Top 10 MDF Platte Schwarz – Stoly na stolní tenis

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MUWO

#ad

Robustní, pojízdný ocelový rám s dvojitou pojistkou proti překlopení. Rozměry: 274 x 152,5 x 76 cm černý, MUWO Premium Indoor stůl na stolní tenis se sklopnou MDF deskou

#ad
MUWO #ad - Výškově nastavitelné nohy stolu: nohy stolu jsou výškově nastavitelné, aby byla zajištěna rovná hrací plocha a vyhovovala potřebám hráčů. Stabilní konstrukce: ocelová konstrukce s dvojitou pojistkou proti překlopení zajišťuje stabilitu a bezpečnost během hry.

Flexibilita a jednoduchá přeprava: sklopnou desku lze rozdělit na dvě části a železné válečky o průměru 50 mm umožňují jednoduchý posun konstrukce. Blokovací kolečka nabízejí bezpečnost a stabilitu. Vysoce kvalitní materiál: stolní tenis se skládá z robustní MDF desky o tloušťce 15 mm, která zajišťuje optimální hrací plochu. Ideální pro vnitřní použití: tento stolní tenis je koncipován pro vnitřní použití a hodí se obzvláště dobře pro náročné rekreační hráče, mládež a školní sporty. Ideální dárek pro milovníky stolního tenisu.
ZnačkaMUWO #ad
VýrobceMUWO #ad
Výška29.92
Délka107.87
Šířka59.84

2. Relaxdays

#ad

Stůl na stolní tenis, síť, Relaxdays Stolní tenis indoor, 72 x 75 x 125 cm, skládací, ping pong stůl, doma, černý

#ad
Relaxdays #ad - Skládací: stůl s výklopnými nohami s výklopnými nohami – lze skladně uložit. Detaily: robustní mini stolní tenis indoor z mdf a oceli – v × š × h: cca 72 x 75 x 125 cm. Uvnitř: doma a nezávisle na počasí si můžete hrát stolní tenis – stůl na stolní tenis se dodává se sítí. Chytrý: tenisový stůl s nastavitelnými nožkami pro vyrovnání nerovností – vhodný pro všechny podlahy. Kompaktní: Černý stolní tenis pro všechny hobby hráče – obrovská zábava pro děti i dospělé.
ZnačkaRelaxdays #ad
Výrobcerelaxdays #ad
Výška28.35
Délka49.21
Hmotnost30.47
Šířka29.53
Číslo dílu10039455
Modelka10039455
ZárukaZákonná záruka

3. Relaxdays

#ad

Relaxdays Stolní tenis, 3 míče, v x š x h: 70 x 70 x 150 cm, skládací stůl na stolní tenis se sítí, 2 pálky, černá

#ad
Relaxdays #ad - Detaily: stolní tenis midi z mdf a oceli – v × š × h: cca 70 x 70 x 150 cm – naběračky v červené a modré barvě. Sada: stůl na stolní tenis se síťkou je okamžitě připraven k použití – vč. 2 pálek na stolní tenis a 3 míčků. Chytrý: tenisový stůl je vybaven nastavitelnými nohami – pro vyrovnání nerovností. Mobilní: při nepoužívání lze stůl ping pong složit uprostřed – snadno se přenáší pomocí rukojeti. Zábava ze hry: zažijte napínavé zápasy s stolním tenisem – vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaRelaxdays #ad
Výrobcerelaxdays #ad
Výška27.56
Délka59.06
Hmotnost30.34
Šířka27.56
Číslo dílu10039453
Modelka10039453
ZárukaZákonná záruka

4. Hop-Sport

#ad

Hop-Sport Stolní fotbal Evolution Stolní fotbal Fotbalový stůl ve 3 barevných variantách černý

#ad
Hop-Sport #ad - Zesílené a chromované 16 mm hráčské tyče s předmontovanými hracími figurkami, které jsou fixovány gumou. 2 boční vzpěry pro stabilizaci masivní konstrukce. Stolní fotbal je vyroben z vysoce kvalitního dřeva a MDF desky s laminátem tloušťka 15 mm. Velikost stolu dxŠxv: 146 x 79 x 87 cm, hrací pole: 118 x 68 cm, hmotnost: cca 70 kg. Oboustranný vhazování míče, 2 držáky nápojů, nastavitelné nohy, otvory pro vytažení míčků, 2 míčky, uspořádání hráče: 1 - 2 - 5 - 3.
ZnačkaHop-Sport #ad
VýrobceHop-Sport #ad
Výška3.11
Délka5.75
Hmotnost154.32
Šířka3.43

5. hjh OFFICE

#ad

Hjh OFFICE 830041 Balance Board ACTIV dřevěné kývací prkno s PU pěnou, fitness balanční prkno pro práci ve stoje

#ad
hjh OFFICE #ad - Praktického držadla. Balanční deska v chytrém a ergonomickém designu pro větší pohyb doma, nohy a střed těla, v kanceláři nebo ve fitness studiu; trénuje břišní svaly, aby se zlepšilo zaostření a snížilo únavu.

Inovativní pu pěna je příjemně měkká, vysoce elastická, odlehčuje tlak a současně odolává jakémukoli zatížení; strukturovaný povrch stimuluje nohy a stimuluje pohyb. Rozměry v x š x h: 5 x 50 x 35 cm; nosnost do: 150 kg; hmotnost výrobku: 2, 4 kg; materiál: MDF deska, PU polyuretan, guma; vč. Protiskluzová gumová vrstva šetrná k podlaze na spodní straně; použití naboso, s ponožkami nebo botami; pro nejlepší výsledek doporučujeme použití naboso nebo ponožky. Základna tvoří stabilní platformu ze dřeva; zakřivený tvar umožňuje houpat se na balanční desce, čímž stimuluje oběh a zlepšuje rovnováhu.
Značkahjh OFFICE #ad
Výrobcehjh OFFICE #ad
Výška1.97
Délka13.78
Hmotnost5.29
Šířka19.69
Číslo dílu4064323013198

6. Bison

#ad

Zesílení rohů | 274 × 152,5 × 76 cm | 95 kg | značková kvalita, vč. sítě Snap, Bison Stolní tenis Loft | Vnitřní deska na stolní tenis ve vzhledu betonu a dřeva | Černá hrací plocha z MDF desky

#ad
Bison #ad - To má za následek vždy bezpečné a neviklá postavení desky. Designový stolní tenis: náš stůl na stolní tenis loft přesvědčí optimální hratelností a vybavením, spolu s kvalitním zpracováním a moderním designem ve vzhledu betonu a dřeva.

Vždy najdeme řešení. Díky tomu má stůl na stolní tenis optimální herní vlastnosti při maximální robustnosti. Profesionální hrací plocha: stůl tt loft od bison a také hrací plocha jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a stabilního MDF. Tenisové rakety a míčky nejsou součástí dodávky. Stabilní konstrukce nohy: hrací deska na stolní tenis stojí na dvou masivních, blokovaných nohách, které jsou vzájemně zesíleny vzpěrou.

Pokud máte dotazy nebo něco nepadne, můžete nás kdykoliv kontaktovat německá společnost a německý zákaznický servis. Včetně sítě: součástí dodávky je vhodná síť, kterou lze snadno a rychle namontovat na stůl. Náš příslib značky: sportime je váš expert na airhokeje.
ZnačkaBison #ad
VýrobceBison #ad
Hmotnost379.2

7. GAMES PLANET

#ad

GAMES PLANET Skládací podložka na poker "Straight" až pro 8 hráčů, rozměry 160 x 80 cm, zelená, 8 čipových trays, MDF deska, 8 držáků na nápoje

#ad
GAMES PLANET #ad - Stolní podložka na poker lze rychle a prostorově úsporně složit 2násobně skládací na pouhých 80 x 40 cm. Games planet xxl podložka na pokerový stůl v modré barvě s rozměry 160 x 80 cm pro až 8 hráčů pokeru. V praktických čipových zásobnících a nápojových vložkách mají pokerové žetony a nápoje každého hráče místo karty a čipy nejsou součástí dodávky. Potah z prémiové plsti a stylový potisk pokeru dodávají potahu na pokerový stůl ušlechtilý vzhled.
ZnačkaGAMES PLANET #ad
VýrobceGAMES PLANET #ad
Výška0.12
Délka62.99
Hmotnost22.05
Šířka31.5
Číslo dílu20030130

8. Bad Company

#ad

Deluxe Speed Ball platforma sada včetně otočný kuličky skladování Černá a HOVĚZÍ KŮŽE Boxbirne med Hnědá/box přístroj pro montáž na stěnu Bca pro 38

#ad
Bad Company #ad - Byl profesionální kůže boxbirne je vyrobeno z kvalitního a extrémně odolné, měkké hovězí kůže. Vhodné pro profesionální použití ve studiu a doma. Otočný koule skladování černá a hovězí kůže Boxbirne med hnědá/box Apparat pro montáž na stěnu. Deluxe speed ball platforma sada vč. Box apparat pro montáž na stěnu/speed Ball platforma se skládá z MDF dřeva imitace ořech. Tímto je výška plynule nastavitelné. Der box je s hvězdou arretierungs Festzieher.
ZnačkaBad Company #ad
VýrobceBad Company GmbH & Co. KG #ad
Hmotnost57.32
Číslo díluBad Company GmbH & Co. KG
ModelkaBad Company GmbH & Co. KG

9. GRILLMER

#ad

Werzalit / kvalitní stolní deska / Ex Works / kulatý tvar 80 cm / bistro stůl / bistro stůl / zahradní stůl / gastronomický

#ad
GRILLMER #ad - Tvarovaná dřevěná deska stolu s dekorem. Bez spár a snadná údržba. Stabilní a robustní. Odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření. Kulatý 80 cm.
ZnačkaGRILLMER #ad
VýrobceWerzalit #ad
Výška1.02
Délka31.5
Hmotnost14.77
Šířka31.5
Číslo dílu30130122

10. ONE80

#ad

černý, terč na šipky ochrana šipkový kroužek pro terč, ochrana stěny šipky dřevo Wooden MDF ochrana terče na terč, ONE80 Terč na šipky Surround

#ad
ONE80 #ad - Zkuste jednoduše najít více tvarů a užívat si! expansivnÍ ochrana: nabízí mnohem větší ochranu stěny než normální PU nebo EVA obruby. Volitelný držák na šipky: obsahuje dva držáky šipek, které udrží 12 šipek ve vzpřímené poloze.

Jedinečná konstrukce: knock-down styl pro rychlou a snadnou montáž. Jsou také dostatečně široké pro šipky pro rychlé umístění šipek. Dodatečný lokátor otvoru pro šrouby z kartonu usnadňuje přesné umístění otvorů umístěných na stěně. Dodává se v pěti samostatných panelech, je zdarma vytvořit nejlepší dekorativní umístění a konečný vzhled, aby se vešly do vašeho prostoru. Robustní mdf materiál pevně drží zmeškané ocelové hroty.

Vhodné pro téměř všechny druhy terčů: tuto zadní stěnu lze použít pro většinu druhů štětin a lepenkových desek na trhu, což z ní dělá velké plus pro vaši hernu, kancelář nebo pánskou jeskyni. Jednoduchý provoz: montážní hardware a podrobný návod k instalaci jsou součástí dodávky. Vezměte prosím na vědomí, že terče a šipky nejsou součástí balení.
ZnačkaONE80 #ad
Výška5.51
Délka9.06
Šířka9.06
Číslo dílu3208
Modelka3208