Top 10 Postkasten Mit Zeitungsfach – Nástěnné poštovní schránky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AL Briefkastensysteme

#ad

3 přihrádky na poštovní schránky v antracitově šedé RAL 7016, 3dílná poštovní schránka moderní, AL Briefkastensysteme, A4 prémiová poštovní schránka

#ad
AL Briefkastensysteme #ad - VhodnÉ – vysoce kvalitní nástěnná poštovní schránka se 3 přihrádkami, pro vícegenerační domy + použitelná pro venkovní a vnitřní prostory. Rozměry – poštovní schránka v praktickém designu v 1026 x Š 385 x h 116 mm + vhazování na šířku 35 x Š 330 mm pro velikosti dopisních obálek od DIN A4 do C4.

Nan. Kvalita – vysoce kvalitní poštovní schránka din a4 z práškovaného ocelového plechu s masivním robustním systémem dvojité stěny + průběžné boční a zadní plochy vhodné pro montáž pod omítku + zesílené vhazovací klapky s kartáčem pro izolaci hluku. VÝrobce – profesionální kvalita přímo z továrny + servis + poradenství – varianty, jiné barvy a příslušenství přes servis Hotline – 0355 48 64 23 65.
ZnačkaAL Briefkastensysteme #ad
VýrobceAL Briefkastensysteme #ad
Výška40.39
Délka4.57
Šířka15.08
Číslo dílu331P3EA1P7016
Modelka331P3EA1P7016
ZárukaLebenslang gegen durchrostung.

2. AlbersDesign

#ad

AlbersDesign, Personalizovaná designová poštovní schránka individuálně se jménem/antracitem RAL7016, s individuálními štítky z ušlechtilé oceli

#ad
AlbersDesign #ad - Nakonfigurovatelné online vč. Náhledu. Rozměry: cca 370 x 370 x 105 mm. Volitelně lze přizpůsobit také číslem domu nebo dalšími údaji. Kvalitní poštovní schránka s práškovým nástřikem s vaším jménem.
ZnačkaAlbersDesign #ad
Výška14.57
Délka14.57
Šířka4.13

3. AL Briefkastensysteme

#ad

Prémiová dvojitá poštovní schránka DIN A4, 2 přihrádky Poštovní schránka moderní na omítku, AL Briefkastensysteme 2dílná poštovní schránka antracitová šedá RAL 7016

#ad
AL Briefkastensysteme #ad - ZÁruka – celoživotní záruka na dodání náhradních dílů a příslušenství + odpovídá evropské poštovní normě DIN 13724. Vhodné – vysoce kvalitní nástěnná poštovní schránka se 2 přihrádkami, použitelná pro bytové domy + pro venkovní a vnitřní prostory.

Kvalita – vysoce kvalitní poštovní schránka din a4 z práškovaného ocelového plechu s masivním robustním systémem dvojité stěny + průběžné boční a zadní plochy vhodné pro montáž na stěnu a pod omítku + zesílené vhazovací klapky s kartáčem pro izolaci hluku.

Výrobce – profesionální kvalita přímo z výroby + servis + poradenství – varianty, jiné barvy a příslušenství přes servisní horkou linku – 0355 48 64 23 65. Rozměry – poštovní schránka v praktickém designu v 684 x Š 385 x h 116 mm + vhaz na šířku V 35 x Š 330 mm pro velikosti obálek od DIN A4 do C4 velkého formátu.
ZnačkaAL Briefkastensysteme #ad
VýrobceAL Briefkastensysteme #ad
Výška26.93
Délka4.57
Šířka15.08
Číslo dílu331P2EA1P7016
Modelka331P2EA1P7016
ZárukaCeloživotní ochrana proti korozi.

4. banjado

#ad

Banjado® Designová poštovní schránka s vlastním motivem 39 x 47 x 14 cm & 2 klíče – poštovní schránka ocel stříbrná s přihrádkou na noviny s práškovým nástřikem – poštovní schránka A4 vhazování vč. montážního materiálu

#ad
banjado #ad - FunkČnost: banjado poštovní schránka s přihrádkou na noviny vám nabízí díky svému velkému objemu dostatek místa i pro velké zásilky A4. Odlište se od fádní šedé hmoty, aniž byste se vzdali funkčnosti. Všestranná: ocelovou poštovní schránku můžete namontovat jako nástěnnou poštovní schránku nebo ji pomocí vhodného stojanu zabetonovat jako stojací poštovní schránku.

Motiv se skládá z fólie odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření, která je potažena ochranným laminátem. Velikost nabízí dostatek místa pro zásilky všeho druhu. Motivy: vaše individuální poštovní schránka se jménem v moderním designu bude vytvořena s vášní a přesvědčením v Sasku.

Navíc se váleček na noviny výborně hodí pro denní noviny. Montážní materiál a dva klíče jsou součástí dodávky. Pokud by při přizpůsobení došlo k problémům, ozveme se Vám e-mailem s návrhy. Motiv na přání: klikněte prosím na "přizpůsobit nyní", nahrajte svůj vlastní obrázek a upravte jej tak, aby již nebyla vidět žádná červená plocha. Detaily: poštovní schránka je personalizovaná z oceli s práškovým nástřikem 39 × 47 × 14 cm.
Značkabanjado #ad
Výrobcebanjado #ad
Výška5.51
Délka18.5
Hmotnost7.72
Šířka14.96
Číslo díluBK 10000
ModelkaBK 10000

5. banjado

#ad

Banjado® Designová poštovní schránka personalizovaná s motivem dun 39 x 47 x 14 cm a 2 klíče, poštovní schránka A4, poštovní schránka ocel stříbrná s přihrádkou na noviny s práškovým nástřikem

#ad
banjado #ad - Odlište se od fádní šedé hmoty, aniž byste se vzdali funkčnosti. Navíc se váleček na noviny výborně hodí pro denní tisk. Text s přáním: klikněte prosím na 'přizpůsobit nyní' a zanechte požadovaný text. FunkČnost: poštovní schránka banjado s přihrádkou na noviny vám díky svému velkému objemu nabízí dostatek místa i pro velké zásilky formátu A4.

Všestranný: ocelovou schránku na dopisy můžete namontovat jako nástěnnou poštovní schránku nebo zabetonovat vhodným stojanem jako stojací poštovní schránku. Podrobnosti: poštovní schránka z oceli s práškovým nástřikem má velikost 39 x 47 x 14 cm. Ten se pak nanáší stejným druhem a barvou písma jako na obrázku v našem příkladu.

Motiv se skládá z fólie odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření, která je potažena ochranným laminátem. Motiv: vaše individuální poštovní schránka se jménem v moderním designu bude vytvořena s vášní a přesvědčením v Sasku. Velikost nabízí dostatek místa pro zásilky všeho druhu. Montážní materiál a dva klíče jsou součástí dodávky.
Značkabanjado #ad
Výrobcebanjado #ad
Výška18.5
Délka5.51
Hmotnost7.72
Šířka14.96
Číslo díluBK 10183 WT
ModelkaBK 10183 WT

6. banjado

#ad

Banjado® Designová poštovní schránka s motivem Funky Town 39x47x14cm & 2 klíče – poštovní schránka ocel stříbrná s přihrádkou na noviny s práškovým nástřikem – poštovní schránka A4 vhazování vč. montážního materiálu

#ad
banjado #ad - Detaily: poštovní schránky z oceli s práškovým nástřikem jsou velké 39 x 47 x 14 cm. Montážní materiál a dva klíče jsou součástí dodávky. Kromě toho se role na noviny výborně hodí pro denní noviny. FunkČnost: poštovní schránka banjado s přihrádkou na noviny vám díky velkému objemu nabízí dostatek místa i pro velké zásilky A4.

Banjado: vaše poštovní schránka bude ručně zušlechtěna v sasku v malé manufaktuře. Odlište se od fádní šedé hmoty, aniž byste se vzdali funkčnosti. Velikost nabízí dostatek místa pro zásilky všeho druhu. MotivnÍ: vaše individuální poštovní schránka v moderním designu bude vytvořena s vášní a přesvědčením v Sasku. Klademe velký důraz na spojení funkčnosti a designu.

Motiv se skládá z fólie odolné vůči povětrnostním vlivům a uv záření, která je potažena ochranným laminátem, který chrání před poškrábáním. Fólie s motivem neobsahuje rozpouštědla a je laminovaná ochrannou vrstvou pro dlouhé držení. Obdržíte ruční práci ze Saska. Všestranné: ocelovou poštovní schránku můžete namontovat jak jako nástěnnou poštovní schránku nebo ji zabetonovat vhodným podstavcem jako poštovní schránku.
Značkabanjado #ad
Výrobcebanjado #ad
Výška18.31
Délka18.5
Hmotnost7.72
Šířka5.51
Číslo díluBK 10864
ModelkaBK 10864

7. Metzler

#ad

Nástěnná poštovní schránka s přihrádkou na noviny, poštovní schránka, Metzler Moderní poštovní schránka s přihrádkou na noviny antracitová RAL 7016 personalizovaná z ušlechtilé oceli V2A jmenovka

#ad
Metzler #ad - Designová poštovní schránka od metzler – nástěnná poštovní schránka se jmenovkou z nerezové ušlechtilé oceli V2A – Poštovní schránka byla od základu navržena našimi inženýry, aby vám mohla nabídnout optimální funkčnost spolu s exkluzivním designem. Přihrádky na noviny a velkého otvoru na dopisy 33, 5 cm – integrovaná přihrádka na noviny šetří místo na stěně domu a podtrhuje kompaktní, 5 x 3, praktický styl tohoto modelu.

Práškový nástřik v antracitově šedé matné jemné struktuře ral 7016 navíc chrání poštovní schránku před vlivy prostředí – 100% odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům. To zaručuje, že i po mnoha letech můžete obdržet náhradní díly pro vaši poštovní schránku, a podtrhuje náš závazek k udržitelnosti a dlouhodobé spokojenosti zákazníků. Poštovní schránka vč.

Títek z ušlechtilé oceli umožňuje dobrou čitelnost i na dálku – individuální laserové gravírování dělá z poštovní schránky kvalitní unikát – pomocí tlačítka "Přizpůsobit nyní" si můžete vybrat z mnoha různých druhů písma. 10 let dodávky náhradních dílů: stojíme za kvalitou našeho produktu a nabízíme 10leté zásobování náhradními díly. Upevňovací materiál a 2 klíče jsou součástí dodávky – rozměry poštovní schránky š × v × h: 37 × 37 × 10, 5 × 3, 5 cm – otvor na poštovní schránku š × v: 33, 5.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzlerGmbH #ad
Číslo dílulocalization_B08KY91BLP
ModelkaSiebert Anthrazit

8. Metzler

#ad

Metzler Exkluzivní poštovní schránka v antracitové barvě – vč. přihrádky na noviny – nástěnná poštovní schránka se jmenovkou z ušlechtilé oceli V2A – práškový nástřik v RAL 7016 – poštovní schránka,

#ad
Metzler #ad - Včetně gravírování – poštovní schránka s číslem domu a jménem. Individuální výroba – tato nástěnná poštovní schránka se vyrábí individuálně pro vás.

Během procesu objednávání máte možnost vybrat si z různých druhů písma své oblíbené písmo. Masivní & materiál odolný proti povětrnostním vlivům – stabilní korpus poštovní schránky je z kvalitního kovu – díky tomu je poštovní schránka extrémně robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům po mnoho let. Technické údaje – rozměry poštovní schránky v × š × h: 37 × 37 × 10, 5 × 3, 5 cm; otvor na poštovní schránku š × h: 33, 5. Design se snoubí s funkčností – tato poštovní schránka s přihrádkou na noviny, bílá přesvědčí elegantním vzhledem a solidním provedením.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška14.57
Délka14.57
Šířka4.13
Číslo dílustencil27
ModelkaStencil

9. Zalafino

#ad

Z oceli s práškovým nástřikem, s roličkou na noviny, otvorem na dopisy a zornými poli, model Vertigo, Zalafino Poštovní schránka se jménem a číslem domu v antracitové barvě – individuální design

#ad
Zalafino #ad - Vhazovací klapka s hlukovou izolací. Klikněte nyní přizpůsobit! poté můžete v klidu nakonfigurovat všechna potřebná data. Poštovní schránka s nápisem z potažené oceli. Antracitová prášková barva, s bílým popisem.
ZnačkaZalafino #ad

10. Metzler

#ad

Personalizovaná laserová gravura, Metzler Poštovní schránka antracitová RAL 7016 s přihrádkou na noviny, model Hermann, poštovní schránka s přihrádkou na noviny

#ad
Metzler #ad - Díky kontrastní barevné kombinaci bude vaše adresa dobře čitelná i z dálky – individuální laserové gravírování dělá poštovní schránku hodnotným unikátem. Upevňovací materiál a 2 klíče jsou součástí dodávky – velikost: 37 × 37 × 10, 5 cm.

Přihrádky na noviny a velkého otvoru na dopisy 33, 5 x 3, praktický styl tohoto modelu – skrytý zámek poštovní schránky nepadne absolutně nic, 5 cm – Integrovaná přihrádka na noviny šetří místo na stěně domu a podtrhuje kompaktní, co by mohlo narušit celkový vzhled poštovní schránky. Vč. Tlačítkem "přizpůsobit" můžete poštovní schránku vybavit podle přání.

Práškový nástřik v antracitově šedé matné jemné struktuře ral 7016 navíc chrání poštovní schránku před vlivy prostředí – 100% odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Aby vaše pošta skončila i u vás, bude spodní část poštovní schránky s dobře čitelným písmem použita k rozpoznání.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška14.57
Délka14.57
Šířka3.94
Číslo díluBK-Hermann-AN
ModelkaBK-Hermann-AN