Top 9 Phono Vorverstärker – Předzesilovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Behringer

#ad

Best Price Square Ultra COMPACT Phono PREAMP PP400 by BEHRINGER

#ad
Behringer #ad - Ultra compact phono preamp pp400 by behriNGER. Název výrobce: bEHRINGER. Výrobní číslo dílu: PP400 .
ZnačkaBehringer #ad
VýrobceMusic Tribe #ad
Výška2.52
Délka4.06
Hmotnost0.77
Šířka1.26
Číslo díluPP400
ModelkaPP400
ZárukaKomunita. Hudební tribe. Com.

2. Dynavox

#ad

Dynavox TC-20 Phono předzesilovač, pro gramofony s MM skenovacími systémy, kompaktní kovové pouzdro, černý

#ad
Dynavox #ad - Vysoká kvalita zvuku: externí síťový zdroj minimalizuje rušivé vlivy a zajišťuje tak vynikající kvalitu reprodukce vašich vinylových desek.

Rozsah dodávky: 1 x dynavox tc-20 phono předzesilovač, 1 x externí spínací síťový zdroj, 1 x návod k obsluze. Funkční: malý zesilovač umožňuje připojení vašeho gramofonu do zařízení bez vyhrazeného phono vstupu. Kompaktní design: díky ultra kompaktnímu pouzdru lze zesilovač nenápadně integrovat do hudebního zařízení. Minimální rozptyl bzučení: kovové pouzdro a externí síťový zdroj zajišťují optimální odolnost proti rušení.
ZnačkaDynavox #ad
VýrobceDynavox #ad
Výška1.26
Délka4.13
Hmotnost0.51
Šířka2.56
Číslo dílu207671
Modelka207671

3. Mersoco

#ad

Předzesilovač pro MM gramofon Mini Stereo Audio HiFi, Phono předzesilovač, předzesilovač pro gramofony

#ad
Mersoco #ad - Již není nutné opakované zapínání a vypínání, jediné zapínací tlačítko jej může ovládat. Tento ultramoderní phono zesilovač se hodí pro všechny magnetické snímače zvuku. Pak připojte přijímač zesilovače k výstupům RCA/TRS.

Nehlučný provoz nabízí díky svým nehlučným operačním zesilovačům vynikající výkon. Vstup rca a výstup rca/trs tento předzesilovač má stereo cinch vstupy, stereo výstupy cinch a trs. Kromě toho je vybaven uzemňovací přípojkou pro účinnou ochranu phono. Tento předzesilovač zaručujeme 30denní právo na vrácení zboží a 1letou zárukou od výrobce. Dc 12v adaptér je součástí dodávky. Nechte své gramofonové desky znít přesně tak, jak jsou odečítány z jehly vašeho gramofonu.

Připojte gramofon se vstupy RCA a zemí. Vylepšený design nezávislý spínač pro regulaci výkonu vám umožní používat tento phono předzesilovač volněji. 1 rok zárukapokud umístíte zesilovač v blízkosti zdroje, účinně se sníží problém s blátivou kvalitou zvuku. Převádí zvukový signál phono předzesilovač převádí fono signály na úroveň linky, aby bylo dosaženo lepšího zvuku a vyšší hlasitosti.
ZnačkaMersoco #ad
VýrobceMersoco #ad
Číslo díluAU224

4. EKLEVOR

#ad

Předzesilovač Phono s úrovní, Phono Preamp předzesilovač gramofonu, předzesilovač pro gramofon RCA vstup a výstup, s DC 12V síťovým zdrojem, EKLEVOR Phono předzesilovač M/M se síťovým spínačem

#ad
EKLEVOR #ad - Konverze phono signálů kompaktní kovový kryt eklevor ultralownoise phono předzesilovač dokáže převést phono signály na úrovni linky, což je pohodlné a s dlouhou životností. Snadná obsluha, 3 mv při 1 kHz, 06 % typ. Jedinečný design síťového vypínačena přední straně se nachází síťový vypínač, který šetří zapojení a odpojení síťového zdroje a efektivně prodlužuje životnost.

Při -40 dbu/1 khz, faktor zkreslení: 0, vstupní citlivost: 5, 5 dBV při 1 kHz, instalace přístroje trvá jen několik minut. Má vstup a výstup rca pro levý a pravý kanál a je kromě toho vybaven výstupním rozhraním 1/4" 6, 35 mm/3, zesilovač, 5 mm, který je mimořádně přizpůsobitelný. Kromě toho je vybaven uzemňovacími sloupky, které mohou efektivně chránit gramofony. Výstup rca+6, 35 mm a adaptérem 3, jako jsou reproduktory a sluchátka, 5 mm pozlacené rozhraní pro lepší kvalitu zvuku a trvanlivost.

Je vhodný pro většinu audio zařízení, mixér. Nízká hlučnost, pokud je výstup 10 kohm, vysoký provoz nehlučný operační zesilovač eklevor, předchází maximum 2 V PP. Díky umístění zesilovače v blízkosti zdroje lze efektivně snížit problém s blátivou kvalitou zvuku. Vybaveno vysoce kvalitním 12v dc síťovým zdrojemmaximální vstupní úroveň: -23, frekvenční rozsah: standardní riaa.
ZnačkaEKLEVOR #ad
VýrobceEKLEVOR #ad
Číslo díluDAC157eu
ModelkaPP500P

5. Pro-Ject Audio Systems

#ad

Phono předzesilovač černý, Pro-Ject Phono Box E

#ad
Pro-Ject Audio Systems #ad - Vnitřní stínění z kovu, externí síťový zdroj je součástí dodávky. Sykora, smd obvody s velmi nízkohlučnými komponenty. Tvrdě pozlacené konektory RCA. Zesílení a vyrovnání RIAA pro MM. Princip designu inspirovaný Dr. Kompaktní rozměry pro instalaci v blízkosti gramofonu.
ZnačkaPro-Ject Audio Systems #ad
VýrobcePro-Ject Audio Systems #ad
Výška3
Délka8.5
Hmotnost0.55
Šířka7.5
Číslo díluBox - Phono Box E Black
ModelkaBox - Phono Box E Black
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Hama

#ad

Hama Stereo Phono předzesilovač PA 506 pro gramofony, vč. síťového adaptéru 230 V/50Hz, RCA kabel 0,9 m černý, 3000 mA

#ad
Hama #ad - Nehlučný předzesilovač s vyrovnáním RIAA, vhodný také pro audio pulty a PC zvukovou kartu. Se síťovým zdrojem 230 v/50 hz, délka kabelu: 1, 300 mA, 5 m a kabelem RCA délka kabelu: 90 cm.

Rozsah dodávky: 1 stereo předzesilovač "pa 506", 1 kabel rca délka 90 cm, 1 síťový zdroj délka 150 cm, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Zesiluje a vyrovnává signály gramofonu: pro připojení gramofonu s magnetickým systémem na audio mixážní pult nebo stereo zařízení se vstupy Line/Aux/MD-/CD. Pozlacené kontakty s nízkými přechodovými odpory pro bezpečný přenos signálu, masivní celokovový kryt pro ochranu před vnějšími vlivy.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.54
Délka5.59
Hmotnost0.13
Šířka3.19
Číslo dílu00040506
Modelka00040506
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava)

7. Pro-Ject Audio Systems

#ad

"Best Buy" MM/MC Phono předzesilovač černý, Pro-Ject Phono Box S2

#ad
Pro-Ject Audio Systems #ad - Přesné vyrovnání riaa, přepínatelný subsonický filtr – 12 dB @ 20 Hz. Audiofilní výkon a sestavy. Dual mono konstrukce, polypropylenové kondenzátory WIMA. Přepínatelná vstupní impedance/kapacita, volitelné 4 různé zesilovací faktory. Pro-ject phono box s2 – nový standard pro vstupní předstupníky phono s mimořádnou kvalitou zvuku.
ZnačkaPro-Ject Audio Systems #ad
VýrobcePro-Ject #ad
Výška1.42
Délka4.65
Šířka4.06
Číslo díluPHBOXS2BLK
ModelkaPHBOXS2BLK

8. LD Systems

#ad

černý, LD Systems PPA 2 phono předzesilovač a ekvalizér LDPPA2

#ad
LD Systems #ad - Stabilní kovové pouzdro. Správné vyrovnání RIAA. Ultra kompaktní phono předzesilovač s analogovou technikou. Rca vstupy a výstupy.
ZnačkaLD Systems #ad
VýrobceLD Systems #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.84
Šířka0
Číslo díluLDPPA2
ModelkaLDPPA2
Záruka24 měsíců

9. PROZOR

#ad

PROZOR Předzesilovač pro gramofon audiofiler M/M Phono předzesilovač s kontrolou úrovně RCA vstup a výstup rozhraní vč. síťového adaptéru 12 V 1A -černý

#ad
PROZOR #ad - Singal konverzek převodu signálu signálu na signál na linkovou úroveň. Vstupní / výstupní rozhraní2 * rca l&r vstup + 2 x RCA L&R -výstupní rozhraní. Obsah balení1 x phono předzesilovač; 1 x síťový zdroj 12 V / 1 A. Kompaktní phono předzesilovač s kovovým krytem, přenosný a s dlouhou životností. Audiophill phono předzesilovač ultra tichý audio výkon, nabízí vynikající kvalitu zvuku. Konbs ovládání hlasitostiS regulátorem hlasitosti můžete nastavit hlasitost.
ZnačkaPROZOR #ad
VýrobcePROZOR #ad
Hmotnost0.4
Číslo díluPRR022
ModelkaPRR021