záruka

3. Sentosphere

#ad

Sada na malování pro děti, Sentosphere 00696 Aquarellum Junior, DIY, motiv květin princezny, kreativní sada

#ad
Sentosphere #ad - Kompletní malířská sada pro děti s pohádkovými motivy květinové princezny k vybarvení akvarelovou barvou. Včetně návodu k vnímání barev. Děti se díky akvarelovým malířským sadám seznámí s velkým spektrem výuky barev.

Vyrobeno ve Francii. Sada se skládá ze 4 předloh pro vlastní tvorbu, míchací palety, kvalitního akvarelového štětce, 5 lahviček s inkoustem a pipety. Vhodné pro děti od 7 let. Díky vícenásobnému přemalování lze veselé a barevné motivy vytvořit podle vlastních přání. Zaměstnávání kreativními materiály podporuje koncentraci, přesnost a podněcuje fantazii. Dokonce i nováčci akvarelu dosahují zcela skvělých výsledků. Tajemstvím je speciálně upravený velinový papír, který nechá barvu držet pouze na zamýšlených plochách.
ZnačkaSentosphere #ad
VýrobceSentosphere #ad
Výška1.18
Délka10.63
Hmotnost0.55
Šířka7.87
Číslo dílu3900696
Modelka3900696
Zárukazákonná záruka

4. Eleanore's Diary

#ad

Mušle na malování, dětské tvoření, děti 5 let, DIY malba, Eleanore's Diary Sada pro děti s malováním mušlí, dětská hračka, malířské sady pro děti, umění a řemesla, DIY dárek, DIY sada na malování

#ad
Eleanore's Diary #ad - Radost z kresleníkreslení je neuvěřitelně zábavná aktivita a kreslení na mušlích propůjčuje jedinečné otáčení. Hodí se nejen pro dětské party, narozeniny, školní umělecké aktivity a kutilské práce ve třídě, letní prázdniny, Den dětí a Vánoce. Lesklá sada mušlípokud hledáte něco opravdu mimořádného, ale je také vynikající volbou jako dárek pro malování! je to perfektní dárek na svátky, bude sada překvapením pro vaše děti.

Kromě toho podporují vnímání barev a zlepšují estetické schopnosti a zároveň nabízejí příjemný zážitek. Nechte své dítě podniknout vzrušující malířskou cestu plnou překvapení! Všechny barvy jsou bezpečné a netoxické, což z této sady činí ideální volbu pro děti od 5 let. Umělecká díla lze vystavit doma a zprostředkovat pocit naplnění a umělecké krásy. Kreslicí aktivity pomáhají nejen při rozvoji koordinace rukou a očí a pozornosti dětí, ale také podněcují jejich představivost a kreativitu.

Tato interaktivní hračka je určena nejen na hraní pro děti, ale podporuje také komunikaci mezi rodiči a dětmi. Sada pro malování a kutilstvísada obsahuje 8 mušlí v různých velikostech a v různých barvách a nabízí dostatek místa pro malování. Přírodní mušle byly speciálně zpracovány, aby rodiče nemuseli dělat starosti s možnými zraněními během procesu malování. Umožňuje dětem vytvořit si vlastní magický svět a otevírá dveře jejich kreativitě.
ZnačkaEleanore's Diary #ad
VýrobceEleanore's Diary #ad
Výška1.97
Délka8.66
Šířka5.91
Číslo díluEleanore-019
ModelkaEleanore-019

5. DONGQI

#ad

Vánoční dárky pro děti, 7, dětský jednorožec, 6, sada pro kutily, nápady na dárek, 3, dívky, dárky k, 8 let, dárky, 5, 4, kutilství, DONGQI Sada na malování jednorožce, malování, hračka, dívky

#ad
DONGQI #ad - K dispozici je také roztomilá čelenka s jednorožcem, kterou lze snadno namontovat, a vaše dítě ho může nosit šťastně a hrát si celý den. Bohatá sada hraček: společně s malířskou sadou je k dispozici také jedna, aby váš jednorožec zářil více. 4 štětce a 2 míchací bloky umožňují vám a vašemu dítěti nebo více dětem hrát současně.

Pokud si chcete zachovat barvu jednorožce, osušte jej jednoduše na vzduchu. Obsahuje následující: 2 velké jednorožce, 6 malých jednorožců, 2 sady základních barev, 6 sklenic třpytivého gelu, 1 zástěru se 2 potahy na rukávy, 10 ornamentů ve tvaru kosočtverce, 4 štětce, 1 čelenka s jednorožcem pro kutily, 4 středně velké jednorožce, 2 bloky pro míchání barev, 1 sadu zářivých barev, 1 hrací podložka a 1 návod. Diy sada na malování jednorožců: diy dívčí figurky s jednorožci na malování.

Skvělý nápad na dárek: exkluzivní balení v barevném boxu, velmi vhodné pro kreativní diy obrazy pro děti ve věku 3–12 let. Děti si mohou užívat malování a hraní. Veselý a diy dárek s jednorožcem: kreativní sada s jednorožcem nabízí nejen hodiny kreativní zábavy, ale také trénuje jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí dětí a podněcuje fantazii a kreativitu. Barvy na jednorožci lze čistit a znovu použít. Bezpečnostní materiál a snadné čištění: sada na malování jednorožců se skládá z abs plastu a akrylové barvy na vodní bázi.
ZnačkaDONGQI #ad
VýrobceDANKIN #ad
Číslo dílu1
Modelka1

6. Depesche

#ad

Kreativní malířská sada s 5 vodovými barvami a 1 štětcovou tužkou, Depesche 12153 TOPModel – sada vodových barev s 20 listy předloh s motivy na akvarelový papír

#ad
Depesche #ad - Sada akvarelových maleb pro dívky a kreativní hlavy. Kreativní sada s 20 archy akvarelového papíru s motivy topmodel, 1 štětcová tužka k naplnění, fialové, červené, 1 malá houbička a 5 akvarelových barev ve žluté, modré a zelené barvě. Tětec je vybaven malou nádobkou a lze jej tak rychle a jednoduše naplnit vodou. Rozměry balení: cca 27 x 19, 5 x 2, 5 cm. Design: topmodel by depesche – akvarelový papír s předtištěnými modelovými figurkami pro vytváření a malování.
ZnačkaDepesche #ad
VýrobceDepesche #ad
Výška11.02
Délka19.69
Šířka19.69
Číslo dílu12153
Modelka12153
ZárukaZákonná záruka

7. Artina

#ad

Vodní barvy, Artina 122dílná XXL malířská sada se stojanem Michelangelo – sada pro umělce akryl a kreslicí sada – pastelky, plátno, pastelové křídy – velká kreativní sada pro všechny, sada štětců

#ad
Artina #ad - Stojan lze díky svým teleskopickým nohám používat jak jako malířský stojan, tak i jako stolní stojan. Pogumované nohy zaručují vždy bezpečné držení. Navíc dostanete plátno a kreslicí blok, takže můžete okamžitě začít malovat a kreslit.

V této sadě najdete vše, 12 × akrylové barvy, 1× malířský nůž, 9× štětec, 6× pastelky, 1× klínový rám, 1× sada akvarelových barev se štětcem, co potřebujete: 1 × teleskopický stojan, 25 × olejové pastelové barvy, 1× paleta, 6× kreslicí tužky. Sada pro umělce obsahuje různé tašky, resp. Hliníkový stojan je součástí této sady pro malování.

Vykouzlete se umělecky s mega malířskou sadou michelangelo od Artina český jazyk nelze zaručit. S touto uměleckou sadou máte možnost vyzkoušet různé malířské techniky. Držadla na kapsách umožňují příjemný transport. Pouzdra, aby vaše značky a potřeby na malování byly bezpečně uloženy před vnějšími vlivy. Pro začátečníky a amatérské umělce.
ZnačkaArtina #ad
VýrobceArtina #ad
Výška2.56
Délka23.23
Hmotnost5.53
Šířka19.29
Číslo dílu339900
Modelka339900

8. LAOESE

#ad

8, 7, 10, sada na malování dětí, dárky pro, 9, dívky nápady na dárek malování, 12 let, měsíční lampa, 11, dětská hračka, LAOESE Kreativní sada pro dívky 6, kreativní dárek pro chlapce od 6 let

#ad
LAOESE #ad - Nejen proces malování je jednoduchý a atraktivní, ale rodiče mohou také pohrát se svými dětmi a zlepšovat své vztahy. Perfektní dárek na Vánoce, narozeniny nebo jiné svátky. Bezpečně a zábava: dekorační nástroje obsažené v uměleckém řemesle dětí jsou bezpečné a netoxické, takže si s nimi mohou hrát váš syn nebo dcera.

1 box se 2 malovacími sadami: hodně zábavy při malování sady měsíčního světla a sady vesmírných figurek. Skvělý umělecký a kutilský projekt pro děti. Vynikající noční osvětlení pro kutily do dětského pokoje. Sada pro kutily obsahuje lampu na měsíc, 5 razítkovacích tužek, dřevěný podstavec, 1 zástěru, 12 barevných hrnců, 4 sádru, tvarovací nástroje a návod k míchání barev. Nalepte ji magnetickou nálepkou na lednici, nalepte ji pomocí dvojité lepicí pásky na postel nebo kdekoli chcete.

Jedinečná měsíční lampa: vytvořte si vlastní hvězdu, svou vlastní galaxii, vesmír nebo jakýkoli jiný druh měsíční lampy, kterou si dokážete představit. Nakreslete si vlastní figurky podle svých představ. Vychutnejte si jednoduše čas rodičů a dětí. Super poměr ceny a výkonu pro vybarvování kutilských a uměleckých sad s dvojitou zábavou. Diy kosmické figurky: 4 sádry s podrobnými pokyny, doprovázené jednoduchostí a radostí.
ZnačkaLAOESE #ad
VýrobceLAOESE #ad
Výška5.12
Délka7.09
Hmotnost0.5
Šířka5.12
Číslo díluLAOESE
ModelkaMOONLAMP3

9. Titoclar

#ad

Geschenk Mädchen Junge 6 7 8 9 10 11 12 Jahre, Spiele Spielzeug ab 5 Jahren 12 Farben, Titoclar Wasser Marmorierfarbe für Kinder, Bastelset Kinder Mädchen ab 6 Jahre

#ad
Titoclar #ad - Schenken können. Magic paint set marmorierfarbe: befreie dich vom traditionellen malen auf papier und wähle jetzt eine erfrischende Malweise - Male. Sicheres und ungiftiges spiele ab 5 jahren: die aqua gelz von titoclar wassermarmorierfarbe sind sicher, ungiftig und umweltfreundlich. Unsere titoclar-bastelsets werden gemäß den Richtlinien für Produktsicherheit streng getestet.

Die umfangreichste bastelsets für kinder: enthält 12 farben 16 ml, eine große kunststoffschale A4, kamm, 20 kunstblätter a4, pinsel, Zeichennadeln und andere Zeichen- und Malutensilien. Eine reichliche auswahl an bastelset Kinder Ab 4 5 6 7 8 9 10 Jahre bietet endlose kreative Möglichkeiten. Kindgerechte spiele Ab 5 6 7 8 9 10 Jahre. Dieses malset kann nicht nur ein einfaches spielzeug mädchen für tägliche Kinderaktivitäten sein, sondern auch perfekt für Bastelarbeiten in der Ferien-Bibel-Schule, Kunsthandwerkskursen, STEM-Projekten usw. Begeistere deinen kleinen engel mit einem besonderen geschenk mädchen 6 7 8 9 10 11 Jahre, Geburtstag, Muttertag, Großelterntag, Halloween, Erntedankfest, Jungen, damit sie ihre eigenen Kunstwerke erstellen und sie ihren Lieben zum Weihnachten, Vatertag usw.

Fantastisches spielzeug ab 6 jahre jungen mädchen: coole kreativ set als spielzeug ab 4 5 6 7 8 11 12 13 14 jahre jungen und auch großartig für Weihnachten. Super geschenke für mädchen junge: spaßige geburtstagsgeschenk für mädchen und weihnachtsgeschenke für kinder, jugendliche und alle Altersgruppen für jeden Anlass. Auf wasser! gib einfach die farbe ins wasser, schals, Steine, Ostereier, wirble sie zu jedem beliebigen Muster und übertrage es auf Papier, Vasen oder jede andere glatte Oberfläche!.
ZnačkaTitoclar #ad
VýrobceTitoclar #ad
Číslo díluTitoclar-002

10. JOYIN

#ad

Rodinné aktivity, umělecké řemeslo pro děti, JOYIN Sada 12 kusů kamenů pro děti v 18 barvách standardní a metalické barvy, umělecké potřeby pro děti, narozeniny, třpytivé lepidlo, nálepky

#ad
JOYIN #ad - Tato diy sada na malování kamenů obsahuje 12 kamenů, 6 metalických barev, 50 samolepek, 12 standardních barev, 4 třpytivé lepidlo, 4 štětce, 32 drahokamů, 2 houby a návod k použití. Tato personalizovaná sada pro kutily pro kutily nabízí zábavu a zábavu pro vaše děti! je to také perfektní personalizovaný dárek pro děti od 3 let, dárek na party ve třídě, vánoční punčochy, umělecké projekty ve školní třídě, rodinné řemeslo, dárek na malování, výměna dárků, narozeninové oslavy a mnoho dalšího!.

Spokojenost zákazníka. Sady malování kamenů jsou skvělou alternativou, že se vaše dítě bude držet uměleckých projektů, barev a jiných materiálů pro kutily, protože je obtížnější. Dává jim pocit stvoření, který se výborně hodí pro rozvoj motorických schopností a koordinaci ruka-oko.

Zvyšuje také pravděpodobnost, které mohou děti používat. Nekonečná zábava. Naše sada na malování kamenů obsahuje různé druhy štětců, protože povzbuzují vaše děti k tomu, aby milovaly přírodu. Tato sada na malování kamenů se snadno ovládá a nabízí řadu výhod. Slavnosti začínají u JOYIN! Prima výhodné balení. Poskytování 100% spokojenosti je pro naše zákazníky naší hlavní prioritou.
ZnačkaJOYIN #ad
VýrobceJoyin inc #ad
Hmotnost1
Číslo díluTW-218E-DBT0