Top 9 Philips Fidelio L3 – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Audio

#ad

Kompatibilní s hlasovými asistenty a až 50 hodin přehrávání hudby – černá, Philips Audio Bezdrátová Bluetooth sluchátka Fidelio L4 Noise Cancelling – vynikající kvalita hovoru

#ad
Philips Audio #ad - Mikrofony beamforming se zaměřují na zvuk vašeho hlasu, pokročilé algoritmy AI brání tomu, aby hluk pozadí rušil vaši konverzaci. Doba hraní 40 + hodin: s aktivovaným anc můžete poslouchat hudbu déle než jeden den.

Zaoblená čelenka má kroužky do uší z tmavého satinovaného hliníku a akcenty z kůže Muirhead. Vynikající kvalita hovoru: můžete bez problémů telefonovat i na hlučných místech. Bezpečné. Noise cancelling pro +: vynikající kvalita zvuku z každého zdroje, bezdrátově nebo kabelové připojení. Nadčasový design fidelio: elegant. Další generace bluetooth: tato sluchátka fungují se zařízeními, která podporují bluetooth LE Audio a kodeky AAC, LDAC a LC3.

Adaptivní potlačení hluku se rychle přizpůsobí vašemu prostředí a v reálném čase potlačuje vnější hluk, včetně větru. Polstrované náušníky z paměťové pěny pro příjemný pocit při nošení. Mimořádně pohodlné. Plné nabití přes usb-c trvá 2 hodiny a 15minutové rychlé nabíjení zajišťuje dalších 14 hodin. Získáte citelně lepší zvuk a stabilnější spojení i na rušných místech.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTP Vision #ad
Výška2.09
Délka8.23
Hmotnost0.73
Šířka8.43
Číslo díluL4/00
ModelkaL4/00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Philips Audio

#ad

Luxusní pěnové náušníky, černá barva, klip na kabel, Sluchátka Philips Fidelio X2HR/00 Over-Ear High Resolution Audio 50mm vysoce výkonný neodymový ovladač

#ad
Philips Audio #ad - Over-ear sluchátka s kabelem zapůsobí nejen svým zvukem, ale nabízejí vysoký komfort při poslechu hudby. Over-ear sluchátka s věrným přehráváním hudby díky otevřené akustice.

Audio high resolution pro ideální audio výkon a nejčistší přehrávání hudby. Vícevrstvá membrána tlumí vysoké a nízké frekvence pro vyvážený zvuk. Sluchátka high res zajišťují ideální zvuk a jedinečný hudební zážitek. Se sluchátky philips fidelio over-ear x2hr/00 si vychutnáte zvuk s vysokým rozlišením a vysokým komfortem. Nastavitelný třmen a měkké náušníky pro dlouhý požitek z hudby.

Rozsah dodávky: philips fidelio sluchátka x2hr/00 over ear sluchátka high-resolution audio, 5 mm na 6, luxusní pěnové náušníky; klip na kabel, adaptérový konektor 3, 50mm vysoce výkonný neodymový ovladač, 3 mm. Vysoce kvalitní over-ear sluchátka s 50mm neodymovým ovladačem pro dynamické basy.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška9.06
Délka4.33
Hmotnost0.84
Šířka7.48
Číslo díluX2HR/00
ModelkaX2HR/00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Bose

#ad

S měkkým pouzdrem, černá, Bose Bezdrátová Bluetooth sluchátka QuietComfort SE

#ad
Bose #ad - Bose používá malé mikrofony pro detekci a měření okolního hluku, které se pak redukují protisignálem. Měkká umělá kůže, nárazuvzdorný nylon a nízký přítlak jsou stejně robustní a pohodlné. Bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu: perfektní symbióza snížení hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku.

Design přes uši: bezdrátová sluchátka bose nabízejí nejvyšší komfort při nošení po celý den. Bose active eq umožňuje špičkový zvuk při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě jasné. Věrná reprodukce: zvuková architektura triport bose quietcomfort 45 zajišťuje hluboký, plný zvuk.

Režim quiet- a aware: režim quieting sluchátek zajišťuje úplné snížení hluku, režim Aware vám umožní vnímat okolí přes sluchátka Around-Ear a současně poslouchat hudbu. 15minutové rychlé nabíjení vydrží až 3 hodiny, s přiloženým audio kabelem si můžete hudbu užívat ještě déle. Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání bose quietcomfort 45 činí 24 hodin na jedno nabití.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška4
Délka6
Hmotnost0.66
Šířka9
Číslo dílu866724-0500
Modelka866724-0500
Záruka2 roky výrobce

4. Sennheiser

#ad

Sennheiser Sluchátka Momentum 4 Wireless Special Edition s Bluetooth – s adaptivním potlačením hluku pro křišťálově čisté hovory – výdrž baterie 60 hodin – přizpůsobitelný zvuk, černá/měď

#ad
Sennheiser #ad - Mimořádný komfort a dlouhá výdrž baterie lehký, skládací design s polstrovaným hlavovým obloukem a hluboce polstrovanými náušníky pro dlouhotrvající komfort – doba přehrávání až 60 hodin s rychlým nabíjením. Křišťálově čisté hovory.

Díky adaptivnímu potlačení hluku sluchátek zůstanete bez rozptylování – a s nastavitelným režimem transparentnosti zůstanete v kontaktu se světem kolem sebe. Maximální rozlišení zvuku se zvukem sennheiser signature vychutnejte si prvotřídní kvalitu hudby po celý den díky 42mm převodníku inspirovanému audiofily a adaptivnímu aptX. Tyři digitální mikrofony beamforming zajišťují kvalitní záznam hlasu a automaticky potlačují hluk větru, aby se optimalizovaly hovory a usnadnily přístup k hlasovému asistentovi.

Personalizovaný zvuk přes aplikaci sennheiser smart control upravte si zvuk prostřednictvím integrovaného ekvalizéru, přednastavení a zvukových režimů vašim individuálním preferencím poslechu – pro jedinečný zvukový zážitek. Upozornění: doporučujeme, aby si uživatel stáhl aplikaci Sennheiser Smart Control, která zajistí, že je produkt s aktualizacemi aktualizován.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška1.81
Délka7.09
Hmotnost0.65
Šířka7.68
Číslo dílu700382
Modelka700382
Záruka2 roky výrobce

5. Philips Audio

#ad

Active Noise Cancellation Pro, černá, s dvojitým mikrofonem, doba hraní 27 hodin, bezdrátová sluchátka přes uši pro dospělé, Philips Audio Bezdrátová sluchátka přes uši TAH9505BK, Bluetooth, jedna

#ad
Philips Audio #ad - Jednoduché bluetooth připojení: naše bezdrátová sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení Bluetooth. Zvukový výkon: s přirozeným, čistým zvukovým systémem nabízejí naše bezdrátová sluchátka více než 27 hodin používání a rychlé nabíjení 15 minut umožňuje 5 hodin přehrávání.

Pomocí externího a interního mikrofonu tato sluchátka filtrují nežádoucí zvuky – ideální pro telefonování. Perfektně sladěné 40mm měniče poskytují hluboké basy. S aplikací "philips headphones app" můžete nastavit stupeň potlačení hluku přepínáním mezi přednastavenými režimy ANC. Prémiový design: vyvinuto tak, aby perfektně odpovídalo různým tvarům hlavy – naše měkké náušníky z materiálu podobného pěně vám nabízí ten nejpříjemnější zvukový zážitek.

Propojte je jednoduše se svým telefonem, ipadem, televizí a jinými zařízeními až do vzdálenosti 10 metrů nebo použijte dodaný kabel. Aktivní hlučné zapínání: tato sluchátka perfektně zakryjí vaše uši a jsou koncipována tak, abyste se mohli zcela oddávat hudbě. Měkká kůže zajišťuje větší pohodlí! rozsah dodávky: tato skládací sluchátka se dodávají s taškou, kabelem usb-c, adaptérem do letadla a stručným návodem český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTPV #ad
Výška9.96
Délka2.56
Hmotnost0.55
Šířka8.21
Číslo díluTAH9505BK/00
ModelkaTAH9505BK/00
Záruka2 roky výrobce

6. soundcore

#ad

Hybridní aktivní izolace hluku, EQ v aplikaci, individuální režimy, Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, spojení 2 zařízení černá, Hi-Res Sound, 40 h baterie, pohodlné držení

#ad
soundcore #ad - Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby. Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci.

Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz. Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res. Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí.

Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.6
Šířka7.09
Číslo díluA3028011
ModelkaA3028
Záruka12 měsíců

7. Philips Audio

#ad

Philips Audio Bezdrátový reproduktor Fidelio FS1/10 | 60 W RMS | Wi-Fi, Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay 2 & Spotify | Ambilight | kompatibilní s DTS Play-Fi TV a soundbarem/subwooferem | černý

#ad
Philips Audio #ad - Synchronizujte ambilight na svém televizoru Philips, bez ohledu na to, která pulzuje v taktu pomocí Follow Music. Jednoduché připojení a ovládání: tento reproduktor je kompatibilní s wi-fi, chromecast a Apple AirPlay 2 a funguje také se všemi vašimi preferovanými hlasovými asistenty jako Amazon, Bluetooth, Google a Apple pro kompletní hlasové ovládání.

0 Bezdrátový domácí systém philips s dts play-fi: tento kompaktní bezdrátový reproduktor nabízí prvotřídní konektivitu DTS Play-Fi, takže můžete snadno synchronizovat kompatibilní reproduktory, soundbary a subwoofery pro multiroom audio, stereo zvuk a skutečné nastavení prostorového zvuku 7.11. 4. Výkonný bezdrátový reproduktor 120 w reproduktor: tento bezdrátový reproduktor fidelio nabízí výkon 120 w a probudí hudbu a filmy k životu se znějícími výškami, teplými středními frekvencemi a sytými basy.

Nepřetržitý vzhled: tento bezdrátový reproduktor obsahuje inovativní technologii ambilight od philips, která vám nabízí pohlcující zážitek, použijte režim Lounge pro barevné statické světlo nebo vytvořte světelnou show, co vidíte nebo slyšíte. Přístroj má akusticky transparentní kovovou mřížku s okrajem v antracitové barvě kůže Muirhead. 2 896 kilogramů. Počet jednotek: 2330 .
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTPV #ad
Výška13.98
Délka7.24
Hmotnost6.38
Šířka7.32
Číslo díluTAFS1/10
ModelkaTAFS1/10
Záruka2 roky výrobce

8. Sony

#ad

Náhlavní souprava s mikrofonem černá, funkce rychlého nabíjení, aplikace pro připojení sluchátek, optimalizovaná pro Amazon Alexa, Bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM5 Bluetooth Noise Cancelling 30h výdrž baterie, dotykový senzor

#ad
Sony #ad - Naše precizní technologie snímání hlasu s nově vyvinutým potlačením hluku větru kromě toho zajišťuje, že při volání s těmito sluchátky s technologií potlačení hluku Noise Cancelling uslyšíte a budete slyšeni jasně a zřetelně. Chytré, intuitivní a inteligentní.

Funkce speak-to-chat automaticky přeruší přehrávání hudby, pokud chcete telefonovat, aniž byste museli tato „over ear“ sluchátka sundat. Nový integrovaný procesor v1 využívá plný potenciál našeho procesoru HD Noise Cancelling QN1, aby ještě dále vylepšil naši již tak špičkovou technologii potlačení šumu. Funkce rychlého párování fast pair pomáhá při hledání sluchátek, pokud je nelze najít. Precizní výrobek pro výjimečnou kvalitu zvuku high-resolution.

Součástí dodávky těchto sluchátek od Sony je skládací pouzdro, které usnadňuje skladování a přepravu. Technologie adaptive sound control automaticky přizpůsobí nastavení zvuku vašemu okolí a aktivitě. Funkce swift pair podporuje spojení s PC nebo tabletem. Díky vícebodovému připojení lze bluetooth sluchátka propojit se dvěma zařízeními současně. S výdrží baterie až 30 hodin při zapnutém noise cancelling máte vždy dostatek energie i na dlouhých cestách.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška2.99
Délka10.87
Hmotnost0.55
Šířka8.53
Číslo díluWH1000XM5B.CE7
ModelkaWH1000XM5B.CE7
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Sennheiser

#ad

černá, hybridní technologie ANC po celý den, Sennheiser Bezdrátová Bluetooth sluchátka ACCENTUM – výdrž baterie 50 hodin, vysoce kvalitní zvuk

#ad
Sennheiser #ad - Intenzivní zvukový zážitek doma nebo na cestách: zažijte legendární zvuk s technickou přesností, integrovaným 5pásmovým stereo ekvalizérem a přizpůsobitelnými zvukovými režimy pro individuální požitek z poslechu.

Hybridní technologie anc: ať jste kdekoliv: zažijte při práci, ve fitness studiu nebo na cestách nejvyšší kvalitu zvuku své oblíbené hudby díky Active Noise Cancellation nebo si vyberte režim transparentnosti, abyste zůstali v kontaktu se svým prostředím. Nekonečný požitek z poslechu: díky působivé výdrži baterie 50 hodin nabízí ergonomický skládací design nejvyšší komfort při nošení po celý den.

Křišťálově čistá komunikace: zažijte díky technologii 2 mikrofonů Beamforming vynikající přenos hlasu s jasně srozumitelnou řečí při telefonních hovorech nebo hlasových příkazech. Elegantní, stylový design: accentum podtrhuje svým lehkým designem understatement a měkkým silikonem podloženým hlavovými ramínky, které jsou opatřeny měkkým silikonem a jsou odolné a přesvědčí svým bezpečným tvarem.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška7.68
Délka6.5
Hmotnost0.49
Šířka1.89
Číslo dílu700174
Modelka700174
Záruka2 roky výrobce