Top 10 Motorola Thinkphone Panzerglas – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zerrshoo

#ad

Motorola Moto G54 Anti-Spy ochrana soukromí Panzer Ochrana Sklo, Zerrshoo Ochranná fólie pro Motorola Moto G54 pohledový kryt, ochrana displeje Ochranná fólie Privacy 1 kus, 9H pancéřová

#ad
Zerrshoo #ad - Zvyšte jas vaší obrazovky. Odpovíme do 24 hodin a uděláme vše pro to, který jste obdrželi, odstraňte prach a před instalací jej správně vyrovnejte Pokud je produkt, abychom našli optimální řešení. Aby při odstraňování nezanechaly žádné bubliny a zbytky, vadný nebo pokud máte jiné návrhy.

Váš displej se tak vždy snadno čistí a ochranná fólie zůstane lesklá a čistá. Vyvinuto speciálně pro motorola moto g54. Upozornění: Ochrana displeje displej trochu zatemní. Obrazovka je viditelná pouze osobám přímo před obrazovkou motorola moto g54 a nemá žádný vliv na výkon. 9h tvrzené sklo odolné proti opotřebení a poškrábání, efektivně absorbuje účinky, když telefon spadne, chrání displej před poškozením. Uchovává vaše soukromé a citlivé informace skryté před cizími lidmi, nabízí nejsilnější ochranu, také vaši přátelé nebo kolegové sedí vedle vás, ani nevidí vaše zprávy.

Před objednáním to prosím pečlivě zkontrolujte. Ochranná fólie je potažena ultra průhledným oleofobním povlakem na nano úrovni může účinně redukovat otisky prstů a skvrny, otisky prstů a vodu a olej lze snadno setřít. Kontaktujte nás prostřednictvím systému zpráv Amazon. Tento produkt nepodporuje odemykání otiskem prstu.
ZnačkaZerrshoo #ad
VýrobceZerrshoo #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka2.36
Číslo díluMoto G54 5G-fkbl1
ModelkaMotorola Moto G54

2. Rcokas

#ad

Tvrdost, HD ochranná fólie na displej, Rcokas pro Motorola Edge 30 Neo pancéřové sklo Motorola Edge 30 Neo ochranná fólie Motorola Edge 30 Neo fólie na displej Motorola Edge 30 Neo 5G fólie 2 kusy

#ad
Rcokas #ad - Po nalepení fólie prosím znovu zadejte své otisky prstů. Vysoká citlivost tloušťka pouze 0, 33 mm a perfektní fitness zajišťují, že dotyk není žádným způsobem ovlivněn, a odemknutí otisku prstu pod obrazovkou lze provést i tehdy, když je připevněna ochrana.

Silky touch díky oleofobnímu povrchu na povrchu tvrzeného filmu se vaše obrazovka cítí jako samet a účinně zabraňuje kontaminaci otisků prstů a skvrn. Snadná instalacelepidlo na epoxidové pryskyřice výjimečné kvality pomáhá ochraně displeje díky jednoduché instalační misce automaticky přilnout k obrazovce, bez bublin a při odstraňování nezanechává žádné zbytky. Vhodné pro případ pádu robustní ochrana displeje nezakrývá celou přední stranu telefonu, aby bylo kolem rámu ponecháno další místo, takže pouzdro na telefon perfektně obemkne okraj telefonu.

Kompatibilní s motorola edge 30 neo 5gochranná fólie na displej je vyrobena z vysoce kvalitního skla s tvrdostí 9h s vynikající ochranou proti poškrábání a prasknutí, které chrání vaši obrazovku před poškrábáním nebo vnějším tlakem a současně nabízí neuvěřitelnou průhlednost 99 %. Velmi snadno se čistí.
ZnačkaRcokas #ad
VýrobceRcokas #ad
Výška0.5
Délka7.09
Šířka3.94
Číslo díluSY29-Motorola Edge 30 Neo

3. WFTE

#ad

Ochrana displeje proti poškrábání, protibublinkové ochranné fólie na displej sklo pro Motorola Moto G14, WFTE 2 kusy ochranná fólie pro Motorola Moto G14/G54 pancéřové sklo skleněná fólie 9H tvrdost

#ad
WFTE #ad - Ochrana proti otiskům prstů a vodě: ochranná fólie je potažena ultra průhledným oleofobním povlakem na nano úrovni může účinně redukovat otisky prstů a skvrny, otisky prstů a voda a olej lze snadno setřít. 0, 26 mm tenká ochrana obrazovky z tvrzeného skla zachovává původní reakční schopnost a hmatový pocit pro dokonalý zážitek z dotyku.

Protože mají telefony ohnutou hranu 2, pokrývá ochranná fólie displeje navržená firmou WFTE pouze viditelné okno telefonu a nezakrývá okraj ruky. Ochrana proti poškrábání vyrobeno z nejmodernějšího 9h tvrzeného skla v oboru, efektivně absorbuje účinky, odolné proti opotřebení a poškrábání, když telefon spadne, chrání displej před poškozením. Vysoká transparentnost tato transparentní 99% hd ochranná fólie s hladkým povrchem je vhodná jako na originální obrazovce.

Kompatibilita s vysoce kvalitním 0, 5d, 26 mm silným prémiovým tvrzeným sklem se zaoblenými hranami výhradně. Záruční služby bez prachu, bez otisků prstů, bez bublin; instalace jedním stiskem je super jednoduchá. Pokud máte dotazy, obraťte se na nás a my se pokusíme vyřešit váš problém do 24 hodin. Uděláme vám novou náhradu nebo Vám vrátíme peníze. Váš displej a fotoaparát se tak vždy snadno čistí a ochranná fólie zůstane lesklá a čistá.
ZnačkaWFTE #ad
VýrobceWFTE #ad
Výška0.5
Délka6.85
Šířka4.09
Číslo díluGH2-Motorola Moto G14-w
ModelkaMotorola Moto G14

4. GEEMEE

#ad

9H tvrdost filmu tvrzené ochranné sklo vysoká citlivost ochranná fólie na displej, GEEMEE pro Motorola Moto G50/G10/G20/ G30/E7 Power /E7i Power /E7 Plus/G9 Play pro pancéřové sklo ochranná fólie

#ad
GEEMEE #ad - Ochrana: ochrana displeje odolná proti poškrábání může motorola moto g30/ moto g20 /g10 /moto e7 power /moto E7i Power /Moto E7 Plus/Moto G9 Play efektivně chránit před opotřebením nebo jiným poškrábáním způsobeným tvrdými látkami.

Easy paste: Žádné lepidlo na bubliny pro snadnou instalaci s funkcí adsorpce. Při opakovatelné instalaci neodstraní žádné zbytky. I při trhlinách je dáno zpracování zabraňující rozptylu, které nemá žádné zlomky. Tvrdost 9h: přijato zesílené sklo se může pochlubit přibližně dvakrát trvanlivostí ve srovnání s běžným ochranným filmem. Vysoká propustnost světla: krása obrazovky není ovlivněna stupněm přenosu 99 % nebo více. Speciální vrstva na povrchu chrání LCD displej před otisky prstů a oly.
ZnačkaGEEMEE #ad
VýrobceGEEMEE #ad
Číslo díluGEEMEE
Modelkafor Moto G50/G10/ G30

5. Dabuu

#ad

Dabuu Ochranná fólie pro pancéřové sklo pro Motorola Moto G14 + ochrana fotoaparátu 2+2 kusy, HD pancéřová fólie 9H tvrdost proti poškrábání ochranné sklo bez bublin ochranná fólie na displej fólie

#ad
Dabuu #ad - Nabídněte nejlepší ochranu pro displej vašeho Motorola Moto G14. Hd jasnost a vysoká citlivost propustnost světla 99, 93 %, může zachovat originální kvalitu fotografií a videí a obraz je jasnější. Ochrana displeje + ochrana fotoaparátu obsahuje 2 kusy ochranné fólie na displej motorola moto g14 z tvrzené fólie plus 2 kusy ochranné fólie na kameru, abyste získali nejkomplexnější ochranný produkt, který potřebujete úsporným způsobem.

Díky zaobleným okrajům displeje nepokrývá ochranná fólie 100 % obrazovky, ale pouze plochou, rovnoměrnou plochu. Kompatibilní přístroj tato ochrana obrazovky platí pouze pro motorola moto g14. Vylepšená oleofobní vrstva na povrchu ochranné fólie displeje činí každý dotek reaktivnějším a bez zpoždění. Toto tvrzené sklo lze jednoduše připevnit, bez vzduchových bublin a beze zbytku opět odstranitelné.

9h tvrdost fólie dvojitá ochrana zesílená pancéřová fólie je dvakrát tak silná jako nevytvrzené tvrzené sklo. Nabízí proto lepší kompatibilitu s pouzdry na mobilní telefony. Snadná instalace díky použití pokročilé adsorpční vrstvy může být fólie automaticky absorbována povrchem mobilního telefonu. Ochranná fólie z tvrzeného skla nabízí dobrou ochranu pro všední den a chrání mobilní telefon před poškrábáním každodenně ostrých předmětů, jako jsou klíče, nože, mince atd.9h vysoká tvrdost.
ZnačkaDabuu #ad
VýrobceDabuu #ad
Výška0.5
Délka6.89
Šířka4.53
Číslo díluYL-Moto G14-ZHM4
ModelkaYL-Moto G14-ZHM4

6. Lutree

#ad

Lutree 2+2 kusy pancéřové ochranné sklo pro Motorola Moto G53 pro pancéřové sklo a ochranu fotoaparátu pancéřová fólie, tvrdost 9H HD ochrana displeje bez bublinek ochrana displeje proti poškrábání

#ad
Lutree #ad - Tvrdost 9h: vyrobeno z kvalitního tvrzeného skla 9h, které je odolné proti poškrábání. Pokud máte dotazy během nákupu nebo po prodeji, můžete se na nás obrátit. Ochrana obrazovky a objektivu se skládá z vysoce kvalitní tvrzené ochranné fólie, 5D, aby se maximalizovala ochrana telefonu.

Odpovíme vám do 24 hodin. Kompatibilní modely: vybaveno technologií přesného řezání 2, perfektně se hodí na obrazovku Motorola Moto G53. Kvalitní servis: v balení se nachází fólie z tvrzeného skla pro obrazovku a tvrzené ochranné fólie pro couvací kameru, může váš mobilní telefon zcela ochránit před vnějším poškozením. Vysoká citlivost: ultratenká ochranná fólie na displej z tvrzeného skla si zachovává původní reakční citlivost, je přesně jako na originální obrazovce, což zajišťuje rychlý start aplikace a plynulé přehrávání her a videí.

Ochrana proti otiskům prstů :povrch ochranné fólie je opatřen plazmatickou oleofobní vrstvou, účinně zabraňuje otiskům prstů a mastnotě, může účinně redukovat otisky prstů a skvrny, čímž se obrazovka velmi snadno čistí. Hydrofobní a oleofobní vrstva chrání před otisky prstů a jinými skvrnami a usnadňuje čištění ochranného skla. Nerozbitná ochrana obrazovky před poškrábáním a vysokým nárazem.
ZnačkaLutree #ad
VýrobceLutree #ad
Výška0.5
Délka6.89
Šířka4.33
Číslo díluMOTO G53-MOLF
ModelkaMOTO G53-MOLF

7. smartect

#ad

HD ochranná fólie proti poškrábání, 0,3 mm ultra čirá, tvrdost 9H, smartect Ochranné sklo 3 kusy, čiré kompatibilní s Motorola Moto G10 / G30 / G9 Play / E7 Plus / E7 Power, bez bublin, ultra odolná

#ad
smartect #ad - Snadná instalace: díky dodávané instalační a čisticí sadě je možné perfektní montáž fólie na displej bez bublin. Optimální ochrana displeje: ochranná fólie na sklo je vyrobena z kvalitního japonského ochranného skla Asahi s tvrdostí 9H.

Mnohostranný výběr: objevte rozmanitý sortiment skel smartect pro smartphony, tablety a hodinky. Všechny ochranné fólie na displej od smartect jsou samolepicí. Mějte na paměti, že u zakřiveného smartphonu je fólie na mobil pokryta pouze vodorovná plocha. Vyberte si mezi clear, Privacy, fotoaparáty, Matte a Full Screen. Ochrana skla tak chrání váš displej před poškrábáním a prasknutím.

Perfektně sedí: smartect fólie na displej je 100% kompatibilní s originálním produktem Motorola Moto G10 /G30 /G9 Play /E7 Plus /E7 Power. Přehled dodávky: součástí dodávky jsou 3 ochranná skla, 1 hadřík z mikrovlákna, 3 vlhké ubrousky, 2 nálepky proti prachu a podrobný návod k obsluze v němčině český jazyk nelze zaručit.
Značkasmartect #ad
VýrobceSmartect® #ad
Výška0.5
Délka6.22
Šířka2.72
Číslo dílu3Pack_Motorola_Moto_G10
Modelka3Pack_Motorola_Moto_G10

8. Vanrain

#ad

Vanrain 2+2 kusy ochranná fólie pro pancéřové sklo pro Motorola Moto G84, 2 kusy ochranná fólie pancéřová ochrana sklo, 2 kusy fólie na ochranu kamery HD čirá tvrdost 9H odolná proti poškrábání

#ad
Vanrain #ad - Odolává odolnosti proti poškrábání a prasklinám, 33 mm tlustého, ochranná fólie z pancéřové fólie Vanrain, vyrobená z vysoce kvalitního, aby Váš smartphone vypadal jako nový. Automatická adsorpce, bez vzduchových bublin, jednoduché nasazení a odstranění beze zbytků, jednoduchá instalace a perfektní tvar.

Jednoduchá montážsada obsahuje 2 kusy ochranné fólie na displej z tvrzeného skla a 2 kusy ochranné fólie na kameru a veškeré příslušenství. Ochrana proti otiskům prstů a skvrnám oleofobní vrstva, skvrnami, která chrání před otisky prstů, olejovými skvrnami a jinými nečistotami. Díky zaobleným okrajům displeje nepokrývá ochranná fólie 100% obrazovky, ale pouze plochou/rovnoměrnou plochu. Na dotek je jako váš originální displej. Ultra transparentní a vysoká citlivostochranná fólie je křišťálově čirá a vyrobená z 99, 9% transparentní Full HD, nezkresluje barvu displeje, ani nezhoršuje zobrazení ani citlivost dotykové obrazovky.

Nabízí proto lepší kompatibilitu s pouzdry na mobilní telefony. Díky tomu se obrazovka vždy snadno čistí a zabraňuje nepěknému rozmazání. 2, 5d zaoblené hrany přesné laserem řezané rozměry poskytují maximální ochranu povrchu dotykové obrazovky vašeho přístroje a bezproblémový pocit při provozu. Bezpečná ochranakompatibilní s motorola g84, tvrzeného skla se zaoblenými hranami, 0, odolává poškrábání až 9h.
ZnačkaVanrain #ad
VýrobceVanrain #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka4.33
Číslo díluMotorola G84 Mo+JT-2+2
ModelkaMotorola G84 Mo+JT-2+2

9. Vanrain

#ad

Vanrain 2+2 kusy ochranná fólie pro pancéřové sklo pro Motorola Moto G54, 2 kusy fólie na ochranu kamery HD čirá tvrdost 9H odolná proti poškrábání, 2 kusy ochranná fólie pancéřová ochrana sklo

#ad
Vanrain #ad - Jednoduchá montážsada obsahuje 2 kusy ochranné fólie na displej z tvrzeného skla a 2 kusy ochranné fólie na kameru a veškeré příslušenství. Nabízí proto lepší kompatibilitu s pouzdry na mobilní telefony. Díky zaobleným okrajům displeje nepokrývá ochranná fólie 100% obrazovky, ale pouze plochou/rovnoměrnou plochu.

Na dotek je jako váš originální displej. 2, 5d zaoblené hrany přesné laserem řezané rozměry poskytují maximální ochranu povrchu dotykové obrazovky vašeho přístroje a bezproblémový pocit při provozu. Ultra transparentní a vysoká citlivostochranná fólie je křišťálově čirá a vyrobená z 99, nezkresluje barvu displeje, 9% transparentní Full HD, ani nezhoršuje zobrazení ani citlivost dotykové obrazovky. Automatická adsorpce, bez vzduchových bublin, jednoduché nasazení a odstranění beze zbytků, jednoduchá instalace a perfektní tvar.

Díky tomu se obrazovka vždy snadno čistí a zabraňuje nepěknému rozmazání. Bezpečná ochranakompatibilní s motorola g54, tvrzeného skla se zaoblenými hranami, 33 mm tlustého, ochranná fólie z pancéřové fólie vanrain, odolává poškrábání až 9H. Odolává odolnosti proti poškrábání a prasklinám, vyrobená z vysoce kvalitního, 0, aby Váš smartphone vypadal jako nový. Ochrana proti otiskům prstů a skvrnám oleofobní vrstva, která chrání před otisky prstů, skvrnami, olejovými skvrnami a jinými nečistotami.
ZnačkaVanrain #ad
VýrobceVanrain #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka4.33
Číslo díluMotorola G54 Mo+JT-2+2

10. HidWee

#ad

HidWee Ochranná fólie kompatibilní s Motorola Moto Edge 40 Neo pro pancéřové sklo, 2 kusy 3D ochranného skla a 2 kusy pancéřové fólie na kameru, ochrana proti poškrábání, HD, tvrdost 9H, ochrana skla

#ad
HidWee #ad - Hydrofobní a oleofobní vrstva chrání před otisky prstů a jinými skvrnami a usnadňuje čištění ochranného skla. Tvrdost 9h a oleofobní povrchová úprava: vyrobeno z kvalitního 9hodinového tvrzeného skla, které je odolné proti poškrábání. Ultra čistá průhlednost: 99, 99% hd pancéřové ochranné sklo kompatibilní s Motorola Moto Edge 40 Neo zajišťuje realistický obraz a podtrhuje stereofonní smysl.

Vše, co potřebujete pro instalaci, podrobný návod k použití. Tím je zajištěno, že obrazovka reaguje rychle a 100% přesně se dotýká obrazovky. Nerozbitný chrání váš displej před poškrábáním a vysokým nárazem. Dný prach, najdete ve stávající sadě: čisticí hadříky, nálepky na prach, žádné otisky prstů, žádné bubliny. Tím zapomenete na existenci ochranné fólie na displej.

Vysoká citlivost: tloušťka tvrzeného skla je pouze 0, 33 mm a povrch má oleofobní vrstvu, která může během každodenního používání redukovat zbývající otisky prstů a olejové skvrny. Byl vyvinut speciálně pro kompatibilní s Motorola Moto Edge 40 Neo a nabízí maximální ochranu fotoaparátu a obrazovky. Snadná instalace: tato pancéřová fólie je kompatibilní s motorola moto edge 40 neo. Kompatibilní model: 2 x 3d pancéřová fólie a 2 x ochrana fotoaparátu.
ZnačkaHidWee #ad
VýrobceHidWee #ad
Výška0.5
Délka6.97
Šířka4.37
Číslo díluMT Edge 40 Neo-3D2+2
ModelkaMT Edge 40 Neo-3D2+2