Top 9 Vigar Spülbürste – Polévací pipety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VIGAR

#ad

Vigar Dolls mycí kartáč, 7,5 x 7,5 x 24,5, modrá a růžová

#ad
VIGAR #ad - Isticí kartáč na mytí talířů s atraktivním designem ve veselých barvách. Sada ručního kartáče a stojanu, se kterým máte vždy po ruce perfektního pomocníka při mytí. Tento kartáč je vyroben z nylonu, 5 x 24, silikonu a ABS. Kartáč na mytí skel pro použití v domácnosti nebo v pohostinství. Kartáč na hrnce je ideální pro domácnost, protože nepoškrábe talíře ani sklenice. Rozměry: 7, 5 x 7, 5 cm.
ZnačkaVIGAR #ad
VýrobceVigar #ad
Výška9.25
Délka3.15
Hmotnost0.19
Šířka3.15
Číslo díluDolls
ModelkaDolls

2. VIGAR

#ad

Pink, VIGAR Flower Power Originale Spülbürste mit Ständer, 8 x 7 x 26 cm

#ad
VIGAR #ad - Enthält eine multifunktionelle Glasreinigungsbürste mit Nylonfasern und eine Vase. Ermöglicht, alle speisenreste vom teller zu nehmen, ohne das Geschirr zu zerkratzen. Die vase dient als spülbürstenhalter, in dem die Bürste nach dem Gebrauch ordentlich und bunt aufbewahrt werden kann. Maße: 7, 5 x 7, 5 cm | material: polypropylen, 5 x 25, Nylon und Gummi. Design flower power reinigungsbürste in leuchtenden Farben für die Küchenreinigung. Die leicht verformten nylonfasern können nach einiger Zeit im Wasser wieder in ihrer originalen Form zurückbleiben.
ZnačkaVIGAR #ad
VýrobceVigar #ad
Výška5.91
Délka1.97
Hmotnost0.29
Šířka1.97
Číslo dílu6517
Modelka6517

3. VIGAR

#ad

Polyester, guma, Centimetry, oranžová/žlutá/zelená, PVC, VIGAR Organizér do dřezu Flower Power s kartáčem na mytí nádobí a houbou

#ad
VIGAR #ad - Kartáč na mytí nádobí se stabilními nylonovými kartáčky k zavěšení. Vhodné na nádobí. S přísavkou upevněním. Přísavka. Houba z mikrovlákna. Sušička na nádobí. Upevnění přísavkou.
ZnačkaVIGAR #ad
VýrobceVigar #ad
Výška4.33
Délka9.84
Hmotnost0.4
Šířka2.56
Číslo dílu7201
Modelka7201
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

4. VIGAR

#ad

VIGAR Dolls – mycí sada s dávkovačem mýdla

#ad
VIGAR #ad - Obsah: kartáč, houba, s dávkovačem mýdla. Balení po jednom balení. Obsah: 330 ml. Měkké nylonové štětiny.
ZnačkaVIGAR #ad
VýrobceVigar #ad
Výška9.84
Délka5.91
Hmotnost0.68
Šířka3.15
Číslo dílu4538
Modelka4538
ZárukaBitte besucht den bereich “allgemeine geschäftsbedingungen” auf unserer hilfeseite für weitere informationen.

5. VIGAR

#ad

Plast, VIGAR Květinový organizér do dřezu s dávkovačem mýdla, 6, kartáčem na mytí nádobí a čističem hrnců, 14 × 7 × 26,5

#ad
VIGAR #ad - Materiál: guma, pet, kompatibilní s pvc, polyester. Pro montáž stačí vyčistit určený povrch a následně jej přitlačit – přísavky poskytují obratem ruky pevnou oporu. Kuchyňské příslušenství s držákem přísavky, dlouhá životnost a robustní při každodenním používání. Organizér na mytí nádobí s držákem a kuchyňskými doplňky | jak užitečný, tak i dekorativní. Pomocník na pořádek s dávkovačem mycího prostředku s obsahem 200 ml, houbičkou na mytí nádobí a kartáčem s nylonovými štětinami. Rozměry: 14 x 7 x 26, 5 cm.
ZnačkaVIGAR #ad
VýrobceVigar #ad
Výška11.42
Délka5.91
Hmotnost0.65
Šířka2.76
Číslo díluFlower Power
ModelkaFlower Power

6. balvi

#ad

Balvi Kartáč na mytí Bunny Kartáč ve tvaru mrkve a držák ve tvaru králiče. Vhodné pro talíře, pánve a jiné nádobí z polyuretanu/polyesterové pryskyřice, hrnce

#ad
balvi #ad - Kartáč lze mýt v myčce. Velmi praktická. Lze postavit jako dekorace, protože design dodá vašemu domovu nádech originálu. Obsah: kartáč ve tvaru mrkve s držákem ve tvaru králíka. Stylový design. Doporučujeme ruční praní. Snadné čištění nejodolnějších nečistot talířů, hrnců, pánví, grilovacích desek atd. Rozměry: 15 x 7, 6 x 4, 5 cm materiál: PP plast/polyresin. Držák není vhodný do myčky.
Značkabalvi #ad
VýrobceBalvi Gifts S.L. #ad
Výška5.91
Délka2.99
Hmotnost0.34
Šířka1.77
Číslo dílu27111
Modelka27111

7. MR.SIGA

#ad

MR.SIGA Kartáč na nádobí se škrabkou, kartáč na mytí nádobí, dřez na čištění, kartáč na mytí hrnců, čisticí kartáč, balení 2 ks, hrnců, s bambusovou rukojetí

#ad
MR.SIGA #ad - Těšíme se na vaše návrhy a podporu. Dodává se s balením 2. Pokud máte dotazy k produktu nebo zákaznickému servisu, neváhejte nás kontaktovat. Vestavěná škrabka na hlavě kartáčku snadno odstraňuje nalepenou potravu.

Tětiny jsou dostatečně odolné, aby bojovaly proti mastnotě a nečistotám a přesto je lze bezpečně používat na nepřilnavém nádobí. Konstrukce s robustní karosérií, je rukojeť vyrobena z ekologického, štětinami bez poškrábání a zápachu, trvale udržitelného bambusu. Ergonomická rukojeť se pohodlně vejde do dlaně a usnadňuje použití tlaku na tvrdé drhnutí. Ideální pro čištění nádobí, je také ideální pro čištění vaší pracovní desky, kuchyňských potřeb, pánví, dřezu, hrnců, kamen, vany. Mr. Siga úkoly: usnadněte si domácí práce a ukliďte svět.
ZnačkaMR.SIGA #ad
VýrobceNingbo Shijia Cleaning Tools Co., Ltd. #ad
Výška2.52
Délka11.31
Hmotnost0.2
Šířka4.33
Číslo dílu5CND
Modelka5CND

8. VIGAR

#ad

Vigar Sada na mytí nádobí Flower Power košík růžový

#ad
VIGAR #ad - Kuchyňský organizér s houbičkou a kartáčem na čištění nádobí obratem ruky. Disponuje vysoce kvalitním systémem přísavek, který snadno přilne na každý čistý a suchý povrch. Materiál: guma a pvc. Kuchyňská sada s čisticími potřebami, kterou lze pro snadnější čištění rozložit | robustní a s dlouhou životností při používání. Rozměry: 11 x 6, 5 x 25 cm. Pestrobarevný pomocník pro pořádání s čisticím kartáčem a držákem houbičky ve tvaru květiny za plotem, mimořádně originální a hravý design. Hmotnost: 179 g.
ZnačkaVIGAR #ad
VýrobceVigar #ad
Výška9.84
Délka4.33
Hmotnost0.4
Šířka2.56
Číslo dílu6479_Violeta,Verde
ModelkaSet Fregador con Cepillo y Estropajo
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

9. Zone Denmark

#ad

Zone Denmark Stojanový štětec na mytí nádobí 22 cm černý

#ad
Zone Denmark #ad - Délka: 22 cm. Materiál: abs plast. Kartáč na mytí nádobí je vyroben ze stabilního ABS plastu a je 22 cm dlouhý. 2 cm – barva: černá. Mezinárodní výrobky mají samostatné podmínky, prodávají se ze zahraničí a mohou se lišit od místních produktů, včetně střihu, věkové klasifikace a jazyka výrobku, označení nebo pokynů. International products have separate terms, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, labeling or instructions.
ZnačkaZone Denmark #ad
VýrobceZone Denmark #ad
Délka22
Hmotnost0.26
Číslo dílu371116
Modelka371116