Top 10 Miele Turbobürste – Kartáče do vysavačů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Swirl

#ad

35 mm, Swirl Šetrná hubice na prach hubice do vysavače s měkkým věncem štětce, Bosch, Philips, Kärcher, Rowenta, Siemens, vhodná např. pro Miele, Samsung, AEG, 32 mm

#ad
Swirl #ad - Odprašování regálů a lamp, přístrojů a knih. Optimální kombinace kartáčů a vysávání. Univerzální adaptér Ø 32-35 mm – kompatibilní s téměř všemi běžnými vysavači s kulatou trubkou vysavače kromě Vorwerk + Dyson. Všechny trysky do vysavače swirl jsou také ideální pro vysavače < 900 W. Měkký věnec kartáče pro citlivé povrchy.
ZnačkaSwirl #ad
VýrobceMELITTA HAUSHALTSPRODUKTE GMBH & #ad
Výška5.91
Délka10.63
Hmotnost150
Šířka11.42
Číslo dílu208074
Modelka208074
Zárukavýrobce.

2. Odashen

#ad

Hauptroller Bürste Bar Zubehör für Miele Triflex HX1 Cat & Dog für Triflex HX1 Pro für Triflex HX1Selec für Triflex HX2 Cat & Dog für Triflex HX2 Pro Staubsauger Ersatzteile

#ad
Odashen #ad - Hauptwalzen-bürsten-zubehör für miele triflex hx1 cat & dog für triflex hx1 Pro für Triflex HX1Selec für Triflex HX2 Cat & Dog für Triflex HX2 Pro Staubsauger Ersatzteile. Einfach zu installieren, so dass Sie so schnell wie möglich wieder reinigen können. Entfernen sie einfach ihre alte Hauptbürste, dann setzen Sie diese neue Bürste. Lieferumfang: 1 x Rollbürste. Produktmaterial: nylon pa66+ nylonwolle. Weiche textur, gut für die bodenoberfläche. Produktgröße: 42 mm x 254 mm.
ZnačkaOdashen #ad
VýrobceOdashen #ad

3. above zero

#ad

Staubsauger Düsen Set, Polsterdüse Matratzendüse Fugendüse, Staubsauger Aufsatz mit Saugbürste, Staubsauger Aufsätze, Sofa-Saugkopf, Flachsaugkopf, above zero 6 Stück Staubsauger Bürste

#ad
above zero #ad - Hochwertiges material: hergestellt aus hochwertigem PP-Material, nicht sehr schwer, kann es den normalen Gebrauch in Ihrem Leben garantieren, sehr bequem für Ihren üblichen Gebrauch und Transport. Multifunktion: unser staubsaugerzubehör ist kostengünstig, da sie damit schmutz und tierhaare entfernen, Ihr Auto, Decken- oder Türrahmen auffrischen und Ihre verlorenen oder alten ersetzen können Bürstenaufsatz, Vorhänge, um den normalen betrieb des staubsaugers sicherzustellen und die Lebensdauer der Maschine zu verlängern, edle Möbel, was sehr praktisch ist und Ihnen Geld sparen kann.

Das produkt passt perfekt und ermöglicht Ihnen ein frisches und gesundes Zuhause. 6 typen düsen set: pp-haar-kombinationsbürste * 1, rosshaar-rundbürste * 1, sofa-absaugung * 1, zwei-in-eins * 1, lange flache Absaugung * 1, Adapter * 1 kann die Innendurchmesser-32-Absaugung umwandeln Kopf auf den Innendurchmesser 35 mm, um Ihren Bedürfnissen verschiedene Bedürfnisse zu erfüllen.

Wir helfen ihnen, bieten wir eine vollständige Rückerstattung oder einen kostenlosen Ersatz an. Bitte zögern sie nicht, alle Probleme beim ersten Mal zu lösen. Qualitätsservice: wenn es ein problem mit dem produkt gibt, uns zu kontaktieren. Kompatibel: dieses produkt ist ein hochwertiges kompatibles Zubehör, kein Originalteil.
Značkaabove zero #ad
Výrobceabove zero #ad

4. Miele

#ad

Miele Originální příslušenství – kartáč TurboTeQ STB 305-3 / rychlé odstranění chloupků a nití / důkladné čištění koberců s krátkým vlasem / bez nepříjemného vysávání 10455360, 28 cm x 28 cm

#ad
Miele #ad - Speciálně optimalizovaný sací kartáč pro majitele domácích mazlíčků odstraňuje snadno a důkladně zvířecí chlupy a čistí koberce s krátkým vlasem. Rozsah dodávky: 1 x turbo kartáč miele turboteq / pro rychlé, snadné a snadné čištění koberců s krátkým vlasem.

Miele turbo kartáč: turbo kartáč snadno klouže po podlaze a odstraňuje zvířecí chlupy a vlákna i z citlivých koberců, se kterými je třeba zvlášť šetrně zacházet. Praktické: podlahový kartáč miele není provozován samostatným připojením, nýbrž přes sací proud / díky bočnímu posuvnému ventilu nedochází k nepříjemnému vysávání koberců. Miele kvalita: výrobky miele jsou koncipovány tak, aby poskytovaly spolehlivé výsledky, díky kterým je čištění jednodušší a příjemnější.
ZnačkaMiele #ad
VýrobceMiele #ad
Výška11.38
Délka10.83
Hmotnost1.76
Šířka3.35
Číslo díluTurboteq STB 305-3
Modelka10455360
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Maxorado

#ad

Maxorado Vysavač zvířecích chlupů nástavec kočka pes kartáč kompatibilní s Bosch Miele AEG Philips Kärcher Siemens Samsung Numatic FIF Nilfisk Dirt Devil Einhell Bomann Clatronic Deuba Electrolux atd

#ad
Maxorado #ad - Velmi efektivní použití. Vhodné pro kulaté trubky vysavače 35 mm a 32 mm díky přiloženému adaptéru. Rychlé a spolehlivé odstranění kočičích chlupů a malých zvířat.

Náhradní díl pro kompatibilní s mnoha vysavači značek: AEG Bosch Electrolux Miele Moulinex Nilfisk Panasonic Rowenta Siemens BSH Philips. Rozsáhlý program. K čištění tvrdých podlah, autosedaček zvířecích chlupů všeho druhu, koberců, postelí, pohovek, čalounění, žmolků atd. Potřebujete příslušenství k vysavači? objevte další příslušenství vysavačů od Maxorado na amazon.
ZnačkaMaxorado #ad
VýrobceMaxorado #ad

6. Miele

#ad

HX1 Facelift a HX2 11384950, Miele Originální příslušenství – ruční elektrický kartáč na čištění čalounění a automobilů – pro akumulátorové vysavače Miele Triflex HX1

#ad
Miele #ad - Přenosný elektrický kartáč: kompaktní ruční kartáč hx-seb 23 je flexibilní a univerzální – ideální pro čištění v úzkých prostorách nebo na čalounění a autosedačkách.

Miele kvalita: výrobky miele jsou koncipovány tak, aby poskytovaly spolehlivé výsledky, díky kterým je čištění jednodušší a příjemnější. Praktický: elektrický kartáč miele je díky velkému sacímu otvoru 16 cm a PowerUnit Solo obzvlášť praktický. Efektivní: vybaveno poháněným válečkem, který při vysávání efektivně přijímá vlákna a zajišťuje důkladné čištění. Kompatibilita: baterie byla koncipována speciálně pro akumulátorové vysavače Miele Triflex HX1, HX1 Facelift a HX2.
ZnačkaMiele #ad
VýrobceMiele #ad
Výška3.62
Délka9.49
Hmotnost1.94
Šířka6.26
Číslo dílu11384950
Modelka11384950
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Wessel Werk

#ad

Wessel Werk PT160 ruční turbo kartáč | hubice do vysavače | ideální pro majitele domácích zvířat | pro čalounění a interiér auta | důkladně odstraňuje kočičí a psí chlupy | vč. čisticího příslušenství

#ad
Wessel Werk #ad - Dodává se s DHL. Vaše pohyblivá sací ústa přitom zajišťuje optimální přizpůsobení povrchu, pohovku a polštáře. Mnohostranné použití: perfektní pro domácnost a auto! použití pt 160 se meze nekladou. Pro čištění lze hubici rychle a snadno otevřít.

Hloubkově čisté: zvířecí chlupy nemají žádnou šanci! s rotujícími štětinami odstraňuje praktická turbo tryska důkladně a efektivně zvířecí chlupy, alergeny, prach a drobky. Snadné čištění: ucpaná tryska adé! především majitelé domácích zvířat tento problém znají - chlupy čtyřnohých kamarádů se zachycují do trysky. Hodí se téměř na všechny výrobce. Trysky do vysavače wessel se díky dodávanému adaptéru hodí na všechny vysavače s kulatou sací trubkou 32 až 38 milimetrů kromě Dyson a Vorwerk.

Současně se vlákna vyrovnají, což opticky osvěží textilie. Turbo kartáč pt 160 se připojuje přímo na rukojeť vysavače. Pomocí přiloženého čisticího nástroje lze navíc vlasy omotané kolem válečku a odříznout a odstranit. Bezplatné vrácení. Ať už autosedačky, zavazadlový prostor, polštáře, rohože, malé koberce, schodiště, deky, matrace, gauč nebo křesla: S pracovní šířkou 16 centimetrů se tato praktická hubice na vysavač používá všude.
ZnačkaWessel Werk #ad
VýrobceWessel-Werk #ad
Výška4.72
Délka7.68
Šířka6.3
Číslo dílupartnumber_13665
ModelkaPT160
Záruka5 let.

8. PHILIPS

#ad

Philips CP1437 Elektrobürste Turbobürste für SpeedPro Max Aqua FC6904 FC6903

#ad
PHILIPS #ad - Einfach zu ersetzen. Speziell für staubsaugermodelle FC6903 und FC6904. 360°-saugdüse sammelt bis zu 99% staub und schmutz und hinterlässt nichts auf dem Boden! Dank der patentierten 360°Saugtechnologie sammelt es mehr Staub und Schmutz auf allen vier Seiten der Kappe. Von nun an helfen ihnen die leds dabei, jede Oberfläche sehr gut sichtbar von Partikeln, Staub, Haaren und Krümeln zu befreien. Hochwertige Verarbeitung. Schmutz auf dem boden bleibt für das menschliche auge unsichtbar.
ZnačkaPHILIPS #ad
VýrobcePHILIPS #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.34
Šířka0
Číslo díluCP1437
ModelkaCP1437

9. Maxorado

#ad

Maxorado Turbo hubice turbo kartáč s otočným válečkem hubice do vysavače kompatibilní s náhradním dílem pro vysavač Miele S1 S500 S700 S2 S4 S5 S6 S7 S8 hubice kartáč příslušenství koberec zvířecí chlupy

#ad
Maxorado #ad - Díky zacvakávací přípojce tryska perfektně zapadne na rozdíl od levnějších náhradních dílů. Zvláště výborně čistí koberce a předložky od zvířecích chlupů, žmolků, prachu, díky jednoduchému zachycení nečistot díky otočné turbo hubici.

Hubice na vysavač s otočným turbo válečkem turbo hubice kompatibilní s turbo kartáčem Miele. Vhodné pro vysavače řady s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 c1 c2 c3 s200 s2000 s2 s300 S400 S500 S600 S700 S800 S900 atd. Jako podlahová hubice. Upínací nos pro parkovací funkci 48 mm měkká kolečka šířka 27 cm Se stahovákem. Náhradní díl pro / kompatibilní s stb 305 3 2 4 stb 101 7252850 stb 205-3 např.
ZnačkaMaxorado #ad
VýrobceMaxorado #ad

10. Maxorado

#ad

Maxorado hubice na tvrdé podlahy přírodní vlasy, kartáč, funkce parkování, parketová hubice na parkety, podlahová hubice, kompatibilní s vysavači Miele náhradní originální hubice hubice nástavec kartáče Eco Power

#ad
Maxorado #ad - Alternativa k originálnímu produktu miele, 7101160, sbb 235, sbb 400-3, alternativa k 7155710, sbB Parquet-3, SBB 300-3, SBB Parquet atd. Vhodné pro mnoho modelů Miele jako výhodná náhrada za originál. Kartáč na tvrdé podlahy pro miele vysavač s průměrem 35 mm pro použití na parketách, podlahu z pravého dřeva, kamenné podlaze, laminát, atd. Měkké přírodní štětiny 2 role pro nejlepší klouzavost 30 cm šířka. Připojovací systém pro Miele Rast nos pro funkci parkování ve vysavači.
ZnačkaMaxorado #ad
VýrobceMaxorado #ad