Top 10 Walkie Talkie 10 km – Dvoucestné vysílačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Motorola

#ad

Motorola Talkabout T42 PMR rádia sada 2 ks, 16 kanálů, dosah 4 km modrá, PMR446

#ad
Motorola #ad - Sada rádiových zařízení pmr446 – bez licenčních poplatků, lcd displej, snadné párování, 16 kanálů, možnost personalizace pomocí dodávaných nálepek. Provoz s 3 x AAA bateriemi. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: Rádiová stanice 2 kusy podpůrných pásů uživatelská příručka. Dojezd až 4 km – v závislosti na terénu a okolních podmínkách.
ZnačkaMotorola #ad
VýrobceMotorola Solutions #ad
Výška5.35
Délka1.06
Hmotnost0.18
Šířka1.89
Číslo díluT42 BLUE
ModelkaT42 BLUE
Záruka2 roky výrobce

2. Motorola

#ad

2 kusy balení 1 ks, dosah 4 km červená, Motorola Rádiová zařízení Talkabout T42 PMR PMR446, 16 kanálů

#ad
Motorola #ad - Motorola solutions talkabout t42 červená Pmr ruční vysílačka sada 2 ks. Frekvence pmr Uhf: 446 MHz. 2× klip na opasek. Obsah: Jeden kus. Kanály: 16 kanálů. Dosah až čtyři km – podle terénu a okolních podmínek. Sada rádií pmr446 – bez licenčních poplatků, 16 kanálů, lcd displej, snadné párování, možnost personalizace díky dodávaným nálepkám. Zámek klávesnice, sledování kanálů, vyhledávání kanálů, roger beep, volání volání, mrtvý časový limit. Provoz s 3 x bateriemi Aaa.
ZnačkaMotorola #ad
VýrobceMotorola Solutions #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.18
Šířka1.18
Číslo díluT42 RED
ModelkaT42 RED
Záruka24

3. Motorola

#ad

AAA, 12 kusů design se může lišit od zobrazení, dosah 4 km modré a Amazon Basics Performance baterie alkalické, 16 kanálů, Motorola Talkabout T42 PMR rádiové přístroje 2dílná sada, PMR446

#ad
Motorola #ad - Produkt 1: dosah až 4 km – v závislosti na terénu a okolních podmínkách. Výrobek 2: vylepšená ochrana proti korozi a nové zinkové složení pro trvanlivost 10 let.

Produkt 2: balení s 12 alkalickými bateriemi typu AAA, 1, 5 V; fólie na baterie se může lišit od fotografie výrobku. Produkt 1: pmr446 sada rádiových přístrojů – bez licence, lcd displej, 16 kanálů, snadné párování, personalizovatelné díky dodávaným nálepkám. Produkt 2: jedinečná japonská technologie pro lepší výkon po skladování, nadměrném vybití a vysokých teplotách. Produkt 2: spolehlivá a dlouhotrvající energie pro energeticky náročná a energeticky úsporná zařízení. Výrobek 1: provoz s 3 bateriemi AAA.
ZnačkaMotorola #ad

4. Retevis

#ad

1 pár, Retevis RT24 radiostanice, sada rádiových zařízení s headsetem a EU zástrčkou nabíjecí plochou černá, PMR446 vysílačka bez licenčních poplatků, 16 kanálů CTCSS/DCS VOX

#ad
Retevis #ad - Stabilní konstrukce a snadné použití; otáčí uzlem přes tým pro zapnutí; díky ochraně IPx4 jsou Retevis RT24 chráněny i před nízkými povětrnostními podmínkami. Rádiová zařízení s headsetem; tato náhlavní souprava má vzdálený mikrofon s tlačítkem Push to Talk; jednoduše stiskněte tlačítko PTT a mluvte do mikrofonu.

Sada rádiových přístrojů pmr446 bez licenčních poplatků; můžete PMR rádio používat bez licenčních poplatků a bez poplatků. Li-ion baterie 1100 mah; dlouhá autonomie; funkce automaticky šetří energii; varování při nízkém napětí.

Praktická a úsporná; sada radiostanice rt24 je velmi vhodná pro rodinné cestování; turistiku, kempování, lyžování, lezení atd. Jednoduché ovládání; postavte obě vysílačky na stejný kanál, pak to začíná; rádio může spolu mluvit i s jinými rádiovými zařízeními, pokud je frekvence a CTCSS stejná.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška1.34
Délka9.06
Hmotnost1.83
Šířka2.44
Číslo díluEUA9123B
ModelkaEUA9123C
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

5. Midland

#ad

S 32 kanály PMR446, stojací nabíječka a klip na opasek, C1385, vodotěsná outdoorová vysílačka s certifikací IPX4, baterie AA 1800 mAh, Midland G9 Pro rádio

#ad
Midland #ad - G9 pro je vybaven lcd displejem, dvojitým tlačítkem ptt pro přepínání mezi vysokým a nízkým výkonem a tlačítkem volání, pomocí kterého si můžete vybrat mezi 5 tóny.

G9 pro je nejvýkonnější rádiové zařízení pro všechny, kteří rádi provozují softair a jiné outdoorové aktivity: Vodotěsné podle IPX4. Midland g9 pro má 8 nových kanálů pmr446, 00625 do 446, s novým rozšířeným frekvenčním pásmem od 446, takže je nyní k dispozici 101 kanálů, 19375 MHz a kanály CTCSS a DCS. Hlasová aktivace umožňuje komunikaci bez ruky; technologie Talk Back zajišťuje, že můžete komunikovat živě, aniž byste čekali na konec přenosu. Rozsah dodávky: 1 radiostanice midland g9 pro; 1 stojací nabíječka s adaptérem na stěnu; 4 dobíjecí AA baterie 1800 mAh; spona na opasek.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška9.57
Délka2.48
Hmotnost0
Šířka1.81
Číslo díluC1385
ModelkaC1385

6. Midland

#ad

Mit LCD-Display, 2 Stück im Set, Midland G7 Pro PMR+LPD-Funkgerät C1090.13 Robustes Gerät für die Professionelle oder Private Nutzung, inklusive Doppelstandlader und Gürtelclips

#ad
Midland #ad - Allround-talent: aufgrund seiner umfangreichen Funktionen ist es sowohl für den professionellen Gebrauch auf Baustelle, Messe oder im Lager als auch für Outdoor oder Hobby geeignet.

So wird die Kanalsuche zum Kinderspiel. Ausserdem verfügt das Gerät über 5 Rufton-Melodien. Inklusive Zubehör für zwei. Immer erreichbar: der vibracall-alarm sorgt dafür, dass Sie bei lauten Umgebungsgeräuschen Ihr Walkie-Talkie spüren. Ebenso praktisch sind Batteriestandsanzeige und Zweikanalüberwachung. Der energiesparmodus sorgt in ruhigen Phasen für die lange Batterie-Laufzeit. Im doppelpack: mit der zweifachen ausführung können die Geräte sofort zum Einsatz kommen. Einfache bedienung: durch das lcd-display ist eine unkomplizierte Handhabung gewährleistet. 104 dcs und 38 ctcss-codes ermöglichen eigene kanäle für ungestörte Gespräche.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška7.64
Délka2.36
Hmotnost1.7
Šířka1.42
Číslo díluC1090.13
ModelkaC1090.13
ZárukaHerstellergarantie

7. Retevis

#ad

Turistiku, Retevis RB617 Rádiová zařízení dobíjecí, lyžování černá a šedá, vysílačka pro dopravu, 4400 mAh vysílačka s USB kabelem 2 v 1 typu C, PMR446 VOX, balení po 2 ks, nouzový alarm

#ad
Retevis #ad - 2cestné rádio bez licenčních poplatků; žádné dodatečné náklady; připraveno k okamžitému použití; snadná obsluha a přenášení; kompatibilní se všemi vysílačkami PMR446. Rádiová anténa s velkým dosahem; úžasná penetrace; velká staveniště; bezpečnost; továrna; jednoduché hovory.

Robustní vysílačka pro dospělé; pevná struktura a zesílená PC plastová skořepina; kompaktní a robustní pro dlouhodobé použití i v drsném prostředí. Dobíjecí vysílačky; 4 400 mah lithium-iontová baterie s velkou kapacitou; funkce úspory energie a výstraha baterie.

Istý a hlasitý zvuk; velký reproduktor a potlačení šumu umožňují jasnou komunikaci v hlučném prostředí. Profesionální radiostanice s rozsáhlými funkcemi; lokální nouzový alarm; handsfree VOX; potlačení šumu; skenování a další. Přenosné nabíjení; nabíjecí kabel typu c 2 v 1 může nabíjet 2 vysílačky; efektivní a rychlé nabíjení.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška1.5
Délka8.86
Hmotnost0.57
Šířka2.2
Číslo díluEUA9191B
ModelkaEUA9191B
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

8. Retevis

#ad

16 kanálů VOX, Retevis RT649 vodotěsná vysílačka 4dílná sada, 4 ks, LED kapesní svítilna, sada rádiového zařízení s dlouhým dosahem oranžová, skenování, PMR 446 bez licence, USB nabíjení

#ad
Retevis #ad - Vysílačka se hodí pro kempování, turistiku; lov a outdoorové dobrodružství a je také dobrou volbou pro dárky pro přátele a rodinu. Ip65 vodotěsná vysílačka na dlouhé vzdálenosti; komunikujte s partnerskou rodinou při offroadovém lyžování; turistiku venku.

Snadná obsluha; jednoduchý funkční design a osvětlená obrazovka se snadno obsluhují i pro děti a rodiče v důchodu; ideální vánoční dárek pro děti; dospělé; které milujete. S led kapesní svítilnou; osvětluje tmavé prostředí; v případě nouze ji lze použít jako pomůcku. Dobíjecí vysílačka; dodává se s baterií aa 1200 mah; nabíjecí stanice a usb kabel dvě metody nabíjení; funguje také s běžnou baterií AA není součástí dodávky.

Pmr446 vysílačky bez licenčních poplatků; není nutná licence; pracujte s jinými rádiy PMR446; nezávisle na značce; které se nacházejí na stejném kanálu a kódech CTCSS-DCS. Snadná komunikace; 16 kanálů a 121 ctcss dcs kódů snadno naleznou dostupný kanál a nastaví příslušný kanál pro vaše přátele a rodinu; VOX uvolněte ruce.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška6.85
Délka1.26
Hmotnost1.6
Šířka2.13
Číslo díluEUA9164BX2
ModelkaEUA9164BX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu. (

9. Midland

#ad

Dual Band, 16 PMR446 kanálů, Midland G7 Pro White Storm Single PMR+LPD, klip na opasek, C1090. 20

#ad
Midland #ad - Všestranný talent: díky rozsáhlým funkcím je g7 pro white storm vhodný jak pro profesionální použití na stavbě, ve skladech, na veletrzích, tak i pro venkovní nebo hobby použití.

Vždy dosažitelný: alarm vibracall zajišťuje, že budete při hlasitých okolních hlucích cítit alkie. 104 dcs a 38 kódů ctcss umožňují vlastní kanály pro nerušené hovory. Rovněž praktické jsou indikátory stavu baterie a dvoupkanálové sledování. Jednoduché ovládání: s lcd displejem bude hledání kanálů hračka. Model g7 pro je známý pro snadnou manipulaci.

Energeticky úsporný režim se po 7 sekundách nepoužívá a zajišťuje dlouhou výdrž baterie. Boost: boční tlačítko umožňuje režim boost: přitom se zvyšuje dosah, aby bylo možné mluvit o velkých vzdálenostech a v hustě pěstovaných oblastech. Kromě toho má přístroj 5 režimů volání.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška6.3
Délka7.87
Šířka2.36
Číslo díluC1090.20
ModelkaC1090.20

10. Retevis

#ad

Profesionální radiostanice s velkým dosahem a hands-free vysílačkou pro dospělé se sluchátky a nabíječkou USB černá, 1 pár, Retevis RT24 vysílačka PMR446 bez licenčních poplatků

#ad
Retevis #ad - Pmr 446 vysílačka bez licenčních poplatků; profesionální; snadné použití; pmr 446; zcela legální v Německu a Evropě; můžete ji používat volně bez obav o problém zákonnosti. Křišťál a hlasitý zvuk; ať už se nacházíte v různých budovách nebo patrech; kvalita zvuku je také velmi dobrá.

Práce mimo krabici; musíte se pouze obrátit na stejný kanál; můžete spolu mluvit; bez ohledu na to, kolik máte RT24. Velká kapacita baterie; li-ion akumulátor 1100 mah lze používat po dobu 8 – 12 hodin; USB nabíjecí kabel je velmi praktický pro outdoorové aktivity. Zpracování je dobré; kryt rádia s dobrou kvalitou; knoflíky a klip na opasek vydrží dlouhé používání a kolize a šetří z dlouhodobého hlediska spoustu peněz.

Vysílačky na dlouhé vzdálenosti; vybavené vysoce kvalitní neodstranitelnou anténou; nabízí vám stabilní signál a větší vzdálenost. Vysílačka s headsetem; vysoká kvalita; dobrá kvalita zvuku; ergonomický design; příjemné na nošení. Hands-free vysílačky; s funkcí vox; můžete používat rádiová zařízení, aniž byste ovlivnili své ruce při jiné práci.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška8.19
Délka2.56
Hmotnost1.83
Šířka11.34
Číslo díluEUA9123A
ModelkaEUA9123A
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.