Top 10 MP3 Download Musik Kaufen – MP3 a digitální přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PlayMegram

#ad

3 možnosti přehrávání ne smyčka, DIY MP3 přehrávač, paměť 128 MB, smyčka a náhodná, dobíjecí baterie, Zvukový modul MP3 s 1 tlačítkem AN

#ad
PlayMegram #ad - Vaše mp3 jsou obratem ruky na modulu. Přehrávání lze ukončit stisknutím tlačítka zapnutí/vypnutí. Režim přehrávání 2 loop: mp3 soubory se přehrávají postupně, a když poslední soubor skončí, začne přehrávání zepředu.

Ideální pro různé projekty a kreace v modelářství. Přehrávání končí stisknutím tlačítka zapnutí/vypnutí. Velkorysá paměť: s paměťovou kartou 128 mb nabízí mp3 přehrávač dostatek místa pro vaše audio soubory. Modul/přehrávač mp3 s paměťovou kartou, baterií a reproduktorem pro audio projekty a modelářství. Režim přehrávání 3 náhodně: první uložený mp3 soubor se nejprve přehraje, poté se přehrávání provádí v náhodném pořadí.

Intuitivní ovládání: jediné tlačítko Play ovládá zapnutí a vypnutí. Istý zvuk: 0, 5w reproduktor poskytuje kvalitu zvuku bez šumu. Režim přehrávání 1 nevypíná smyčku: mp3 soubory se přehrávají postupně a zvukový modul se automaticky vypne, když skončí poslední MP3 soubor nebo pokud je předčasně stisknuto tlačítko zapnutí/vypnutí. Snadný přenos dat: usb připojení umožňuje snadný přenos souborů zcela jako u USB flash disku.
ZnačkaPlayMegram #ad
VýrobcePlayMegram #ad
Výška3.94
Délka0.39
Hmotnost0.04
Šířka3.94
Číslo díluPMG KSM U1
ModelkaMP3 DIY 1B
Záruka2

2. AGPTEK

#ad

černá, barva černá, AGPTek 8 GB MP3 přehrávač 70 hodin

#ad
AGPTEK #ad - Updatovaná verze? agptek a02 8 gb více než 1000 zákaznických recenzí, dálkové ovládání na sluchátkách MP3 přehrávače, přiložená sluchátka nebo Agptek sluchátka EPK3B mají regulaci hlasitosti. Změňte skladbu. Hudba nebo pauza.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTek #ad
Výška0.31
Délka3.54
Hmotnost0.07
Šířka1.54
Číslo díluB14-DE
ModelkaA02

3. Surfans

#ad

DSD DAC, přenosný audio přehrávač s 32GB paměťovou kartou, bezztrátový digitální zvuk s vysokým rozlišením, Surfans F20 – MP3 přehrávač s Bluetooth, paměť rozšířitelná až na 256 GB

#ad
Surfans #ad - Součástí dodávky je 32GB SD karta. Humanizační design: tento digitální hudební přehrávač má 2, 0" hd obrazovku. Obousměrný bluetooth: tento audio přehrávač s vysokým rozlišením má bluetooth v4. 0 pro komunikaci, jako jsou sluchátka, která změní váš život.

Podporuje všechny běžné bezztrátové formáty hudby: flac, m4a, nativní dsd64 2, mp3, 112/106/100 db audio stereo dac čip s maximální rychlostí snímání 44, aiff, alac, WAV, aac, 8 MHz DSD 128 5, wma, ogg, 6 MHz atd. Výrazné rolovací kolečko ALPS umožňuje plynulý provoz. Hudební přehrávač s vysokým rozlišení: tento bluetooth mp3 přehrávač má vynikající kvalitu zvuku a disponuje pokrokovou technologií DSD pro snížení zkreslení. Audio přehrávač s vysokým rozlišením dokáže zachytit hloubku a šířku každé noty.

Paměť však můžete rozšířit až na 256 gb přes sd kartu nebo přes usb otg není součástí dodávky a užívat si hudbu s délkou až 14 000 skladeb. Vynikající baterie. Je ideální pro audiofily, kteří si užívají živou hudbu. Kvalitní šasi ze zinkové slitiny nabízí příjemný pocit a pocit, nemluvě o robustní ochraně pro delší životnost. Bezztrátové audio: bezztrátový hudební přehrávač používá pokročilý pcm510xa 2.
ZnačkaSurfans #ad
VýrobceiRULU #ad
Výška0.6
Délka3.7
Hmotnost0.24
Šířka2.2
Číslo díluF20 MP3 Player
ModelkaSurfans-F20

4. AGPTEK

#ad

S nezávislým tlačítkem hlasitosti, modrý, mini hudba s klipem, podpora až 128 GB SD karta, FM rádio, krokoměr, AGPTEK MP3 přehrávač Bluetooth 5.3 Sport 32 GB s 1,5palcovým TFT barevným displejem

#ad
AGPTEK #ad - Snadná obsluha, že mp3 z dětí spadne, cestování atd. Kromě toho je tento mp3 díky své malé velikosti a hmotnosti vhodný také pro děti. Silný funkční design hudba, časovač, bluetooth, opakování a-b, e-kniha, nahrávání, budík, pořadač, nastavení, video, přehrávání bodů zastavení, fm rádio, stopky, kalendář, synchronizace textu.

Bezztrátová kvalita zvuku hifi, inteligentní potlačení šumu vysoce kvalitní čip, podpora mp3 / drm / ape / flac / wav / wma / acelp a dalších formátů bezztrátová kvalita zvuku s použitím profesionálního inteligentního hlavního čipu pro potlačení šumu, který dokáže potlačit šum a chránit zvuk. DŮleŽitÉ tento mp3 přehrávač je bluetooth vysílač, podpora přehrávání pozadí Bluetooth, nikoliv přijímač, nemůže spárovat s mobilními telefony.1, nízká spotřeba energie, s nezávislými tlačítky hlasitosti a tlačítky zapnutí-vyp, lze použít tf kartu jasný a krásný displej, nejvyšší rozšířená na 128 G, více úspory energie, elegantní a snadno ovladatelný, 5" TFT barevný displej, 7 tlačítek, s pamětí 32 g, lepší kompatibilita.

Uvolněte ruce, nebo se budete nudit na cestě na dovolenou a na školní výlety. Výška vzorkování obnovuje skutečný zvuk. Nemusíte si dělat starosti, kdykoli si užívejte dětské písničky. Malý a lehký mini model, perfektní pro sport, snadno se nosí, fitness, s běžeckým klipem, běh, vhodný náramek, hmotnost pouze 30 g. Bezdrátový bluetooth 5.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Číslo díluSMPA65XBL
ModelkaBlue
Záruka2 roky

5. AGPTEK

#ad

FM rádio, podpora až 128 GB, AGPTEK 32GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.0 s 2,4" TFT barevným displejem, černý, nahrávání, HiFi hudební přehrávač s reproduktorem, dotyková tlačítka

#ad
AGPTEK #ad - Naše obrazovka disponuje funkcí uzamčení obrazovky, fm rádia, krokoměr, nahrávání, ekvalizér, s nezávislými tlačítky hlasitosti a tlačítky zapnutí/vypnutí, budík, žádné starosti. Dlouhá životnost, 6, 5 hodinách plného nabití může bluetooth hudební přehrávač přehrávat hudbu 48 hodin s kabelovými sluchátky obrazovka vypnutá, perfektní MP3 přehrávač na cesty.

Díky zakřivenému designu obrazovky je elegantní a snadno se obsluhuje. Inteligentní digitální potlačení šumu, použití profesionálního inteligentního hlavního čipu pro potlačení šumu, který dokáže chránit šum a chránit zvuk. Mp4 přehrávač je dodáván s pamětí 32 GB. Kromě toho podporuje tf kartu 128 gb neobsahuje TF kartu, čímž lze hudbu ukládat ve velkém množství. Kov mp3 a dlouhá výdrž baterie po 2, 5 hodiny v režimu bluetooth, 14 hodin v rádiu.

Tento 32gb bluetooth walkman má funkce hudby, synchronizaci textů atd. 2, velká paměť 32 + 128 gb jasný a krásný displej, 4" tft barevný displej, nízká spotřeba energie, větší úspora energie. Výška vzorku obnovuje skutečný zvuk. Kvalita zvuku bez ztráty hifi vysoce kvalitní čip, podpora mp3/wma/ ape / wav/drm / flac / acelp a dalších formátů bezztrátová kvalita zvuku. Bezdrátový bluetooth 5.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Číslo díluSMPA19XB-DE
ModelkaSMPA19XB-DE

6. innioasis

#ad

Android streamovací hudební přehrávač s Pandora, MP3 přehrávač s Bluetooth a Wi-Fi, zlatý, přenosný HiFi Sound Walkman digitální audio s reproduktorem, 4" plná dotyková obrazovka MP4 – se Spotify

#ad
innioasis #ad - To může výrazně uspokojit vaši potřebu uložit více skladeb, videí a audioknih. Digitální přehrávač g1 neumožňuje instalaci dalších aplikací, a nastavit resetovací blokování, což dětem brání v instalaci nevhodných aplikací. Je to vynikající mp3 přehrávač s Bluetooth. Přístroj není jen digitální hudební přehrávač, 1080p hd, ale také mp4 přehrávač.

Asná audiovizuální radost. Přístroj je předinstalován s mnoha nejoblíbenějšími online hudebními aplikacemi, Apple Music atd. Kromě toho můžete odinstalovat předinstalované aplikace, které by vaše děti neměly používat, aby se zabránilo obnovení. Přenosná elektronická čtečka: kromě mnoha online hudebních aplikací je toto zařízení dodáváno také s předinstalovaným Audible, což vám výrazně usnadňuje poslech audioknih a čtení e-knih, aniž by rušil hovory a zprávy. Umožňuje vám rozšířit externí paměť až o 1 TB a je kompatibilní s SDXC, SDHC.

Tento g1 bluetooth mp3 přehrávač má zabudovanou lithiovou baterii 1500 mah a celý stroj přijímá nízkoenergetické řešení, které může nepřetržitě přehrávat 15 hodin Bluetooth sluchátka 25 hodin kabelová sluchátka hudby nebo 4–5 hodin videa. Irší kompatibilita bluetooth: přístroj je dodáván s čipem bluetooth 4. 2, reproduktory, jako jsou sluchátka, který může být kompatibilní s jinými verzemi Bluetooth zařízení, autorádia a nabízí rychlé spojení a stabilní spojení. Dlouhá životnost baterie.
Značkainnioasis #ad
Výrobceinnioasis #ad
Výška2.36
Délka0.39
Hmotnost0.3
Šířka4.33
Číslo díluG1
ModelkaG1

7. FemKey

#ad

FemKey 32GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.2, FM, podpora na 128 GB sluchátka + typ C + AUX 3,5 mm +, malý hudební přehrávač přenosný 2,4" LCD dotykový displej HiFi s reproduktorem, hlasový rekordér

#ad
FemKey #ad - 2, 4" + celokovové tělo tento bluetooth mp3 přehrávač má 2, vysokou citlivost a snadné ovládání. Bluetooth 5. 2 mp3 přehrávač používá technologii bluetooth 5. 2, dosah připojení je do 5 metrů, má vyšší přenosovou rychlost, stabilnější výkon a silnější schopnost proti rušení.

2, 4palcový dotykový displej, 4palcový displej nabízí větší a jasnější výhled. Pro zajištění vysoké frekvence zvuku a poskytnutí hifi zvuku, podporuje audio formáty: MP3, WAV, WMA, který se blíží originálu, DRM, FLAC, APE, ACELP. Velká kapacita pro uspokojení poptávky vestavěná 32gb paměť může uložit až 5000 skladeb, které plně uspokojí vaše každodenní potřeby. Zrcadlový povrch a design ze zinkové slitiny, má dostatečnou tvrdost a nedá se snadno poškrábat. Hifi sound a humanizovaný design bluetooth mp3 přehrávač používá inteligentní digitální čip pro potlačení šumu.

Až 50 hodin v hudebním režimu, vybavený technologií rychlého nabíjení, 60 hodin záznamu v kabelovém režimu, 9 hodin v režimu videa, 10 hodin v režimu Bluetooth. Objednávejte prosím s dobrým svědomím. Můžete připojit bluetooth reproduktory a Bluetooth sluchátka, podporuje Airpods. Multifunkční a přenos souborů nejen hudební přehrávač, vysílání, e-knihy, fotografie a ústní výpočty. Pokud máte vyšší požadavky, podporuje mp3 také až 128 GB TF karty není součástí dodávky.
ZnačkaFemKey #ad
VýrobceFemKey #ad
Výška2.36
Délka1.18
Šířka2.17
Číslo díluEZ Phone 0118 903
Modelkam17
Záruka36 měsíců

8. AGPTEK

#ad

Recording, časovač spánku, dotyková tlačítka, e-Book, HiFi Music Player s reproduktorem, AGPTEK 32GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.0 s 2,4palcovou TFT barevnou obrazovkou, podpora až 128 GB, FM rádio

#ad
AGPTEK #ad - Inteligentní digitální redukce hluku, který umí chránit hluk a chránit zvuk. Lossless hifi kvalita zvuku: vysoce kvalitní čip, použití profesionálního inteligentního čipu redukce hluku, podpora mp3 / WAV / FLAC / WMA / drm / APE / ACELP a dalších formátů bezztrátová kvalita zvuku. The height of the sampling restores the real sound.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Výška0.35
Délka4.17
Hmotnost0.21
Šířka1.89
Číslo díluA19
ModelkaA19
Záruka2 roky

9. DODOSOUL

#ad

Mini-Design,HiFi-Sound, Lautsprecher, Fotoalbum, DODOSOUL MP3-Player mit Kopfhörer, Ideal für Sport, FM-Radio,Diktiergerät, E-Book Reader, 128GB MP3 Player Bluetooth 5.2

#ad
DODOSOUL #ad - Wenn sie in ruhe musik hören möchten, können Sie auch Kopfhörer verwenden und Ihre eigene gute Zeit genießen. Genießen sie ihre musik, ohne sich Gedanken über intermittierende Bluetooth-Signale machen zu müssen. Multifunktionaler mp3-playermehrere funktionen in einem, musikwiedergabe, kompaktes Design.

Musikgenuss ohne ablenkung durch die außenwelt beim sports & outdoor, E-Book, Diktiergerät, UKW-Radio muss einen kabelgebundenen Kopfhörer anschließen, ihr Geist wird in Frieden sein. Hifi verstärkereingebauter leistungsstarker audio-decodierungschip, der den Quellcode besser in den originellsten Sound umwandeln kann und Soundeffekte auf HIFI-Ebene nahe am Original bietet. 128 gb große kapazitätder dodosoul mp3 player ist mit einem 128 gb großen speicher ausgestattet, der problemlos Tausende von Musik speichern und alle Ihre Lieblingslieder darin speichern kann. Geben sie ihnen einen besseren Musikgenuss und genießen Sie Ihr Musikfest.

Die neueste version von bluetooth 5. 2ausgestattet mit der neuesten version des bluetooth 5. 2 musik player, der über eine stärkere Anti-Interferenz-Fähigkeit und eine stabilere Übertragung verfügt. Eingebaute high-definition lautsprechernehmen sie diesen mp3 player mit lautsprecher, sie können Musik ohne Kopfhörer abspielen und müssen nicht mehr die Schmerzen beim Tragen von Kopfhörern spüren. Hinweis: die bluetooth-Funktion unterstützt nur die verbindung von bluetooth-kopfhörern und bluetooth lautsprecher.
ZnačkaDODOSOUL #ad
VýrobceDODOSOUL #ad
Číslo díluM800-128G
ModelkaM800-128G

10. AGPTEK

#ad

Podpora TF-128GB, e-kniha, AGPTEK MP3 přehrávač Bluetooth 5.3, dotyková tlačítka, reproduktory, FM rádio, sluchátka, nahrávání, 32 GB HiFi Sound hudební přehrávač s 2,4" TFT barevnou obrazovkou, černé

#ad
AGPTEK #ad - Kovové tělo a 2, 4" tft barevný displej je jasný a krásný, 4" tft barevný displej vylepšený kovový rám plus černé a zlaté švy jsou elegantnější a zakřivený zadní design zajišťuje, i když se jedná o dotyková tlačítka, že se ruka bude cítit příjemněji.2, nízká spotřeba energie, vyšší úspora energie.

Výkonná baterie dlouhá životnost, perfektní mp3 přehrávač na cesty. Nová funkce line-in ①funkce záznamu line-in: použijte kabel line-in pro připojení 2 mp3 pro nahrávání nebo nahrávejte pomocí mobilního telefonu nebo počítače s 3, 5mm audio výstupem. Naše obrazovka disponuje funkcí uzamčené obrazovky, žádné starosti. Více multifunkční tento 32gb bluetooth walkman má pořadač, krokoměr, opakování A-B, video, budík, synchronizaci textů, FM rádio, ekvalizér, e-knihu, nahrávání, spořič času obrazovky atd. Bluetooth upgrade 5, 3 aktualizovaný bluetooth 5.

3 přenosový čip se používá pro zajištění stabilního spojení mezi bluetooth headsetem nebo Bluetooth reproduktorem a přehrávačem a současně podporuje širokou paletu Bluetooth s větší kompatibilitou v případě nekompatibility použijte k připojení 3, 5mm audio kabel. Inteligentní digitální potlačení šumu, použití profesionálního inteligentního hlavního čipu pro potlačení šumu, který dokáže chránit šum a chránit zvuk. Bezztrátová kvalita zvuku hifi mp3 přehrávač agptek obnovuje výšku vzorkování skutečný zvuk. Např.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Výška0.87
Délka7.48
Šířka5.51
Číslo díluA09X
ModelkaA09
Záruka2